صیغه و لذت بردن از دختر شیرخوار در مذهب شیعه جایز است
The Writer: دکتر فاروق اعظم خان
Added Date: 7/2/2010 8:32:49 PM
Bookmark and Share              Balatarin

صیغه و لذت بردن از دختر شیرخوار در مذهب شیعه جایز است

سنی نیوز: فتواي امام خميني بنیانگذار جمهوری وحشت وبربریت و شاذهای جنسی در ایران

او حتی صيغه كردن بادختر شيرخوار را نيز جايز مي دانست، لذا گفته است:

"مساءله 12 - كسيكه زوجه اى كمتر از نه سال دارد وطى او براى وى جايز نيست چه اينكه زوجه دائمى باشد، و چه منقطع ، و اما ساير كام گيريها از قبيل لمس بشهوت و آغوش گرفتن و تفخيذ (با ران او شهوترانى كردن) اشكال ندارد هر چند شيرخواره باشد."

تحرير الوسيله باب نکاح با ترجمه فارسي جلد سوم ص 430 و 431 مسأله12

دفتر انتشارات اسلامي وابسته به جامعه مدرسين حوزه علميه قم

صیغه و لذت بردن از دختر شیرخوار در مذهب شیعه جایز است

صیغه و لذت بردن از دختر شیرخوار در مذهب شیعه جایز است

صیغه و لذت بردن از دختر شیرخوار در مذهب شیعه جایز است

صیغه و لذت بردن از دختر شیرخوار در مذهب شیعه جایز است

 

Reader Count
39988

Bookmark and Share              Balatarin
 
Sunday 25 September 2016 03:09:15 GMT
سید صادق هاشمی 
فَمَا اسْتَمْتَعْتُمْ بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِیضَةً
این آیه ی جواز متعه است
بر منکرین قرآن لعنت
Sunday 25 October 2015 05:10:24 GMT
عبدالرحمن 
سلام بر تمام امت راستین مسلمه برادران وخوهران مسلمان یهدیکم الله از الله متعال بترسید
Wednesday 30 September 2015 07:09:08 GMT
محمدعلی 
این مرجع تقلیدشهوتران که بابچه شیرخواره شهوترانی راجایزمیداندچه انتظاری ازعوام داریم یادمه اولانقلاب که اومدگفت شمارابه مقام انسانیت میرسانیم مقام انسانیت شهوترانی بابچه شیرخواره هست؟تف به ذات شما بی شرفها
Thursday 20 August 2015 07:08:16 GMT
آریا وحشی 
کثافت روح الله خمینی هندی زاده ملعون نوکر و جاسوس انگلیس بود
Friday 13 February 2015 06:02:37 GMT
الاحواز العربیه 
اقای سرباز خمینی هندی چرا توهین میکنی شاشیدم به قبر امام خمینی کافر
Tuesday 11 November 2014 04:11:11 GMT
احمد 
درود بر خمینی و درود بر شیعه ی علی و تف بر کسی که به یک شبهه ی دشمن و راهنمایی منافق دین خودش را می بازد .
بدبخت لااقل سنی هم که شدی برو تحقیق کن فردا با یه شبهه ی دیگه نگی اصلا دین بی دین کافر می شم.
Thursday 2 October 2014 05:10:01 GMT
شهلا 
پاسخ به ابوبکر الافغانی

افغانی عزیز اول قرآن بخوان بعد تفسیر بکن ..زنانی که حیض نشده اند در آیه شریفه سوره مبارکه طلاق به معنای دختران نابالغ نیست بلکه زنانی را می گویند که علیرغم سن بلوغ حیض آنها آشکار نیست لطفا به تفاسیر مختلف مراجعه کن

این سخن (سکس با شیر خواره کلامی من درآوردی بعضی علمای.....است ربطی هم به روایات و قرآن ندارد
موفق باشی
Sunday 19 January 2014 11:01:19 GMT
محمد 
"ان الصلوت تنهی عن الفحشاء و المنکر"
معنی این آیه میگوید که نماز ما را از فحشاء و منکر دور می سازد.
مگر همه ما نماز نمی خوانیم؟
پس این همه منکرات از کجا می آید؟
به نظر شما این یعنی اینکه نعوذ بالله قرآن اشتباه است یا ما درست قرآن را نشناختیم
دوستان اگر دیدید جایی آیه ای از قرآن یا مسئله فقهی با عقل ناقصتان(مان)جور در نیامد نیاییم همه دین را رد کنیم.
بهترین راه وراحت ترین راه اینست که با قرآن واهل بیت(ع)و احادیث معتبر مانوس شده آنگاه درکمان ازدین بیشتر شده ونمازمان ماراازمنکرات وفحشاء بازمیدارد.
Friday 25 October 2013 10:10:04 GMT
عبدالله 
تا کی این دروغ ها و افتراها را می بینید و گوش به کلام خدا نمی سپارید؟؟؟ آیا جز این است که این ابلیسیان این را میخواهند و مصداقش در قرآن آمده است: »(ص 82-85)يعني: ابليس گفت: «به عزّتت سوگند، همه آنان را گمراه خواهم کرد، مگر بندگان خالص تو، از ميان آنها!» خداوند فرمود: «به حق سوگند، و حق مى‏گويم، که جهنّم را از تو و هر کدام از آنان که از تو پيروى کند، پر خواهم کرد!» به کدامین مسیر گام می نهی و چرا خود را خار و بدبخت زندگی اخروی و ماندگار خویش میکنی؟؟؟ وَمَا يُؤْمِنُ أَكْثَرُهُمْ بِاللّهِ إِلاَّ وَهُم مُّشْرِكُونَ بيشترشان به خدا ايمان نمى‏آورند جز اينكه [با او چيزى را] شريك مى‏گيرند (۱۰۶ سوره مبارکه یوسف)
Friday 25 October 2013 10:10:25 GMT
عبدالله 
چشم مردم مقلد زیبا جلوه دادند در حالیکه خداوند از رگ گردن به همه نزدیک تر است و وقتی خداوند این همه نزدیک است و خود میشنود چه فایده ای دارد به کس دیگر درخواستمان را بگوییم چه بسا اگر هم می شنیدند آیا از مهر و لطف و بزرگواری خداوند منان نسبت به مخلوقش مقام و منزلت بالاتری دارند چرا گر همین بزرگوران از عالم غیب خبر داشتند چگونه نتوانستند خویش را از چنگال شیادان زمان خویش نجات دهند که بیشتر این بزرگواران از راه مسمومیت به شهادت رسیدند آیا عقل حکم نمیکرد که این ماده مسموم را نخورند و اگر هم به فرض مثال آیا اگر می دانستند که این ماده مسوم است و می خوردند آیا چیزی جز خودکشی بود؟؟
Friday 25 October 2013 10:10:18 GMT
عبدالله 
مرکز شفاء به بیماران می شود و از دور و نزدیک برای شفآء می آیند در حالیکه شفای بیمار و دادن فرزند در دست خداست نه فردی که مرده است و حتی نمی داند تو که هستی و چه می خواهی ؟؟ اما باز برای گمراهی گفتند که از همه چیز خبر دارند و آنها میدانند تو کی می آیی و کی میروی و کی چه مشکلی داری و صدایت را می شنوند و واصل میشوند در حالیکه در آیه 44 سوره مبارکه زمر می فرماید : بگو هر گونه میانجیگری از آن خداست. مالکیت و حاکمیت آسمانها از آن خداست بعد به سوی خدا برگردانده می شوید.و این فرمان پروردگار منان را به
Friday 25 October 2013 10:10:26 GMT
عبدالله 
بهترین شغل را همین کلید داری و پرده داری کردند که غیر از این آخوندهای مشرک کسی پرده دار نیست در حالیکه خداوند منان یاری خواستن را تنها مختص ذات اقدس او می داند و بس.
اما برای خارج شدن از دین و گام نهادن در مسیر شیطان این راه را به میان آوردند که بتکده هایی بسازند به نام دین و هر گامی را که برای طواف آن برداری بهتر از هزاران حج کردند که خداوند حج را از بزرگترین عبادتها می داند تا گام اول خارج شدن از حقیقت را برایشان مسخر نمایند و فرمان خداوند را در قرآن به تحریف بکشانند و بتکده هایی ساختند که
Friday 25 October 2013 10:10:35 GMT
عبدالله 
عاقلان را اشاره ای بس است!!!
این یکی از مشگلها بود و از بزرگترین مشکلات عظیمی که آخوندهای صفوی مردم نا آگاه را از دایره اسلام خارج می کنند همین بس که خداوند منان می فرماید ایاک نعبد و ایاک نستعین یعنی: خداوندگارا تنها تو را می پرستم و تنها از تو یاری میجویم و یاری خواستن از هیچ شخص دیگر و توصل به او را در هیچ جای قرآن نیاورد اما این رافضیان صفوی برای خاندان عظیم الشان رسول خدا بارگاه ها درست کردند و آنها را به مثابه بتکده هایی کردند که همانند زمان جاهلیت طلا و زیور آلات به پایشان می ریزند و
Thursday 24 October 2013 09:10:30 GMT
مسلم 
آقایی که به نام علی و مثلا شعیه خودتو معرفی کردی. هیچ مسلمان عاقلی سوال و اشکالات دینی خودش را از کسانی که معلوم نیست کیستند و از کجا مزد و مواجب میگیرند و حتی ممکن است دشمن اسلام هم باشند، نمی پرسد و اگر تو واقعا شیعه باشی مطمئن باش میتوانستی ابهامات دینی ات را از افراد با علم و با تقوا برطرف کنی.
و ثانیا اگر یک عالم دینی غیر معصوم یک مساله شرعی از بین چندصدهزار مساله را به فرض محال اشتباه صادر کرده باشد کل دین را که زیر سوال نمیبرند، چون فقط کلام امام معصوم بلا اشکال است. کمی عاقلانه فکر کنید.
Thursday 22 August 2013 01:08:22 GMT
سرباز خمینی کبیر 
تف به ذات نجس و ناپاکت ای کسی که با نام علی کامنت گذاشتی.وهابی بی شرف. هر چند این بازیهای شما خیلی وقته رو شده . کسی که شیعه باشه شرف و حیثیت دینی شو به نجاست نمیفروشه . فهمیدی آقای بی شرف. در ضمن مرد باش و اسم حقیقیتو بگو.
Tuesday 30 July 2013 05:07:33 GMT
سهیل 
علی جان خود رسول الله هم یه دختر بچه هفت ساله رو به عقد خودش در آورد
Wednesday 16 May 2012 10:05:43 GMT
حبیب الله  
السلام علیکم ورحمته الله وبرکاته
محتر مین بیایید که از منطق صحبت کنیم اگر حرف میزنیم اسناد بیاوریم
حرف های عالمان شیعه
اگر چنین ازدواجی صورت گیرد، همۀ فقیهان و دانشمندان شیعه فرموده اند شوهر می تواند سایر لذت های جنسی معقول از؛ قبیل بوسیدن، لمس کردن و … را از همسر خود که به سن نه سالگی نرسیده است داشته باشد.

فاضل مقداد از فقیهان شیعه در قرن نهم (متوفی826ه-ق) در این زمینه فرموده است: “در صورت عدم افضاء سایر لذت ها؛ مثل بوسیدن، لمس کردن و … اشکالی ندارد”.[8]

همچنین فقیه شهیر شیعه صاحب جواهر در این زمینه فرموده است: “… غیر از دخول سایر لذت های جنسی از چنین همسری اشکال ندارد…”[9]. همۀ فقهای معاصر شیعه نیز در این زمینه با فقیهان متقدم و متأخر موافق هستند که؛ به عنوان نمونه فقیه معاصر مرحوم فاضل لنکرانی براین عقیده بوده اند که: “از این که در روایات از بین استمتاعات و لذت های جنسی از همسر نابالغ تنها دخول را منع کرده اند استفاده می شود که سایر لذت بردن ها مجاز است”.ابن قدامه، المغنی ج 14،ص453 باب الزواج،نکاح الصغیره،( نسخه المکتبه الشامله ، موقع الاسلام ).

[2]الفقه على المذاهب الخمسة، ج‏2، ص: 323،” اتفقوا على أن للولی أن یزوج الصغیر و الصغیرة، و المجنون و المجنونة، و لكن الشافعیة و الحنابلة خصصوا هذه الولایة بالصغیرة البكر، أما الصغیرة الثیب فلا ولایة له علیها (المغنی ج 6 باب الزواج).و قال الإمامیة و الشافعیة: زواج الصغیرة و الصغیر موكول للأب و الجد للأب فقط دون غیرهما.و قال المالكیة و الحنابلة: بل للأب فقط.و قال الحنفیة: یجوز ذلك لجمیع العصبیات، حتى العم و الأخ. ” ناشر: دار التيار الجديد، – دار الجواد بيروت- لبنان ،1421 ه ق‏ چاپ دهم ، جلدی2‏؛ انظر للمالكية: الخرشي (3/ 176). وقوانين الأحكام لابن حزي (222- 223). وبداية المجتهد (2/5-6).وللحنا بلة: المغني والشرح الكبير (7/379والشرح 380). والإنصاف (8/62) والمبدع (7/22-25). وللظاهرية: المحلى (9/458-460).به نقل از عوض بن رجاء بن فريج العوفي، الولاية في النكاح،فصل چهارم، الناشر : عمادة البحث العلمي بالجامعة الإسلامية، المدينة المنورة، المملكة العربية السعودية،الطبعة : الأولى، 1423هـ/2002م،عدد الأجزاء: 2.
المفيد، محمّد بن محمد بن النعمان العكبري‏ المقنعة ، ص: 747″…الرجل إذا جامع الصبیة و لها دون تسع سنین فأفضاها كان علیه دیة نفسها و القیام بها حتى یفرق الموت بینهما… “ناشر: المؤتمر العالمي لألفية الشيخ المفيد- رحمه الله‏،1413 ه ق‏ ، چاپ اول‏، قم.
ابن إدریس، محمد بن منصور بن أحمد، السرائر الحاوي لتحرير الفتاوى، ج‏2، ص: 530، “من وطأ زوجته و لها دون تسع سنین، حرّمت علیه أبدا، و فرّق بینهما بغیر خلاف بینكم فی ذلك..”‏ ناشر: مؤسسة النشر الإسلامي التابعة لجماعة المدرسين 1410 ه ق‏ ،جاپ دوم ، قم، 3 جلدی.
الفاضل المقداد، جمال الدين المقداد بن عبد اللَّه‏، التنقيح الرائع لمختصر الشرائع، ج‏3، ص: 26 قوله: لا یدخل بالمرأة حتى یمضى لها تسع سنین… الثالثة) مع عدم الإفضاء یحرم تكرار الوطی لا غیره من التقبیل و العناق و التفخیذ..”، ناشر: کتابخانه آية الله المرعشي النجفي- ره‏، 1404 ه ق‏، چاپ اول‏، قم ، 4 جلدی.
النجفي، محمد حسن،‏ جواهر الكلام في شرح شرائع الإسلام، ج‏29، تصحیح: شيخ عباس قوچاني ص: 416:” لا یحل وطء الزوجة حتى تبلغ تسع سنین إجماعا بقسمیه و نصوصا… نعم لا بأس بالاستمتاع بغیر الوطء للأصل السالم عن المعارض.” ناشر: دار إحياء التراث العربي‏: بيروت- لبنان‏ چاپ هفتم، چاپ اول‏، 43 جلدی. ‏

[10]. الفاضل اللنكراني، محمد الموحدي‏، النكاح ( تفصيل الشريعة في شرح تحرير الوسيلة) ، ص: 25 الثانی: جواز سائر الاستمتاعات من الزوجة قبل إكمال تسع سنین أیضاً، و یدلّ علیه مضافاً إلى الأصل و إلى انّ أصل جواز التزویج ملازم لجوازها، و إلّا لا یبقى لجواز التزویج كثیر فائدة الروایات الناهیة عن الوطء و الدخول قبل إكمال تسع سنین، فانّ اللقب و إن لم یكن له مفهوم كما بین فی الأصول، إلّا أنّه لو كان سائر الاستمتاعات منها قبل الإكمال المزبور غیر جائز أیضاً لكان اللازم جعلها، ناشر: مركز فقه الأئمة الأطهار عليهم السلام‏، 1421 ه ق‏، چاپ اول‏، قم ،تک جلدی.
Tuesday 21 February 2012 11:02:06 GMT
رضا 
اینها همش دروغه شیعه دین معرفته
Friday 4 November 2011 06:11:02 GMT
محمدرضا فدائی اهل بیت طاهرین 
تا دست امام زمان علیه اسلام بالای سر مردم شیعه است از دروغ پراکنی های مخالفین تشیع ابایی نداریم چون صاحب ما حرمت شیعه را نگه میدارد وای بر شما که با امام زمان فرزند زهرای اطهر نوه رسول خدا صلوات الله علیه بدی میکنید رسول الله میفرمایند (( انا و علی ابوا هذه امه )) یعنی من و علی پدران این امت هستیم مواظب باشید عاق والدین نشوید انک لبر مرصاد خداوند در کمین است استغفرالله من حمزات الشیاطین اعوذو بالله من الشیطان الرجیم فان حزب الله هم الغالبون
Saturday 20 August 2011 01:08:43 GMT
اسلام 
ان جنابعالي كه مي فرمايد براي اينكه يك زن همسر دارد و مي خواهد با يكي مسافرت برود تا با مادرش محرم شود دختر كوجكش را به صيغه در بياورد مكر در صيغه درمذهب قبول و ايجاب نيست بايد مرد با زني قبول كنند تا با صيغه در ايند ولي بجه شير خوار از كجا مي داند كه قبول كند يا نه مثل اينكه شما مي كويد قبلت مدة معلوم و مهر معلوم راه شيطان هم ين است مباركتان باد
Friday 29 July 2011 11:07:41 GMT
احسند علی از خداوند سلامتی وعمر با عزت برایت خواستارم انشا الله خداوند همه ی ما را هدایت کند .
واما اقای حزب الشیطان ... به موشک هایت مینازی ؟ این موشک ها اسباب بازی کودکان امریکاییند ! اری همان امریکاییانی را میگویم که ده ها سال است لاشه هایشان را در خیابان های بلاد های مسلمین میریزیم. این قدرت نظامی برای فرعون و نمرود هم بود برو سرگزشت کسانی که با دین الله در افتادند را بخان
Thursday 28 July 2011 02:07:00 GMT
حزب الله 
... سنی همتون رو به خاک و خون میکشیم...
موشک های ما برای شماست
Friday 1 April 2011 12:04:23 GMT
مرتد تبریزی 
سپاس خدای را که شیعه وسنی بجان هم افتاده اند
Thursday 31 March 2011 06:03:25 GMT
عزيز 
درود بر ان دمجاهديني كه بابستن بمب بخود ومنفجركردن خوددربين مردم مشرك وكشتن پيروكودك ونوجوان سعي ميكنند اين شعيان را ازروي زمين پاك كننداين مجاهدين درس قضاوت وفقه واجراي ان رادرمكاتب علم وحكمت اسلامي درمكاتب اهل سنت يادگرفتن درودبراين مجاهدين.
Sunday 26 December 2010 07:12:50 GMT
کبیر 
لعنت بر خمینی و لعنت بر هر آن کس که خمینی را پیروی میکنید لعنت به کسی که شیعه است و لعنت به کسی که در دین محمد ص دست زده است به نام شیعه.
Sunday 31 October 2010 04:10:55 GMT
محمد 
کتاب صحیح بخاری ومسلم شما از این مطالب پره
Tuesday 19 October 2010 07:10:13 GMT
حقجو 

يا ايها الذين آمنوا ان جائكم فاسق بنبأ فتبينوا...
خميني يك شخص ناشناخته نبود كه اين فرد احمق بدبخت چنين حرف قبيحي در باره ايشان بگويد از ان شخص وهمي به نام حسين موسوي كه بعدا اعتراف كرد وهابيت به او پول داده اند تا چنين كتابي بنويسد.. وتا خود اين بيچاره كه متأسفانه هميشه تا اينها دهن باز ميكنند به ناسزا گوئي به شيعه شيرينترين حرفي كه دلشون خنك كنه اينه كه شلوارشون درارند وززز بخورند واقعا نشانه پستي وبي ادبي وبدبختي اين گروه ميباشد ولا غير... مسلمان نميشود ايقدر كثيف باشد.. اما بازهم بقول خيلي از دوستان آدم بشويد...
Thursday 16 September 2010 11:09:49 GMT
محمد علی 
ما دوستاران اهل البیت مقامی داریم که فکر نکنم شما حتی بتوانید آنرا تصور کنید.
ما پناه میبریم به خدا از استهزا و به سخره گرفتن کسی که ادعای مسلمانی دارد. شما که خیلی قرآن شناس هستید خوب است که به این آیه مبارکه توجه کنید:
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِذَا ضَرَبْتُمْ فِي سَبِيلِ اللّهِ فَتَبَيَّنُواْ وَلاَ تَقُولُواْ لِمَنْ أَلْقَى إِلَيْكُمُ السَّلاَمَ لَسْتَ مُؤْمِنًا تَبْتَغُونَ عَرَضَ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا فَعِندَ اللّهِ مَغَانِمُ كَثِيرَةٌ كَذَلِكَ كُنتُم مِّن قَبْلُ فَمَنَّ اللّهُ عَلَيْكُمْ فَتَبَيَّنُواْ إِنَّ اللّهَ كَانَ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِيرًا

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد چون در راه خدا سفر مى‏كنيد [خوب] رسيدگى كنيد و به كسى كه نزد شما [اظهار] اسلام مى‏كند مگوييد تو مؤمن نيستى [تا بدين بهانه] متاع زندگى دنيا را بجوييد چرا كه غنيمتهاى فراوان نزد خداست قبلا خودتان [نيز] همين گونه بوديد و خدا بر شما منت نهاد پس خوب رسيدگى كنيد كه خدا همواره به آنچه انجام مى‏دهيد آگاه است

سوره مبارکه نسا آیه 94
Sunday 12 September 2010 10:09:34 GMT
سارا 
نمیفهمید با این حرفها فقط اب به اسیاب دشمن میریزید و اسلامو خراب میکنید؟
اونوقت همه میگند اینا تو خودشونم مشکل دارند

فکر نمیکنید وقت اتحاد رسیده؟
Friday 6 August 2010 11:08:57 GMT
عبدالصبور 
رسول الله (ص) میفرماید: امت من در آخرزمان 73 گروه میشود. 72 گروه آن اهل دوزخ است و نتها 1 گروه آن اهل بهشت است (گروه که راه من را تعقیب میکند).
پس درمیابیم که این گروه هم مثال زنده از 72 گروه است.

عبدالصبور از(کابل)

Monday 2 August 2010 08:08:46 GMT
الیاس حیدری 
لعنت بر تمام کسانیکه از نام اسلام پول و قدرت می اندوزند.
لعنت به کسانیکه به نام مذهب تولید نفاق میکنند
ولو خمینی باشد یا محسنی
Saturday 31 July 2010 07:07:49 GMT
shenkey 
تو که عقلت به این حرفها قد نمیده،پرت و پرت نگو.مشکل شما اشخاص نیست،ناشی از عقده ایست که از اسلام دارید و چون درک صحیحی ز آن ندارید.ناچار به چرت و پرت گویی مافتید.
Saturday 31 July 2010 06:07:42 GMT
م.ح.ش 
سلام به همه شیعه و سنی
بابا خمینی یه اشتباهی کرد من معذرت می خواهم از همه شما
تفرقه بین شیعه و سنی نیاندازید که دشمن بی دین همین رو میخواد.
ما کتاب و پیامبر مشترک داریم. فراموش نشه!
Thursday 29 July 2010 01:07:10 GMT
شهرام 
حتی اگرچنین ترهاتی تلاوت نماید؟!!!
درکجای کاری ایران بتکده واینان متوالیان ان شدند.
Sunday 25 July 2010 08:07:41 GMT
مسلمان 
مرد انقلاب اوست احترام به او واجب است تخريب شخص به منزله ي قتل است
Tuesday 20 July 2010 05:07:36 GMT
رحيم --سنى 
هدف شماشناساندن تشىع است ياانتشار اسلام ياتفرقه بىن مسلمين؟
Monday 12 July 2010 04:07:37 GMT
Rostam Dastan 
Dar Javab Irani, Sunni news baz ham be Sahrai Karbal zad.Zamani keh Khodavand Bozork Danish va Aghael ra Taghsim mikard ma Muslmanan Hozor nadastim. Ham Ahal Sunnat Va Shaieh bayad in Mozghrafat ra be doer biyandazand vali ta Zamani keh Afrad Nadani Manad "Khir Sahi" Va Danshmand Nadan Isfahi dar Miyan ma hast Hamin Ash va hamin Kaseh.Ay Sunni news Tafragh Nayandanz.Shoma Sunni Ha ham dast kami az Ma saiyan Nadarid.
Monday 12 July 2010 03:07:34 GMT
No title 
واقعا اخوندا و ملا ومفتی همگی کثیفند
Saturday 10 July 2010 06:07:19 GMT
Hnaif Holand 
allbata ba fekre man,in saite shma fased ast wa eshtrak konendagan an ham Fased tar,shma mecle shaitan memanen.ke ham doshmane din wa ham doshmane bashar mebashed.shma ba joz kina wa adawat chizi khob ke ba nafe bashar bashad nest.khodawand shmara dar rahe nek hedayat konad
Saturday 10 July 2010 09:07:48 GMT
شهرام 
عذابیم ولی روافض جهت عکس ان راانجام میدهندمستوجب رحمت.چشمایتان رابازکنیدکه به ذات مقدسش سخت در اشتباهید.این فتواازمغز معیوب خمینی که امامش کرده اید بیرون تراویده و مادلیل عقلی میاوریم که غلط است. شمامارابه باد شماتت میگیرید.این مرجع است که چنین فرموده ازعوام چه انتظاری می توان داشت.اگرقبول نداری خودت رسالش رابخوان یاحداقل به سخنرانی هایش گوش کن.خداماراهدایت واز شر دجال محاقظت نماید.امین
Saturday 10 July 2010 09:07:27 GMT
شهرام 
راکه شمابه شخصیت عظیمشان توهین می کنیدمورد رضایت خویش قرارداده.حال یاخالق یکتاخاکم بدهن اشتباه نموده یاعلمای شماازریشه بااسلام دشمنند.وازمناظره فرموده بودید.مگرمناظره های مولانادکترملازاده رابادکترقضوینی مشاهده نفرمودید.وبارهاعلمای شمارابه مناظره دعوت نموده حتی مکارم شیرازی حاضربه مناظره شدوبعدازاندکی حرف خود راپس گرفت.ودرمورداین ایه شریف.ماکه تمام فرمایشات الله راانجام مدهیم.احادیث رابه دیده جان میپذیریم(تحریف نشده ها)وبرای دشمن خودهم هدایت می طلبیم.باجگیری های اخوندهارارسوامی کنیم.ایامستحق
Saturday 10 July 2010 09:07:55 GMT
شهرام 
های حوزه خلیج فارس اروپا،پاکستان و..مکنند.مادرمان حضرت فاطمه(س)راعلم کرده وشکاف بین مسلمین ایجادکرده اند.و.....حال شماندای مظلومیت سرمدهیدچنین وچنان.اگرمنصفی خودقضاوت کن.که کی به کی ستم روامیداردمسلمین بیش از1200ملیاردهستنداماشیعهیان(منظورروافض صفوی)تعدادکمی هستند.حال باتوجه به کثرت سنی وعملکردانان اگرروافض می بودندتاحال نسل اسلام رابرچیده بودند.ایاغیرازاین بود؟من سئوال کردم که این علمای روافض ازکجاجنین راتضخیص دادندوبرای اواسم تعین نمودند(محسن)اگرذره ای تائمل نمایی پوچی این ادعاچندان هم مشکل نیست.خداوندانانی
Saturday 10 July 2010 08:07:23 GMT
شهرام 
سلام بر هردو شماعزیزان.گله کردیدکه ما بر شما تهمت وافترا میزنیم.حاشاکه مااهل تهمت وافترا نیستیم.دانشمندهمان اخوندجاهل درتمام مصابحه هایش سنی هاراحرامزاده واکثرصحابه رسول خدارانعوذبالله مرتدمیخواند.اکثراخوندهامتفق القول فتوا بر ناپاکی امهات المومنین حضرت عایشه(س)وبزگترین تهمت ناموسی به شخص اول اشرف مخلوقات ان رسول سرورمیزنند.حکم برقتل عام سنی میدهند.نوامیس بخشی ازمسلمین رابنام صیغه به فحشابرده انددر(عراق-ایران-سوریه)احادیث راکاملاتحریف کرده و5000امام زاده فقط درایران ساخته اند.دختران راصادربه کشور
Friday 9 July 2010 08:07:13 GMT
محب عاشقان خدا 
هزاران درودو سلام به اقای سید محمد هادی عزیز جانم ناراحت نباش مادرت روز قیامت همان خطبه هایی که در برابر ابوبکر خواند می خواند همان خطبه ای که زینب خواند خوانده خواهد شد . شامیان در باره محبان علی چه فکر می کنند؟ مگه به گفته خودتان گفته پیامبر نیست که اصحاب مرا دوست داشته باشید پس چرا بغض علی در قلبتان است؟ مگه علی در داخل خانه کعبه بدنیا نیامد پس چرا مقامش را کم نشان می دهید ؟ گر چه این حرفها اثری ندارد بازم گفتم (فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا ولهم عذاب الیم)انشاالله همه ما راه درست رابیابم
Friday 9 July 2010 02:07:03 GMT
محمد هادی 
به نام خدا

با افتخار می گویم که محب رسول خدا و اهل بیتش هستم.
ار تهمت هایی که به ما از بعد از پیامبر تا کنون به ما روا داشته اید از شما از درگاه خداوند شکایتی سخت دارم.

شما سنیان افراطی که به قول خود اهل مطالعه هستید چرا حاضر به بحث ومناظره با ما نیستید؟
چون می ترسید با کتابهایی نظیر صحح اربعه خودتان بهتان ثابت کنیم که فقط ما اهل سنت رسول خدا هستیم ونه شما که خود را سنی نامیده اید.
من از فرزندان رسول خدایم
((شهادت مادرم زهرا یک افسانه نیست))
Friday 9 July 2010 01:07:20 GMT
ایرانی  
دوستان سنی میشه بفرمایند این فکر کثیف خمینی کجاش ایراد داره ؟
مگه محمد رسول الله هم با عایشه 9 ساله همخواب نمی شد ؟
سنی نیوز: جواب شبهه شما اینجا داده شده است:
http://www.islamtxt.net/node/240
Wednesday 7 July 2010 08:07:16 GMT
به آدمکش 
شما با این حماقت بی کران و بی غیرتی بیکران تر ازآن چطور قاتل شدید؟ راستی به دستور کدوم مرجع تقلید جهت کسب ثواب قتل می کنی؟
میدونم که جرات نداری همچین غلطی بکنی حالا گیریم تو راست گفتی!
Wednesday 7 July 2010 05:07:52 GMT
به جواب آدمکش معروف 
خیلی جالب بود یعنی منظور تو این است که اگر خانمت با یک شخص نامحرم سفر رفت این نامحرم باید با دختر تو صیغه کند تا محرم خانمت شود و اگر این آقا دلش خواست (طبیعتا) نمی تواند با خانم تو همبستر شود چون مادر زنش است پس جیکار می کند؟؟؟
میاد در بین رانها دختر شیرخوار تو میزارد و یا اورا با شهوت به آغوش می گیرد!!!!!
درسته؟
بنازم این شعور شما شیعه های احمق را!!!
در مذهب شما نمیشه اصلا به عفت کسی اعتماد کرد زیرا معلوم نیست در شیرخوارگی تا جوانی چقدر لای پاهایشان گذاشته اند!!! البته به شهوت.
Wednesday 7 July 2010 03:07:16 GMT
سنی کش معروف 
علت این مسئله برای مسافرت خانومی است که همسردارد میخواهد با مرد نامحرم به مسافرت برد آن مرد با بچه سیغه میکند تا ان زن محرم شود وبعد از مسافرت صیغه باطل کند ولی شما بی شعور واحمق های سنی نمی فهمید
Wednesday 7 July 2010 01:07:33 GMT
Fernandez From American 
realy this is that Shiayan not wants know realy.
Tuesday 6 July 2010 02:07:25 GMT
یکی بود یکی نبود 
دوستان من سلام
این آقا یه غلطی کرده حالا به قول معروف یه دیونه سنگی می ندازه تو چاه حالا صد تا عاقل هم نمی تونن بیرونش بیارن به هر حال زدن این طور حرف و حدیث هایی را می تونین از امام عزیز ببینید و بشنوید.
Tuesday 6 July 2010 02:07:47 GMT
کاظم 
جواب برای "کافر"

ما داریم ستون پنجم شما را طرد می کنیم تا نوبت به خودتان برسد.
Tuesday 6 July 2010 12:07:35 GMT
کافر 
اقا جان هنوز به راه راست نیامدی جان من دووروغ گفتن کافی . ولی می گم خوبه ها شمامسلمونا به جون هم بیفتید انوقت به نفع کیه
Monday 5 July 2010 08:07:06 GMT
makosa 
خدا همه هدايت شدكان را عاقبت بخير و همه كمراهانى اين جنين را نيز هدايت كند.
Monday 5 July 2010 08:07:41 GMT
makosa 
اين مطلب واقعا وحشتناك است.اين مطلب را بدون جندى بيش بدون اين كه نامى از شخص برده بشه شنيده بودم اما در آن دلم نويد داد كه نكنه كسى كه اين فتوا را داده امام خمينى باشه؟ كه امروز اين مطلب رو خوندم و حدسم درست از آب در آمد
Monday 5 July 2010 08:07:19 GMT
سید 
لعنت خداوند بر خمینی باد که اسلام را بازیچه دست خود قرار داد و هر طور که خواست ان را چرخاند
Monday 5 July 2010 01:07:31 GMT
Rostam Dastan 
Aya in ketab ra dar inter net mitavan payda kaerd? Aghar moujoud ast lotfan link an ra alan farmaied.
Monday 5 July 2010 01:07:45 GMT
حسین 
جواب برای ک،م

مطمئن باش که بزودی رافضی گری در ایران پایین می آید و مردم مطابق آیین خودتان با نوامیس تان عمل خواهند کرد تا تو هم راضی باشی.
Sunday 4 July 2010 11:07:39 GMT
شهرام 
و این است که خداوندسبحان ميفرمایدخون ندیدند.حال باتوجه به معنی وتعریفی که شماازاین ایه شریفه دارید.اگرغیرمسلمانی این درک شمارااز قران بخواند.بنظرخودت به ریش مامسلمانان نمی خندد؟حال سوالی از شما خواننده محترم دارم.ایاماحاضریم خواهر زیر سن خود رابنکاح دراوریم؟ازنظر پزشکی و عرف هم صحیح نیست.من که انجام نميدهم.شمارا نمیدانم.
Sunday 4 July 2010 11:07:03 GMT
شهرام 
بسم الله الرحمن الرحیم.وانانکه نومیدشدنداز خون دیدن از زناز شما اگرشک اوردید.پس عده ایشان سه ماه است.وانان که حیض نشدند(خون ندیدند)وزنان باردارسرامد ایشان انست.که نهند بار خود راودن کو بترسدخداراقراردهدبرای اواز کارش گشایشی.دوست عزیز این معنای کامل ایه مذکور.حال با توجه به معنای ایه منظور ازخون ندیدن مسلم وروشن است که چیست.خوب مسلما زن باردار فاقد خون می باشد. و در اینجامنظور زنان بارداراست.نه زیر9 سال.لطفا در خواندن قران ومعنی ان کمی دقت فرمایید.و باز بگویم که بعضااختلاف بالامیگرد.که دیدن خون نمکشد
Sunday 4 July 2010 10:07:26 GMT
سید حسن حسینی 
خاک بر سر بی تربیتتون کنم که چشم گوش بسته از علمایتان تقلید میکنید و قران نمی خوانید چه برسه به معنیش قران آن کتاب مظلوم در سوره طلاق آیه4می فرماید زنانی که حیض شده ونشده اند که دومی یعنی دختران زیر9سال........
Sunday 4 July 2010 08:07:10 GMT
ابوبکر الافغانی 
یفینا که خمینی خم کفر،شرک و فحاشی بود. ........از کفار همه این امورات ممکن است اما مسلمان را شایسته نیست.
Sunday 4 July 2010 08:07:49 GMT
محمد 
لعن الله العمر ثم ابابكر و عمر ثم عثمان و عمر ثم عمر ثم عمر
سنی نیوز: ما این فحاشی را استثناء از بین صدها فحاشی و ناسزاگویی رافضیان نشر نموده ایم تا اینکه مسلمانان واقعی به ماهیت شیعیان رافضی بهتر پی ببرند.
Sunday 4 July 2010 07:07:55 GMT
اعظمیان سبزواری 
..... به این مذهب خرافه و سکسی .... به این خمینی .... و عمل زشت این بی عرضه واقعاً که آبروی شعیه های افغانستان را نیز این روافض بردند

تبعه افغانستان
Saturday 3 July 2010 07:07:24 GMT
شهرام 
سوال اینجاست.مگردراسلام رضایت طرفین رکن اصلی ازدواج نمی باشد؟پس کودک شیرخوارچگونه شعوربه ازدواج میکند؟تاجواب مثبت یارد بدهد.پس ک.م این هم منطق.ایاجوابی داری؟در ضمن شیعه وسنی ندارد.مجرم مجرم است حتی اگرفردبزرگی باشد.چون ماکسی رامعصوم نمدانیم.
Saturday 3 July 2010 07:07:08 GMT
سكس خميني بادختر بچه‌ي 5 ساله! - 3 
نويسنده در ادامه می‌نويسد به نظر شما چرا پدر از تماس بدن خميني با دختر بچه‌اش و از اينكه خميني دختر بچه او را صيغه می كند خوشحال می‌شود، بله، چون او معتقد است كه نزديك شدن به امام شرافت است گرچه با همين صورت زشت انجام بگيرد؟! مرجع کتاب “لله ثم للتاريخ” نويسنده السيد حسين الموسوی صفحه 33-34 در بخش ” المتعة وما يتعلق بها.


Saturday 3 July 2010 07:07:45 GMT
سكس خميني بادختر بچه‌ي 5 ساله! - 2 
و سيد صاحب خواست كه آن شب را پيش او بگذرانيم، امام موافقت كرد … و هنگامي كه وقت خواب فرا رسيد … چشم خميني به دختر بچه‌اي افتاد كه چهار سال يا پنج سال داشت اما خيلي زيبا و قشنگ بود، امام از پدرش خواست كه دختر بچه را بياورد تا امام او را صيغه كند، پدرش با خوشحالي زيادي موافقت كرد و خميني در حالي شب را سپري كرد كه، دختر بچه در آغوش او بود و ما گريه و فرياد دختر را مي شنيديم. نويسنده در ادامه می‌نويسد به نظر شما چرا پدر از تماس بدن خميني با دختر بچه‌اش و از اينكه خميني دختر بچه او را صيغه می كند...
Saturday 3 July 2010 06:07:33 GMT
سكس خميني بادختر بچه‌ي 5 ساله! 
داستان را از زبان نويسنده کتاب ”لله ثم للتاريخ” آقای السيد حسين الموسوی از علمايان نجف بشنويد: او مي گويد كه وقتي خميني در عراق بود به يكي از شهرهاي عراق دعوت شد و از موسوي خواست كه با او همراه باشد، سفر انجام شد و در راه بازگشت آنها خواستند كه استراحت نمايند تا خستگي سفر را برطرف كنند، خميني فرمان داد كه به منطقه عطيفيه بروند چون آن جا فردي ايراني الاصل بنام (سيد صاحب) بود و او و امام دوستي و آشنايي زيادي با همديگر داشتند. موسوي مي گويد: سيد صاحب از آمدن ما خوشحال شد … و سيد صاحب خواست كه.....
Saturday 3 July 2010 02:07:31 GMT
به ک . م 
ببین ک . م جان من از شما یک سوال دارم.
آیا حاضری کسی با خواهر شیرخوار شما ازدواج کنه و برای لذت بردن در بین رانهای او بزاره؟
و یا خواهر شیرخوار شما را به شهوت بغل کنه؟
حاضری؟ مشکل در اینجا است برادر....
Saturday 3 July 2010 11:07:23 GMT
ک، م 
اولا که فحاشی نکنید و گر نه نجاسات شما و بزرگان مذاهبتان را آشکار می کنیم.
ثانیا؛ منطقی بفرمایید که این کار نکاح چه اشکالی دارد؟ مگر نکاح در اسلام حرام شده است؟ در کجای قرآن نکاح صرف و بدون دخول یک دختر خردسال حرام شده است؟ در کجا لذت بردن از زوجه بدون صدمه زدن به او حرام شده است؟
Saturday 3 July 2010 06:07:09 GMT
ازهر 
خاک بر سر چنین مذهب مزخرفی فکر کنم کثافت هم از این مذهب بهتر باشه
Saturday 3 July 2010 12:07:16 GMT
شیرزاد 
لعنت به‌ خمینی لعنت به‌ این مذهب
Friday 2 July 2010 05:07:42 GMT
علی 
تف به این مذهب.... من از همین لحظه اعلان می کنم که مذهب شیعه را ترک کردم و تابع سنت رسول الله شدم
 
Name:
Comment Body: