زخمی شدن امیر جماعت تبلیغ جنوب کشور در حادثه ای رانندگی در مسیر بندرعباس زاهدان
Added Date: 1/30/2010 10:38:44 PM
Bookmark and Share              Balatarin

در یک حادثه دلخراش رانندگی در اولین ساعات بامداد امروز ، در مسیر بندرعباس ، زاهدان ، شیخ محسن معتمد و یکی از همراهان ایشان بنام شیخ عبدالمجید کمالی بشدت آسیب دیدند و دو تن از جوانان دعوتگر بندرعباس بنامهای سلیم و اسماعیل که با آنها همسفر بودند ، دار فانی را وداع گفتند.

سنی نیوز : مبنی بر گزارشهای رسیده به پایگاه خبری سنی نیوز ، امیر جماعت تبلیغ جنوب که بهمراه یکی از جوانان فعال دعوت و تبلیغ شهر بندرعباس بنام عبدالمجید کمالی و دو تن دیگر از جوانان دعوتگر روستای چاه فعله بندرعباس با نامهای سلیم و اسماعیل از محل سکونتشان شهر بندرخمیر (مقر مرکز جماعت دعوت و تبلیغ جنوب کشور) ، عازم شهرستان زاهدان بودند تا در اجتماعی که هر دو ماه یکبار در مسجد توحید این شهر و با حضور دعوتگران و فعالان جماعت تبلیغ کشور برگزار می شود شرکت نمایند ، و در ساعات اولیه بامداد امروز شنبه 10 بهمن ماه 1388 در این مسیر دچار حادثه رانندگی شدند و در نتیجه آن دو نفر از همراهان جان خود را از دست دادند و شیخ محسن و شیخ عبدالمجید نیز بشدت زخمی و دچار شکستگی در چند ناحیه از بدن شدند که هم اینک در بیمارستان بستری و بر طبق گفته شاهدان عینی بیهوش می باشند.

شیخ محسن معتمد دعوتگر فعال و جوان بندرخمیر و مسئول جماعت دعوت و تبلیغ در جنوب کشور ، یعنی استانهای هرمزگان و فارس و بوشهر می باشد که نزدیک به دو دهه است که فعالیتهای بی وقفه خود را در مسیر دعوت و اصلاح آغاز نموده است.

پایگاه خبری سنی نیوز با عرض تسلیت به خانواده این دو جوان از دست رفته (سلیم و اسماعیل) و نیز دعای رحمت و مغفرت بر آنها از الله متعال . از همکاران خود و همه شما خوانندگان محترم تقاضای دعای شفای عاجل و طول عمر باعزت را برای شیخ محسن و شیخ عبدالمجید را دارد.

 

 

Reader Count
6145

Bookmark and Share              Balatarin
 
Thursday 6 January 2011 05:01:03 GMT
احمد نظری  
با سلام خدمت شما دوستان عزیز امید وارم که حالتان خوب باشد
Sunday 31 January 2010 07:01:21 GMT
عارف 
ان شای الله ان دو رفته در زمره شهدا محشور شوند و سلامتی و بهبودی کامل به مصدومان باز گردد
Sunday 31 January 2010 06:01:10 GMT
سنت 
با عرض تسليت به خانوادههاي ايشان و تمام اهل سنت اينان كه در راه تبليغ فوت شده اند شهيد محسوب ميشوند اينان جهادكراني هستند كه براي تبليغ تمام سختيها را به جان خريده اند روحتان شاد و راهتان جاودان از الله منان خواهان و خواستاريم ما و شما را مورد رحمت و مغفرت خود بكرداند و براي شيخين محسن و عبدالحميد از الله طلب بهبودي ميكنيم تا هر جه زودتر از بيمارستان رهاي يابند و طلاب طول عمر براي ايشان داريم اينان هستند كه جهاد واقعي را انجام ميدهند
جزاكم الله خيرا
Sunday 31 January 2010 10:01:15 GMT
ازبلوچستان 
باعرض تسلیت به خانواده این دوجوان ودعای رحمت ومغفرت از الله متعال می نمایم
 
Name:
Comment Body: