حکم فساداخلاقی سردار زارعی صادر شد
Added Date: 4/22/2010 5:10:07 PM
Bookmark and Share              Balatarin

جهان نيوز  : حکم يكي از فرماندهان سابق نیروی انتظامی ( سردار زارعی)  که به اتهام فساد اخلاقی و مالی دستگیر شده بود و در زمان خود جنجال خبری گسترده ای هم به پا کرد، نهایتا صادر و پرونده آن به سرانجام رسیدسردار زارعی دومین نفر از سمت راست.

به گزارش سرويس جامعه جهان، پرونده يكي از فرماندهان سابق نیروی انتظامی پس از 2 جلسه دادگاه در بهمن و اسفند ماه سال گذشته، نهایتا در آخرین جلسه فروردین ماه امسال قطعی و این مقام متهم به فساد اخلاقی و مالی، به شلاق، حبس و جریمه نقدی محکوم شد.

مطابق این گزارش و حسب بررسی های چندین ماهه دادگاه، فیلمی که ادعا می شد از فساد اخلاقی متهم منتشر شده  خلاف واقع بوده است و اساسا چنین فیلمی وجود ندارد.

 دادگاه همچنین فساد اخلاقی این مسؤول سابق نیروی انتظامی را آنطور که رسانه ها نوشته بودند تکذیب کرد.

لازم به ذکر است كه نامبرده از فساد مالی تبرئه گرديد و هیچگونه شاکی خصوصی نیز نداشته است.

Reader Count
9441

Bookmark and Share              Balatarin
 
Thursday 15 July 2010 08:07:54 GMT
علی دیانتی 
1387/2/26

۸۰ نفر از پاسدار زارعی سركرده سابق نیروی انتظامی تهران شكایت كردند
خبرنامه دانشجویی امیركبیر امروز خبر داد: ۸۰ نفر از پاسدار زارعی سركرده سابق نیروی انتظامی تهران به علت سوءاستفاده جنسی، کلاهبرداری، باج گیری، ارتشا و جرائم دیگر شكایت كردند. این منبع افزود: هرچند ابتدا و پس از دستگیری ‏ زارعی برخی مقامات، اتهام او را تنها فساد شدید مالی مطرح کرده بودند، اما اینک زارعی به خاطر ‏سوء استفاده های جنسی، با شاکیان دیگری نیز مواجه شده‎ ‎است.‎ وی انجام برخی خدمات را به دریافت زمین و‎ ‎خانه‎ ‎از متقاضیان مشروط می کرده که در ‏بسیاری موارد، موفق هم شده‎ ‎است‎.‎‏ پاسدار زارعی سال گذشته در اقدامی هماهنگ با دادستان استان تهران ـ سعید ‏مرتضوی ـ طرح امنیت اجتماعی را به اجرا گذاشت که طی آن بیش از یکصد و پنجاه نفر در استان تهران به این بهانه ‏که باجبگیر، کلاه بردار و مزاحم نوامیس مردم هستند بازداشت شدند. به دستور زارعی بازداشت هر یک از آنها با اقداماتی مثل انداختن آفتابه به دور گردنشان، برهنه ‏چرخاندنشان در محله و همچنین کشیدن این افراد بر روی زمین همراه بود. این اقدام ها به گفته سعید مرتضوی دادستان تهران در همان مقطع با صدور و اجرای ‏حکم اعدام برای شماری همراه شد.

 
Name:
Comment Body: