فرار هم جنس گرایان از ايران درحال افزایش است
Added Date: 4/2/2010 10:59:53 PM
Bookmark and Share              Balatarin

العربیه: بر اساس گزارش هایی در باره اوضاع هم جنس گران در ایران فرار چنین افرادی در پی حوادث اخیر این کشور افزایش یافته وبه همان نسبت از دیگر کشورها تقاضای پناهدگی کرده اند. محمود احمدی نژاد در کالیفرنیا ادعا کرده بود که همجنس گرایی در ایران وجود ندارد

روزنامه واشنگتن پست در شماره روز جمعه 2-4-2010 خود در گزارشي به قلم آنتوني فايولا گریختن يک پسر جوان ايراني هم جنس گرا به کشور همسایه ترکيه را مورد بررسی قرار داد.

در این گزارش با اشاره به اظهارات رئیس جمهور ایران در سال 2007 در دانشگاه کالیفرنیا که گفته بود "هیچ هم جنس بازی در ایران وجود ندارد" آمده است که این جوان "يکي از افزون بر 300 هم جنس گرا است که پس از به قدرت رسیدن آقای محمود احمدي نژاد، کشور ايران را ترک کرده اند."

این روزنامه در ادامه می نویسد :"آزادي نسبی در ترکيه براي هم جنس گرایان ايراني که از کشوري مي آیند که چنين رابطه ای جنسي در آنجا مجازات اعدام دارد، ترکيه سکولار را مکانی آسوده تر برای زندگی می بینند."

گزارش واشنگتن می افزاید :" اغلب هم جنس گرایان ايراني پس از عبور از مرز و ورود به ترکيه به 2000 پناهجوي ايراني در آنجا می پیوندند که اکثر آنها ناراضيان سياسي و مرتدهاي مذهبي هستند. آنها بايد دو تا سه سال در ترکیه در صف انتظار برای موافقت سازمان ملل با درخواست پناهندگی شان بمانند."

سازمان های مدافع حقوق بشر در گزارش های خود درباره گریختن هم جنس گرایان به این مساله اشاره دارند که شمار آنها طي ماه هاي اخير افزايش یافته و برخي از این افراد سعي کردند به مبارزات ضد دولتي پس از انتخابات ماه ژوئن ملحق شوند اما با سرکوب ناراضيان، فرار این گروه ها نیز از ايران افزایش یافت.

واشنگتن پست در بخش دیگری از گزارش خود می نویسد :" برخي از هم جنس گرایانی که هم اکنون در ترکيه هستند بخشی از صدها هم جنس گرای ایرانی هستند که با پيوستن به جنبش حمايت از حقوق هم جنس بازها از طریق شبکه هاي اجتماعی اينترنت و با ارسال پيام هاي سياسي حمایت خود را از مخالفان احمدي نژاد نیز اعلام کردند.."

در ادامه این گزارش آمده است :"طي اعتراضات در تهران شماری از آنها حتي نمادهايي از جنبش هم جنس گرایی غرب را حمل کردند و برخي نیز که از اهالی شهرهايي مانند شيراز هستند مي گويند که گروه هاي دانشجويي از مشارکت آنها استقبال کردند، اما درپی سرکوب سریع جنبش آنها به وسیله دولت ودستگیری هم جنس گرایان، مراکز تجمع آنها بسته شده ..ودولت با رديابي پايگاه هاي اجتماعی اينترنتي هم جنس گرایان به کارفرمایان و خانواده هايشان درباره جرم خلاف مذهب آنها اطلاع داد. "

همه اين عوامل در نهایت منجر به فرار بسیاری از ايرانيان همجنس گرا از اين کشور شده است.

Reader Count
4926

Bookmark and Share              Balatarin
 
Saturday 3 April 2010 05:04:20 GMT
فاروق 
سلام عليكم
من نظرات فوق را و جوابهاي شما را نيز خواندم اما تاكيد ميكنم كه خبر رساني چنين مواردي موجب ريختن قبح چنين عمل كثيفي ميشود و دور از شان اين سايت وزين كه قدم در راه جهاد فرهنگي گذاشته ميباشد اخبار بهائيان و مستبشرين مسيحي و ...قابل پوشش نيست. از شان نويسندگان و خوانندگان اين سايت بدور است.
الله اكبر و لله الحمد
سنی نیوز: با تشکر از شما برادر گرامی بعلت صراحتتون و بیان نظرتون .
Saturday 3 April 2010 09:04:43 GMT
moones 
gharar nabood az hamjensbazha hemayat shawad
wa nesbat be name saite in mowzoo taghriban khhoob naboode
سنی نیوز: کاربر گرامی هدف ما از نشر این خبر که منبع آن نیز درج شده است تنها خبررسانی می باشد و نه حمایت از این عمل پست و غیر اخلاقی و غیرانسانی و غیردینی.
در پناه الله پیروز باشید.
Saturday 3 April 2010 09:04:41 GMT
قادر 
منظور از این خبر چیست. آیا دلتان برای این مجرمین می سوزد. کشوری که انها را می پذیرد خلاف اسلام عمل می کند. ولو اقای اردوغان جدیدالاسلام باشد. اسف از این خبر.
سنی نیوز : کاربر گرامی هدف ما از نشر این خبر که منبع آن نیز درج شده است تنها خبررسانی می باشد و نه حمایت از این عمل پست و غیر اخلاقی و غیرانسانی و غیردینی.
در پناه الله پیروز باشید.
 
Name:
Comment Body: