خرافات و بدعت هاي جديد مراجع تقليد روافض (همراه با عکس)
The Writer: سیاوش راد
Added Date: 2/8/2010 3:10:06 PM
Bookmark and Share              Balatarin

این نوآوری و خرافه پروری نیز اضافه می شود بر بدعتهای جدید دیگری که سالیانه بر دین صفویه رافضیه افزوده می شود ، و چندین سال است که توسط برخی مراجع تقلید شهر قم همچون آیت الله حسین وحید خراسانی، آیت الله میرزا جواد تبریزی، آیت الله سید صادق شیرازی و غیره در برخی مناسبت های دینی این حزب انجام می گیرد.    

سنی نیوز : این روزها در شهر نجف آیت الله سید محمد سعید حکیم، یکی از چهار مرجع تقلید شهر نجف ، در اقدامی بی سابقه در روز عزاداری موسوم به اربعین حسینی در جمع مردم در آرامگاه امام حسین حاضر شد و با پای پیاده به سمت قبر ایشان راه رفت.

 

گویا این بدعت و خرافه جدید چندین سال است که توسط برخی مراجع تقلید شهر قم که بنیانگذار جهل و خرافه پروری و مرده پرستی هستند ، همچون آیت الله شیخ حسین وحید خراسانی، آیت الله میرزا جواد تبریزی، آیت الله سید صادق شیرازی و غیره در برخی مناسبت های دینی انجام می گیرد.

 در واقع این امر دال بر فقه پویای شیعه می باشد !!! که هر روز تجدید شده و بدعتها و خرافات و نوآوری های تازه ای به آن افزوده می شود که "ما انزل الله بها من سلطان" بوده و بزرگان دین مبین اسلام از رسول الله صلی الله علیه و آله که خود ایشان با شارع حکیم ، الله متعال در ارتباط بوده گرفته تا یاران و اهل بیت پاکش و دیگر ائمه و ... هرگز روحشان از این اعمال جاهلانه که با عقل سلیم و فطرت پاک انسان نیز در تضاد بوده ، خبر نداشته است .

از جمله این کارها میتوان به انواع شرکیات و سجده و طواف بر قبرها و کمک خواستن از مرده و عزاداریها و خود آزاریها در مراسم عزاداری و خمس و برپایی سالگردهای تولد و وفات و ... اشاره کرد که دین مهین رافضه مملو از آن بوده و اگر بنده بخواهم به همه آنها بپردازم کتابها باید نوشت.

 

 

Reader Count
20304

Bookmark and Share              Balatarin
 
Saturday 13 September 2014 05:09:05 GMT
ش 
آقا شما مارو خرافه پرست می دونین پس ما شما رو چی بدونیم برین اون فتوا های خنده دار تونو جمع کنین باور ندارین برین سرچ کنین فتوا های وهابیون که تام و جری رو مرتد اعلام کرده و ریختن خونش حلاله ما به زیارت قبر ها میرویم و از آنها کمک می خواهیم درست اینو شما دیدین ولی ما از ائمه (ع) می خواهیم که آنها از خدا بخواهند که به ما کمک کند زیرا اونا آدما پاکی بودن مثل منو شما گناه کار نبودن یکم قبل از حرف زدن خوب فکر کنید بعد ما رو متهم کنید.
Monday 10 March 2014 01:03:14 GMT
فیروز 
سنی نیوز لیهجر
Monday 10 March 2014 01:03:11 GMT
فیروز 
سنی نیوز لیهجر
Monday 10 March 2014 01:03:07 GMT
فیروز 
سنی نیوز لیهجر
Wednesday 17 July 2013 08:07:43 GMT
مهران 
برادران عزیز چه شیعه و چه سنی فقط اگر کمی وجدان بیدار و عقل پویا داشته باشید برایتان یقین حاصل می شود که هدف الله از این همه برگزیدن انبیا این بوده که تنها و تنها الله پرستیده شود و کسی با او در عبادت شریک نگردد . وهمه مردم مشغول شناختن و عبادت او باشند و لاغیر و این انسانهای نیک و دوستان خداوند که به زیارت و یا معاذالله عبادت قبرهایشان دعوت می شوند اکثرشان کسانی بودند که بر سر کلمه لااله الاالله جان داده و یا جهاد کرده اند و هرگز نمی خواستند قبرشان مانند مجسمه بودا و میترا و سایر خدایان پرستیده شده و محل اجتماع و استغاثه شود . پس شما را به خدا لحظه ای بیدار شوید و با فطرت خود خلوت کنید تا نور الله را از میان هزاران سخن بیهوده و گزاف لمس کنید
سنی نیوز: جزاکم الله خیرا
Wednesday 26 June 2013 02:06:54 GMT
اسماعیل 
.................. چطور وقتی ماشین خراب میشه برای تعمیر از مکانیک متخصص ویا زمانی که مریض می شی از دکتر متخصص کمک می خواهی اما در امر دین راهنمایی خواستن از مراجع اشکال داره؟شما......... هیچ وقت خوب نمی شوید.
سنی نیوز: کاربر خوب، مشکل بسیاری از مراجع اینکه طبق مصالح خودشون فتوا می دهند و بدون دلیل سخن می گویند. دوست خوب اگر در این حرف ما شک داری، سوالی از یکی از مراجع بپرسید و دلیل آنرا بخواهید بعدا دنبال همان دلیلی بروید که فلان مرجع به آن استدلال کرد.
Tuesday 12 March 2013 11:03:30 GMT
جواد 

با سلام ممنون از این همه زحماتی که در راه دین خدا انجام میدهید.
...................................آخه کدوم آدم عاقلیه که ندونه کمک خواستن از خدابهتر و منطقی تر از کمک خواستن از انسانهاست
Friday 9 March 2012 09:03:05 GMT
محمد هادی 
با عرض معذرت قرار نیست به دلایلی که شما دوست دارید واقعیات تاریخی گفته نشود؛
مختار نامه جز واقعه تارخی نبوده.
Thursday 2 February 2012 09:02:07 GMT
صادق 
با عرض سلام واحترام .شما چرا به شیعیان روافض میگویید مگر ما با شما چه کرده ایم . چرا حرفهای عده ای جاهل که به خلفا توهین میکنن را به پای مذهب شیعه مینویسید.ما دوستتان داریم حتی اگر شما ما را مشرک،کافر ویا رافضی بخوانید....رهبر در فتوای خود اهانت به خلفا و ام المومنین را منع کرده..پس شیعه از این جاهلان مبراست...لطفا به ما توهین نکنید...ما دوستان شما هستیم.درود بر اهل سنت درود بر شیعیان.مرگ بر وهابیت،
سنی نیوز: اگر سری به کتب شناخته شده و مشهور مذهب شیعه بزنید، خواهید دید که این توهین ها در معروف ترین کتب شیعه نیز به وفور یافت می شود. رهبر نیز اگر در ظاهر توهین به خلفا و امهات المومنین را ممنوع اعلام می کند، در کشور تحت امر خود اجازه همه گونه توهین و بی احترامی به مقدسات را می دهد. سریال مختار نامه یا پروانه ها می نویسند دو مثال واضح در این زمینه است.
موفق باشید.
Tuesday 8 March 2011 03:03:48 GMT
اسلام  
بدبختي اينجاست همه بدعتها را به نام اهل بيت انجام مي داند و به خود اهل بيت كه زنان بيغمبر توهين و ناسزا مي كويند دشمنان اسلام خيلي زرنك هستند كه دين اسلام را به نام اسلام به هم مي زنند
Sunday 14 November 2010 08:11:25 GMT
سید جاوید "سادات "  
ازهرات - افغانستان !
نمیدانم گمراهان رافضی وصفوی ایران دست ازتوهین وتحقیر به خلیفه دوم اسلام چه وقت برمیدارند اگر ازایشان بپرسی آیا شما ازقوم سیدنا حضرت علی کرم الله وجه هستید ؟ خواهندگفت خیر ؟ ایا شما با حضرات حسن وحسین نسبتی دارید میگویند خیر! تنها وتنها خواهند گفت ما پیروان او هستیم پس ازاین یاوه سرایان بپرسید درکجا ویا درکدام کتاب مقدس که شما بنام علی سکه میزنید حضرت علی کرم الله وجه برای خلیفه دوم اسلام فحش وناسزا داده است مگر شما پیروان اونیستد ؟ هرانچه را که او انجام داده شما انجام نمیدهید ؟ ایا حضرت علی به اخلاق وشرف وشیرخدا مسما نبود ؟ پس یاغیان یاوه سرایان رافضی صفوی شما چرا اینقدر زوزه میکشید ودهن تان را کثیف میکنید ؟
Friday 5 November 2010 01:11:33 GMT
حاجی کابلی 
السلام علیکم ورحمت الله وبرکاته!

خواهران وبرادران مومن ومسلمان اگربر سرویا کله یکه نسل به نسل درطول مدت زمانی پنج قرن یعنی 500 سال متواتربا ضربه سیلی و بکس وزنجیروشمشیرو قمه و...لت وکوب شده باشد؟!!!! ایا امیدی عمل منطقی وعقلانی رااز وجودی همچو افراد مریض وناسالم میتوان داشت؟ مگر نگفتند که عقل سلیم در بدن سالم..... وسلام
Thursday 7 October 2010 12:10:57 GMT
عاشق چهاریار 
برادران , همه مان خواهان اتحاد هستیم . همیشه اهل سنت با آغوش باز خواهان برادری و اتحاد بوده اما نه با کسانی که به اصول و اعتقاداتمان توهین مینمایند / یاران و مخلصان پیامبر را جز اندکی بیشمار , مرتد و منافق میخوانند و ام المومنین را فاحشه مینامند .
و در جواب آن رافضی که تقیه را کنار گذاشته و به حضرت فاروق اعظم/ جدا کننده حق از باطل / فاتح ایران و شکست دهنده کسرا توهین میکند باید گفت :
بشکست عمر پشت هژبران عجم را
بر باد فنا داد رگ و ریشه جم را
این عربده از کسب خلافت ز علی نیست
با آل عمر کینه قدیم است عجم را .
البته منظور از عجم روافض میباشد/
Thursday 8 July 2010 08:07:54 GMT
علی دیانتی 
برادران گرامی :
اتحاد شیعه وسنی شعارخوبیست .اما انکسیکه جلوی این اتحاد را میگیرد و با اقداماتش علیه اهل تسنن ، اختلافها را دامن میزند رژیم ضد اسلامی و صفوی حاکم بر ایرانست.تا این رژیم هست از اتحاد دم زدن عبث است.
مرگ بر اصل ولایت فقیه. لعنه الله علی الخمینی و علی اصحابه
Thursday 8 July 2010 03:07:31 GMT
حمید 
جواب برای آقای علی که نگران تفرقه هستند.

هیچ قومی شکست نمی خورد مگر از خودش.
شرط اول پیروزی خلوص و سلام به حقیقت است.
اول از همه باید خانه خود را تطهیر نمود. به این خاطر رد رافضی قدم اول ظفر است.
Thursday 8 July 2010 11:07:06 GMT
علی 
بجای اینکه احساسات سنی و شیعه را تحریک کنید که این از اهداف مستکبران و مواجب بگیرانشان است بکوشید همه ی مسلمانان چه شیعه و چه سنی در زیر بیرق حضرت رسول (ص) متحد شوند
به اندازه ی کافی بعلت تفرقمان ضعیف شده ایم که در فلسطین عراق وافغانستان برادران مسلمانمان تحقیر میشوند و ما هنوز در فکر این هستیم که چه کسی و چه عقیده ای را محکوم کنیم. 
Monday 7 June 2010 08:06:23 GMT
شهرام 
گوش بر شیعی ناپاک نده شیعه شر است
فاخر هردو دنیا بحقیقت مولا حضرت عمر است
شیعهتون فاحشتون ایه ی حق در قران
شبی امد بخوابم ان عم مصطفی
گفتمش یا علی اینان گویند که از خیل تواییم
فرمود لا ولا لا تلا لا

منظور شیعیان صفوی میباشد نه مذهب واقعی ان
Sunday 11 April 2010 07:04:55 GMT
محسن 
عمرابن خطاب یکی از ده نفری است که پیامبر به او وعده بهشت داده اند امیر المومنین عمر همون کسی که ما ایرانی ها را مسلمان کرد وخدماتی که برای اسلام انجام داده بیشمار می باشد و دیگه هم دوستان توجه داشته باشین که بزرگوار پیامبر از افراد منافق در جمع صحابه خبر داشتند و به هیچ عنوان به آنها کارهای مهم نمی داد ولی همانطور که می دانید خلفای راشدین از نزدیکان پیامیر و کارهای خطیر انجام میدادن. و جناب عزیز h.r.saberii@gmail.com دیگه برامون از ازدواج متعه چیزی نگو و بدی هاش اونقدرهست که نیازی نبود عمر آنراممنوع بکنه چون قبل از این رسول الله در حدیثی که خود حضرت علی روایت میکنه و در کتب شیعه و سنی اومده اونرا تحریم کرده بود .
Sunday 14 February 2010 12:02:52 GMT
h.r.saberii@gmail.com 
علماي اهل سنت: عمر اهل دوزخ است.
امام بخاری از عبدالرحمن بن عدالقاری نقل کرده که گفت: شبی از شب های رمضان با عمربن الخطاب به مسجد رفتیم. مردم متفرق بودند و هرکسی برای خود نماز می خواند و بعضا مردی با جمعی به نماز مشغول بود.
عمر چون این را بديد گفت: به عقیده من اگر این ها را با یک امام گرد آوریم بهتر است و در پی این تصمیم ٬ ابی بن کعب را به امامت جماعت گماشت. شب دیگر به اتفاق به مسجد رفتیم و مردم به جماعت٬ نماز می خواندند. عمر گفت: این بدعت خوبی است «صحیح بخاری ج۱ص۳۴۲»

به شهادت تاريخ كسى كه متعه را حرام و ممنوع اعلام كرد عمر بن خطّاب در آخرين روزهاى خلافتش بود.(صحيح بخارى: 2/ 569 رقم 1496، صحيح مسلم: 3/193/194، رقم 15 ـ 17،و.....).

سوال: مگر پیامبر اکرم بدعت گذار را گمراه و از اهل دوزخ نخوانده؟ «مسنداحمدج۳ص۳۱۰»
Saturday 13 February 2010 06:02:43 GMT
رضا 
دلیلش شباهت دادن با آن حالت فرزندان امام حسین است که توسط یزیدیان سنی مذهب لعن همالله جمیعا تعقیب شده و حتی پس از کشتن پدرشان هم بفرزندان یتیمش رحم نکردند.
البته گناه شما نیست بالاخره شما پیروان ... هستید
سنی نیوز:
رأي امير المؤمنين (ع)
لاف گزاف !
«اگر شيعيان خودم را جدا كنم آنان را جز لاف زنان و خودستاياني نخواهم يافت! و اگر امتحانشان كنم جز مرتداني نخواهم يافت! و اگر غربالشان كنم از هزار نفر يك نفر خالص نخواهم يافت! »
روضة الكافي 8/338
رأي امام باقر(ع)
خدا را شكر:
«اگر همه مردم هم، شيعه ما مي بودند، حتما سه چهارم شان در باره ما شكاك(شك كننده) و يك چهارم ديگرشان احمق مي بودند »
رجال كشي ص 79
Saturday 13 February 2010 03:02:48 GMT
سیدمحمد 
حرف.مزخرف.فایده.نداردشما.که.به.همه.چیز.شیعه
ایراد.میگیرید.ازدرستی.اندیشه.شیعه.وازنفوذ
اندیشه.شیعه.میترسید
Saturday 13 February 2010 06:02:52 GMT
احمد جاوید صالحی 
تشکر از شما که واقعیت ها را بیان میکنید
واقعاً که این خرافات است و بدعت که رو به افزایش است اینها همه قبرپرستان هستندخداوند هدایت نیک بکندشان وهمه مسلمانا را.تشکر
Saturday 13 February 2010 10:02:27 GMT
فاضل 
سلام دوستان عزیز!درنظرهای بازدیدکننده گان دیدم که یکی ازروافض که توسط شیخهای مجوسی ویهودی خود،معجون خرافات وبدعت خورده ودرنشه گمراهی غرق بوده نوشته استکه:عمر(رص)بدعت نمازترویح را بجاگذاشته کذاوکذا-ازینروافض میپرشم که اگرنمازخواندن بدعت باشد،علی و فاطمه(رصی )وفرزنرانشانرابجای رسولخدا قراردادن واختیارات تکوینی حقرا با- یشان تفویض کردن وبعلم غیب آگاهشان دانستن،غیر از کفرچیست؟-بهترین جواب شعر احمدجامی رحمه الله است که میفر مایند: احمدجامی مریدخاندان مصطفاست-خارحی و رافضی راتیغ برسرمیزنم-باقی دارد-
Friday 12 February 2010 01:02:44 GMT
محمد جواد 
ایا نماز تراویحی که عمر خطاب بدعتگزار ان بود ما انزل الله به السلطان است؟
ایا تخلف ابوبکر و عمر از سپاه اسامه ما انزل الله به السلطان بود؟
ایا نسبت هزیان به نبی مکرم اسلام توسط
جناب عمر!! ما انزل الله به السلطان بود؟
ایا شما پیاده روی های اولیا مکرم دین که ائمه بزرگوار تشیع هستند را در تاریخ ندیده اید؟
بدعت عمر برای شما سنت است ولی سنت اهل البیت پیامبر برای شما بدعت است؟!
هر چند که نظر مرا چاگ نخواهید کرد
ولی همین که حجت را بر توی مسئول تمام
میکنم نیز کافیست. کتبه راجی عفو ربه
محمد رضا
Friday 12 February 2010 05:02:48 GMT
حسین 
زیاد ناراحت نشین من یه شخص رافضی رو میشناسم چند روز پبش از تیمارستان فرار کرده کسی که ایراد آدم دیوونه نمیگیره
Tuesday 9 February 2010 09:02:45 GMT
فاروق 
هدف اصلی رهبران حزب تشیع(اخوندنماها)جمع اوری مال و مکنت و ترویج خرافات بهر وسیله ای که شده میباشد.
اگر باور ندارید به تاریخ صفویه و سلطنت ولایت فقیه کنونی مراجعه نمایید.
Tuesday 9 February 2010 07:02:26 GMT
یاسین 
این بدبخت تیره روز چیز دیگه ای نداشته بگه هرچی فکر کرده به ذهنش نرسیده یه مسأله بی ربط رو عنوان کرده ، زیاد جدی نگیرید
Monday 8 February 2010 05:02:32 GMT
فاضل 
سلام دوستان!
مشکل روافض اینست ،احادیثِی را که ازصحابه رضوان الله علیهم رسیده قبول ندارند،آنعده جعلیاتی را که یهود و مجوس بنام ائمه بخورد شان داده اند پیروی میکنند.
همه میدانند که اگرکسی از جلو شخص نماز خوان بگذرد، نماز شخص باطل نمیشود و لی کسیکه از جلو نماز میگذرددر حدیث تهدید شده و حتی بشیطان تشبیه کردیده است.
از آقای رافضی می پرسم که در کجای این حدیث خرافات مضمر است؟
Monday 8 February 2010 05:02:56 GMT
سنی 
چه ربطی داره رافضی جان. رد شدن از جلو نماز حرامه اما نماز شخص را باطل نمی‌کنه گرچه باید از رد شدن اون شخص جلوگیری کرد و این در سنت پیامبر ثابت است. اما این هیچ ربطی به خرافات ندارد مگر آنکه شما اینقدر خرافات در پوست و خونتان نفوذ کرده که همه چیز را خرافات می‌دانید جز خود خرافات!
Monday 8 February 2010 03:02:46 GMT
مبارزه کننده با سنی 
فکر کردید خودتون خرافه پرست نیستید کسی از جلو جا نمازتون رد شه نمازتون باطل
 
Name:
Comment Body: