جانشین عبدالمالک ریگی رهبر جندالله تعیین شد
Added Date: 2/25/2010 7:54:19 PM
Bookmark and Share              Balatarin

سنی نیوز: جنبش جندالله  طی پیامی که به سنی نیوز نیز فرستاده شده جانشین عبدالمالک ریگی رهبر جنبش جندالله  را تعیین نمود.

متن بیاینه جندالله:

بسم الله الرحمن الرحیم

كَتَبَ اللَّهُ لأَغْلِبَنَّ أَنَا وَرُسُلِي إِنَّ اللَّهَ قَوِيٌّ عَزِيزٌ

خدا مقرر كرده است كه حتما من و فرستادگانم چيره خواهيم گرديد آرى خدا نيرومند و شكست ناپذير است

وَإِنَّ جُندَنَا لَهُمُ الغَالِبُونَ

ارتش ما (جندالله) البته که در آینده غالب هستند.

بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که پس از حادثه جانکاه دستگیری رهبر جنبش ، کمیته مرکزی جنبش طی نشستهائی با تمامی اعضا و متحدین جنبش ، موضوع جانشینی و همچنین مسئولیت اجرائی جنبش را در غیاب رهبر مورد بررسی قرار داد و امروز در نشست نهائی و اخیر به اتفاق آرا و با موافقت همه اعضای جنبش و همچنین با موافقت همه متحدین حاج محمد ظاهر بلوچ به عنوان جانشین امیر عبدالمالک انتخاب شدند و همه مبارزان با ایشان در راستای آرمانها واهداف والای امیر عبدالمالک (حفظه الله و رعاه و فک اسره) بیعت نموده و پیمان نبرد تا مرگ بستند.

در این نشست و پیمان تمامی اقوام و قبایل سرحد اعم از شه بخش ، ریگی ، ناروئی و شهلی بر و همچنین تمامی گروههای مبارز از مناطق مکران اعم از صلاح زهی ، درخشان و شاهوزئی و سایر اقوام با حاج محمد ظاهر بلوچ بیعت کرده و پیمان بستند که تا آخرین قطره خون به نبرد و مبارزه و جهاد ادامه خواهند داد.

در این نشست همه مبارزان جنبش و گروههای متحد سوگند خوردند همانگونه که رهبر عزیز جنبش امیر عبدالمالک (حفظه الله و رعاه و فک اسره) خطوط مبارزه و جهاد را ترسیم کرده بودند به نبرد و مبارزه ادامه دهند و مردم بدانند که رهبر عزیز مبارزانی تربیت کرده که به نحو احسن آرمانهای وی را به پیش خواهند برد و جنبش تنها در رهبر خلاصه نبوده است که با دستگیری وی مشکلی رخ دهد و یا حرکت متوقف شود بلکه جنبش استوارتر از پیش به راهش ادامه خواهد داد و مدد و نصرت پروردگار هم با مجاهدان و نصرت کنندگان دین خواهد بود و مبارزان با تکیه و اعتماد بر ذات الله با عزمی راسخ و همتی وافر راه جهاد را تا آخرین لحظه زندگی ادامه خواهند داد و این عهدی است که امروز همه مبارزان با پروردگارشان بستند.

رژیم هم بداند که با جنبشی مقتدرتر و مستحکم تر از قبل مواجه خواهد شد که هرگز بدان فکر نکرده است و خواهد دید که فرزندان دلیر و مومن بلوچستان با متجاوزان و اشغالگران و ستمگران چه خواهند کرد و بزودی ادعاهای دروغین سرکردگان رژیم به باد هوا خواهند رفت.

حق در هر صورت پیروز است و باطل ، ظلم و کفر نابود شدنی است و اگر امروز کافران جشن گرفته و مراسم شادمانی برپا کرده اند بزودی شاهد تباهی و بربادی و هلاکت خود خواهند بود و آنگاه دروغهایشان برای همگان آشکار خواهد شد و به یقین خواهند دانست که بلوچستان برایشان جولانگاه تاخت و تاز نخواهد بود و همین بود آرمان رهبر جنبش و فرزندان معنوی اش این رویا را تعبیر خواهند کرد.

جنبش مقاومت جندالله

Reader Count
9856

Bookmark and Share              Balatarin
 
Tuesday 8 February 2011 08:02:40 GMT
ع. ب 
محمدجان اكه شكنجه هاي كه در زندانهاي اين رافضي ها راببيني بخدا به شهادت رساندن امام حسن و حسين اعتراف ميكني
Friday 23 July 2010 04:07:23 GMT
999 
¤ - پس براي همينه كه هيچ امكانياتي روبه اين سروران گرامي نمديد

¤ - فقط بخاطر سني بون
Friday 9 April 2010 07:04:38 GMT
عقاب 
شما ها زنا زاده هستین.
سنی نیوز : این است عقیده شما و تربیت آخوندی که از آن دم می زنید.
Thursday 18 March 2010 11:03:06 GMT
پویا 
با سلام
جناب آقای پویا، بنده شیعه هستم و با این نام در این سایت نظر می دهم. لطفا اگر امکان دارد برای نام خود پسوندی انتخاب کنید و به درخواست بنده پاسخ بدهید. متشکرم.
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم.
Thursday 18 March 2010 07:03:16 GMT
پویا  
باسلام -اقای شاهین شما ها اسم عبدالمالک براتون کافیه کسی که هشت سال دنبالش بودیدونتونستیدکاری بکنید
Tuesday 16 March 2010 08:03:58 GMT
دانش حنفي 
سلام برادران غمگين نباشيدخدابامااست.
همدري خودوجامعه اهل سنت افغانستان راابرازميدارم وازالله (ج)ميخواهم كه كاميابي دارين رانصيب شماملت مظلوم اهل سنت ايران بگردانت
Tuesday 9 March 2010 04:03:44 GMT
سعید حسینی (شاه اسماعیل صفوی) 
جناب طاهر بلوچ ضمن تبریک به مناسبت ترفیع درجه تان به اطلاع میرساند که بهتر است از همین حالا برای پسوند اسم خود ریگی دوم را انتخاب کنید تا در کنار ریگی اول دفن شده و با وی محشور شوید
Sunday 7 March 2010 05:03:53 GMT
ارسلان 
باسلام خدمت دوستان كرامي وجامعه اهل بلوج !جامعه اهل بلوجستان ومكران عبدالمالك هاي زيادي دارند.من كارهاي امير عبدل را زياد تاييد نميكردم ولي از زماني كه جنبش تشكيل شد.به شهادت رساندن علما اهل رساندن كم شد.منظورم به عقاب وشاهين ها هست كه مكران زمين عبدلي هاي زيادي دارند مواظب خود باشند.وسلام
Sunday 7 March 2010 10:03:45 GMT
محمد 
ممنونم آقای عاشق چهار یار
اگه واقعا این اطلاعاتو داری میشه خواهش کنم لیست این دارو ها رو همین جا درج کنی تا آگاه بشیم حداقل.
Wednesday 3 March 2010 06:03:09 GMT
شکارچی شاهین 
و ما ان شکارچی هستیم که به کمک الله بال شماشاهینهای دست پرورده شیاطین یهود و
ابولهب زمان را حتی در اسمان می بریم و شما را سرنگون می کنیم...ما دیدیم چقدر قوی بودید که چنگالهای یک ببر گلوی شما لاشخوران و ف را سالیان سال پاره میکرد و اینده ای نزدیک ذلت و ظلالت شما را نشان خواهد داد...شما با اعمال ننگینتان حق بر زبان راندن اسم امام حسین بر زبان نجستان ندارید..منطق شماست که فقط سر بریدن و تجاوز و جنایت را مجاز می داند و ببر بلوچ پاسخی منطقی به شما لاشخوران جیره خوار میداد
Wednesday 3 March 2010 11:03:02 GMT
عاشق چهاریار 
آقا محمد خیلی به نظرت عجیب میاد اگه بهت بگم ترکیبات شیمیایی و داروهایی هستند که با تزریق شان ( البته با دوز بالا ) قویترین و با اراده ترین انسانها رو به اعتراف وا میدارند . باور نداری ایملت رو بزار برات لیستشون را بنویسم.
Wednesday 3 March 2010 11:03:41 GMT
عاشق چهاریا 
آقا شاهین باور بدار اگر زور و ظلم اربابان رافضی ات را در کنارت احساس نمی کردی به ولله کرکسی بیش نبودی.!!
Tuesday 2 March 2010 07:03:49 GMT
شاهین 
منطق شما از هزار سال پیش سر بریدن بوده . اگه ما در کربلا ضعیف بودیم اما الان انقدر قوی هستیم که در آسمانها هم که باشید نابودتان می کنیم . اونی که اصلا فکر نمیکرد یه روزی بدست عقاب های شکاری شکار بشه عبدالمالک بود شما که جوجه ابلیس هائی بیش نیستید پس منتظر پنجه های عقاب باشید .
سنی نیوز : بله بسیار زیبا _ پس این منطقه مودبانه و محترمانه شما نشانه چیست ؟
صددرصد نشانه تربیت ائمه اطهار نیست و یقینا نتیجه تربیت آخوندی است که می بینیم چه اثراتی را در پی داشته است عقاب جان .
Saturday 27 February 2010 08:02:20 GMT
Kinkim 
Shoma ha bejoz akhbari ke tahrik konandeye avatefe javanan hast khabari darin? Felani N sal mahkum be habs shod! Masalan bi gonah bude are? :))
Talash konid :D
Saturday 27 February 2010 06:02:45 GMT
محمد 
با سلام
آقای بلوچ من شایعات زیادی در مورد روش های اعتراف گیری در جمهوری اسلامی شنیدم ولی بنظر شما چه نوع شکنجه ای تونسته این قدر سریع و موثر عمل کنه؟؟
در ضمن به چهره آقای ریگی اصلا نمی خورد که شکنجه شده باشه
Saturday 27 February 2010 03:02:24 GMT
بدون تعصب 
اقای بلوچ یه لحظه به بچه های بی کناهی که کشته شدند فکرکن بعد بیا اینجا نظربده
Saturday 27 February 2010 04:02:42 GMT
بلوچ 
اقای محمد چرا خودتو زدی به نفهمی شماییکه اینقدر به اوضاع کشورحساسی که اومدی اینجا نظرمیدی یعنی شما نمیدونی که حجت الاسلافهای والمفسدین از چه روشهایی برای اعتراف گرفتن ازمتهمان استفاده میکنند؟
هنوز ازیادمان نرفته که شهید مولوی عبدالقدوس جلوی دوربین چه اعترافهایی میکرد درحالیکه تمام بلوچستان ازبیگناه بودن ایشون اگاه بود عالم دیگری که مدیرموسسه فرهنگی خلیلی بود وجنایت ضداسلامی رژیم رو افشا کرد و فیلم بشهادت رسوندن مسجدوانداختن یک جلدقران که کلام الله است ودر درچاه فاضلاب دستشویی انداخته شده بود رو بدست مردم رسوند فورا دستگیر وشکنجه شد و وادارش کردندکه بگه من خودم شخصا قران رو داخل چاه فاضلاب انداختم و ازش فیلم گرفتم وبخاطرجرمیکه هرگزمرتکب نشده بوداعدام شد وقتی باعلما اینجوری برخورد بشه فکرکن با امیرعبدالمالک که شخصی مجاهد ودشمن رجال اخوندی هست به چه طرزی اعتراف گرفته میشه این کلکها قدیمی شده مردم خوب میدونند شعارمرگ برامریکافقط درحدنمایش بود دولت جمهوری شیطانی نطفه شیطان بزرگ یعنی امریکاست انشاالله که به همین زودیها همه چی معلوم میشه
درود بر امیرعبدالمالک بلوچ
Saturday 27 February 2010 09:02:11 GMT
محمد 
امشب جمعه اعترافات آقای ریگی رو در تلویزیون ایران دیدم. جای بسی تاسف هست که طبق صحبت خودشان جندالله از آمریکا حمایت و تغذیه می شده است.
Friday 26 February 2010 11:02:12 GMT
عاشق چهاریار 
دست حق به همراهتان برادران مجاهد . به ولله اگر مقدور میبود همرزم با شما ایران عزیز را از لوس روافض یهودی نسب پاک میکردم.

 
Name:
Comment Body: