دو تن از اعضای حزب الله در درگیری با ارتش آزاد سوریه کشته شدند
Added Date: 10/15/2012 2:28:06 PM
Bookmark and Share              Balatarin

سنی نیوز: ارتش آزاد سوریه روز دوشنبه 15-10-2012 با انتشار بیانیه ای اعلام کرد در یک درگیری شدید با عناصری از حزب الله لبنان در مرز این کشور و سوریه دو نفر از آنها کشته شدند.

بر اساس این بیانیه اجساد این دو عضو حزب الله به بیمارستان "البتول" در شهر الهرمل لبنان منتقل شده است.

این گزارش می افزاید :"نیروهای رژیم سوریه و عناصر حزب الله لبنان شهرک "جوسیه" سوریه در مرز لبنان را به محاصره درآورده اند و از فرار اهالی این شهرک به مناطق امن جلوگیری می کنند.

روز گذشته شهرک "جوسیه" شاهد درگیری میان گروهی از حزب الله لبنان و ارتش آزاد سوریه بود که بنا به گزارش انقلابیون در این درگیری تعدادی از نیروهای دو طرف کشته شدند.

این در حالی است که حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان روز شنبه گذشته در یک پیام تلویزیونی دخالت نظامی اعضای این حزب در بحران سوریه را رد کرد اما وی در عین حال احتمال همکاری نیروهایش با رژیم سوریه را در آینده بعید ندانست.

از سوی دیگر مرکز اطلاع رسانی سوریه وابسته به انقلابیون امروز اعلام کرد که بر اثر بمباران توپخانه ای در حومه دمشق 7 نفر جان خود را از دست دادند.

بر پایه این گزارش مناطق "العسالی" و "الجوره" در حومه دمشق ، "اللجاه" در شهر درعا و نیز "الحموریه" در حلب شب گذشته و امروز شاهد درگیری میان انقلابیون و نیروهای دولتی بوده است.

Reader Count
3265

Bookmark and Share              Balatarin
 
 
Name:
Comment Body: