جندالله دستگیری رهبر این گروه را تائيد كرد
Added Date: 2/23/2010 6:24:45 PM
Bookmark and Share              Balatarin

بسم الله الرحمن الرحیم

بدینوسیله جنبش مقاومت جندالله به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که بامداد امروز سه شنبه حادثه ای تلخ و دردناک رخ داد که قلب ملیونها انسان آزاده را در ایران و بلوچستان به درد آورد و آن اینکه رهبر بزرگوار جنبش مقاومت در یک عملیات تروریستی و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غرب از جمله سیا و اطلاعات افغانستان و اطلاعات پاکستان دستگیر و به رژیم جنایت پیشه ولایت فقیه تحویل داده شد.

طبق اطلاعاتی که شاخه اطلاعاتی جنبش بدان دست یافته است سرویسهای اطلاعاتی غرب در دستگیری رهبر جنبش همکاری بسیار زیادی از جمله کنترل خط های ماهواره ای و همچنین استفاده از هواپیماهای جاسوسی و ..... داشته اند که نشان می دهد امریکا و غرب نزدیک ترین ارتباط ها را با رژیم ایران دارند به صورتی که رژیم تهران نمی تواند همکاری سرویسهای اطلاعاتی کشورهای غرب را انکار نماید تا آنجائیکه وزیر اطلاعات در کنفرانس خبری به همکاری یک سرویس اطلاعاتی در این باره اذعان نمود و تمامی اطلاعاتش را به نقل از یک سرویس اطلاعاتی بیگانه ارائه داد.

رژیم ایران و وزارت اطلاعاتش حقیرتر و ناچیزتر از اینند که چنین عملیاتی را به اجرا در آورند و ما به زودی مدارکی را از همکاری امریکا و انگلیس و سرویسهای اطلاعاتی منطقه را با رژیم ولایت فقیه ارائه خواهیم داد.

طی این اطلاعیه جنبش مقاومت مردمی ایران مردم مومن اهلسنت و بلوچ را به صبر فرا می خواند و باید همه بدانند که این قضاء و فیصله الهی بوده است و ما در برابر الله تسلیم هستیم و احکامش را تعمیل می کنیم و هی مصیبتی نمی تواند ما را از راه حق و حقیقت و مبارزه و جهاد بازدارد.

مشکلاتی بس از این بزرگتر بر پیامبران و بزرگان و مجاهدان آمده است اما هرگز سبب خاموش شدن حق نشده است بلکه این مصیبت بزرگ عزم ما را برای مبارزه و جهاد راسخ تر نموده و این قربانی بزرگ راه عزت و آزادی را برای ملت بلوچ و جامعه اهلسنت فراهم خواهد کرد.

این مصیبت گرچه بزرگ است اما آنطور که رژیم ادعا می کند نیست بلکه رهبر محبوب ما صدها جوان را تربیت نموده و پرورش داده است و جنبش با اقتدار کامل و تام به راهش ادامه خواهد داد و جهان خواهد دید که فرزندان غیور بلوچستان چه پاسخی به رژیم ایران می دهند و رژیم باید منتظر حملاتی باشد که هرگز به فکر و خیالش هم نبوده است.

جنبش به رژیم هشدار می دهد و باز هم هشدار می دهد که بداند امروز بلوچستان کاملا عبدالمالک شده است وعبدالمالک یک فرد نیست بلکه یک نظریه و تفکر و اندیشه است که هرگز از بین نخواهد رفت و بزودی رژیم و مزدورانش در منطقه این حقیقت را درخواهند یافت.

جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله)

منبع: سايت رسمى جندالله

 

Reader Count
8494

Bookmark and Share              Balatarin
 
Saturday 10 April 2010 08:04:23 GMT
به خدمت سردار چاخان 
آرزوهای سردارجنگ هرگز برآورده نخواهندشد. چون امام زمان هرگز در ایران ظهور نخواهد کرد..وگرنه بنابر عناوین گوناگون متهم و به دست "سربازان گمنام" خودش اعدام خواهد شد مگر اینکه این رژیم پلید عوض شود..
Saturday 10 April 2010 06:04:57 GMT
سردار جنگ 
زمانی که سرور عالم و آدم حضرت بقیه الله مهدی موعود ظهور کند آنوقت است که سربازان گمنام امام زمان ندای یاالثارات الحسین یاالثارات الزهرا سر خواهند داد.آنوقت است که زمین و زمان از قاتلین ائمه اطهار بالاخص قاتل فاطمه زهرا دختر نازنین پیغمبر انتقام خونینی خواهد گرفت.ای کسانی که در بند خلفا گرفتارید تاریخ را خوب بخوانید و به ولایت امیر مومنان علی (ع) شهادت دهید که در روز جزا راه برگشتی نیست.به امید ظهور آقا امام زمان. 
Tuesday 23 March 2010 10:03:52 GMT
سامان 
ولی ما شیعیان خداوند را شاهد می گیریم که شما سنی ها تربیت شده ابوبکر و عمر و عبدالمالک ریگی هستید و انتظاری بیش از این از شما نداریم.
Tuesday 9 March 2010 04:03:01 GMT
سعید حسینی (شاه اسماعیل صفوی) 
حمایت اهل سنت از ریگی و امثالهم مثل صدام که او را سیدالشهدای زمان خود میدانند در واقع اصول عقاید اهل سنت را به نمایش میگذارد
همان عقیده ای که کشتار کودکان و زنان و غصب و قتل و غارت و دروغ و . . . افتخار میداند
افتخارتان ارزانی خودتان
ولی ایا شرف دارید یا خیر؟
سنی نیوز : آری خوانندگان محترم همانگونه که می بینید این گفتار و اخلاق زاییده تربیت آخوندهای صفوی و ولایت فقیه می باشد .
اما ما اهل سنت خدا را شاهد می گیریم که هرگز ائمه اطهار اهل بیت چنین نبودند و چنین کسانی را تربیت نکرده اند.
Thursday 25 February 2010 07:02:57 GMT
خديجه 
سلام بر مجاهدين جندالله انشالله بيروزيد > امين<
Thursday 25 February 2010 09:02:02 GMT
No title 
بعضي از دوستان از شدت ناراحتي دارن چرت و پرت ميگن.از كي تاحالا كشتن طفل 8-7 ساله افتخار به حساب مياد.كجا سنت حضرت رسول صل الله عليه وآله اين بوده.از طرفي مگه جناب مولوي عبدالحميد كارهاي ريگي رو ناپسند اعلام نكردند.چرا چرت و پرت ميگيد"ما هم مثل اونا هستيم و تمام اهل سنت رو كه نميتونن بگيرن"از كي تا به حال تمام اهل سنت آدم كش شدن چرا تهمت ميزنيد.
شخصي كه ميگه جرات نداري اسمت رو بنويسي مثلا اگه بنويسم ميخواي چيكار كني؟!!!
اسم من ميلادِ بيا منو بخور!
داريد دق ميكنيد بيچاره ها
Wednesday 24 February 2010 02:02:50 GMT
شفا 
سلام به همه دوستان
به نظر من عبد المالک یک مهره بسیار کوچک در میان مجاهدید. هر چند تحمل از دست دان او و شهادت احتمالیش به دست سگ ها و کفتار ها بسیار سخت است اما مصیبت های بزرگتری بر سر امت رسول الله آمده که هیچ گاه این شعله را خاموش نکرده.
امید وارم از هر سلول عبد المالک یک امیر دیگر به وجود آید. هر قطره خون او به مصیبتی برای کفار و مشرکین در لباس شیعه تبدیل شود
Wednesday 24 February 2010 01:02:30 GMT
شادی 
فعلااین.یکی.عشق.است
Wednesday 24 February 2010 08:02:09 GMT
عبدلسلام 
اگر عبدلمالکی را دستگیر کردن باید رژیم بداند که میلیونها عبدلمالکی در ایران هست
Wednesday 24 February 2010 08:02:20 GMT
منم عبدالمالکم 
با سلام ما تمام اهل سنت ایران عبدالمالکیم حال اگرفکر می کنید با گرفتن یک نفر از ما راهمان خاتمه یافته سخت در اشتباهید مطمئن باشید در همین چند روزه ضربه ای سخت تر از این خواهید خورد
Wednesday 24 February 2010 06:02:17 GMT
No title 
ابوبكر العمرعیدعمر(جرات ندارید اسمتان را بنویسید)
ببینم شما چند تا عید من در اوردی دارید... خوب البته مسلمانان دو عید بیشتر ندارند اما حزب ابولهب 1000 عید برای خود تراشیده اندمطمئن باشید این
حادثه چهره کریه وقاحت سفیه را که امروز اوازه جنایات و شکنجه ها و تجاوزهایش بر همه دنیا اشکار شده را تطهیر نخواهد کرد وقتی یک جوان می تواند این قدر ضربه های مهلک و کشنده به جنا یتکارانی مثل شما که تا دندان مسلح اند بزند نشان از ضعف شما دارد که به کمک سازمان سیا و با معامله در ازای دادن فرزندان بن لادن انها را تحویل شما دادند در ضمن تلویزیون صدای امریکا یک هفته پیش خبر از تعقیب ریگی می دادتوسط سازمانهای وابسته به خود میداد
Wednesday 24 February 2010 04:02:54 GMT
احسان 
بسیار خوشنود شدم از این خبر
Wednesday 24 February 2010 12:02:17 GMT
بلوچ 
بنام حق که الحق که بهترین است
سلام برمجاهدین جان برکف جندالله
همانطورکه مشاهده میکنید یک بی بوته وبی اصل ونصب که اسمشو گذاشته ابوبکرالعمر خوشحال است که امیرعبدالمالک به دام کفتارصفتان افتاده است
ازشما تقاضا میکنم فورا جانشین امیرعبدالمالک جان را تعیین کنید تا دشمنان وکفاراخوندی بفهمندفداکاریهای رهبرمردمی بیهوده نبوده وجنبش دست از جهاد برنمیدارد بیصبرانه منتظرم تا خنده های این اراذل را به گریه تبدیل کنید
خدا یار ومددگارتان
Tuesday 23 February 2010 07:02:38 GMT
فاروق  
سلام عليكم
كاش مي شد كه به جاي اسلحه ميتوانستيم خواسته هامان را با گفتگو حل و فصل نماييم.
ناامني چيز بسيار بدي است چه در عراق يا افغانستان و يا ايران عزيز
Tuesday 23 February 2010 05:02:26 GMT
عیدعمر 
دراستانه.عیدالزهراشادی.شیعه.چندبرابرشد
مبارکه...
Tuesday 23 February 2010 05:02:36 GMT
عاشق چهاریار 
برادران مجاهدم نمی دانم چه بگویم . فقط این را بخاطر داشته باشیم اگر یک عبدالمالک را دستگیر کردند هزاران هزار عبدالمالک ( اهل سنت ایران ) را که نمی توانند دستگیر کنند .به هر حال خداوند شما( مجاهدین جند الله ) را صبر عطا بفرماید
Tuesday 23 February 2010 03:02:54 GMT
balooch 
ba salame be shoma mojahedane rahe hagh.man be onvane ye farde balooch va elam mikonam emrooz na tanha baloochestan balke tamamiye baloochha dar dakhel va kharej az keshvar (gheshre daneshjooyane mohajer)tahavoli jadid dar didgah va amalhaye khod tasbit karde va dar kenare baradarane mojahed istade.abdolmalek hamanande sahabe rasoolollah(s)va digar azizan edame dahandeye rahe ishan.dorood bar abdolmalek.
Tuesday 23 February 2010 03:02:20 GMT
ابوبكر العمر 
بازهم بساط شاديهاي ما جور شده
بازهم چشم تموم حسودا كور شده
اين مصيبت بزرگ رو به تمام وهابي هاي از جمله شما تسليت ميگم.
 
Name:
Comment Body: