رازهای زندگی خامنه ای از زبان محسن مخملباف
Added Date: 12/30/2009 7:50:17 PM
Bookmark and Share              Balatarin

رازهاي زندگی خامنه ای از زبان محسن مخملباف

گزارش كارمندان بيت رهبری و وزارت اطلاعات كه به خارج از كشور گريخته اند.

نوشته حاضر اطلاعاتی است كه از طريق كارمندان سابق بيت رهبری و وزارت اطلاعات كه به خارج از كشور گريخته اند برای من بازگو شده است و من تنظيم متن آن را به عهده داشته ام. محسن مخملباف.

مقدمه:

خامنه اي فردي است كه در چند دهه گذشته بيشترين تاثير را بر زندگي عمومي و حتي خصوصي ايراني ها، پس از شاه و خميني داشته است.او كسي است كه بيش از هركسي از طريق سيستم هاي اطلاعاتي اش، درباره اين و آن مي داند؛اما كمتر كسي است كه ازجزئيات خانه و خانواده و ارتباطات و علائق شخصي و يا نحوه كار او با خبر باشد. اين راز داري افراطي از سوي خود او و سيستمش عمدي بوده است.در راز بودن، از او يك كاريزما ي مقدس براي طرفدارانش و يك چهره مخوف براي مردم ساخته است.

مطلب حاضر مي كوشد ازطريق منابع دست اول واقعيت خامنه اي را آنچنان كه واقعا هست بشناساند. اين شناسايي به دور از ابراز نفرت هاي متداول اين روزها يا شيفتگي هاي طرفداران افراطي اوست.

برنامه روزانه خامنه ای:

ساعت 4 صبح برخاستن از خواب واقامه نماز شب

ساعت 6 تا 6:30 ملاقات با حجازي(رئيس دفترش)

ساعت 6:30 تا 7 ملاقات با وحيد (معاون اجرايی بيت رهبری)

ساعت 7 تا 8 ملاقات با مجتبي (پسردومش)هفته اي سه روز (مجتبي در سال حدود 150 روز در حوزه علميه قم درس مي دهد. اما در غير از اين 150 روز هر صبح با پدرش ملاقات مي كند (

ساعت 8 تا 10:30 مطالعه پرونده هاي امنيتي،سياسي و اقتصادي.

ساعت 10:30 تا 12 (خواب و استراحت نيمروزي(

ساعت 12 تا 1 نماز جماعت و ناهار

ساعت 1 تا 3 ملاقات هاي ضروري (كه در هر زمان متفاوت است. و بيشتر براي حل بحرانها پيش بيني نشده است.)

ساعت 3 تا 5 رسيدگي به كارهاي شخصي.

ساعت 5 تا 8 ملاقات هاي ويژه (شرح اين ملاقات ها در برنامه هفتگي و ماهانه آمده است)

ساعت 8 تا 8:30 شام

ساعت8:30 تا 9 گوش كردن به شنودها

ساعت 9 شب رفتن به رختخواب

برنامه هفتگی خامنه ای:

1.يكشنبه ها بعد از ظهر ملاقات با فرماندهان ارتش

2.يكشنبه ها بعد از ظهر ملاقات با فرماندهان سپاه

3.دوشنبه شام ملاقات با رئيس جمهوري

4.سه شنبه صبح ملاقات با مسئولين كارهاي اقتصادي خودش (حسن خامنه اي (برادرش)/ميرمحمدي/مجتبي خامنه اي/ و شريعتمدار وزير بازرگاني(

5. سه شنبه ها شام ملاقات با هاشمي رفسنجاني

6.چهارشنبه بعد از ظهر ملاقات با اعضاي شوراي نگهبان

7.چهارشنبه شب با جنتي شام مي خورد.

برنامه ماهانه:

1.ملاقات با رئيس مجلس

2.ملاقات با رئيس قوه قضائيه

3. ملاقات با مشاورين مذهبي (كساني كه از قم مي آيند. مثل مقتدايي و يزدی)

4.ملاقات با مشاورين ديگر

علائق شخصی خامنه ای:

 

غذا:

به توصيه پزشكان خاويار و ماهي قزل آلاي خال قرمز رودخانه لار به وي توصيه شد، اما رفته رفته اين دو غذا جزو علائق شخصي ايشان شد. خاويار از رشت توسط امام جمعه رشت ارسال مي شود .هم چنين گوشت قرقاول كه از شيراز توسط آقاي حائري ارسال مي شود.و مصرف گوشت بلدرچين و شتر مرغ (براي پرهيز از كلسترول)

براي كنترل غذای خامنه ای و اطمينان از سمي نبودن آن دستگاهي به مبلغ 500 هزار دلار از آمريكا خريده شده كه با افزودن يك ماده ،غذاآزمايش مي شود و آشپز خود بايستي در حضور محافظين قبل از ديگران غذا را بچشد.

ورزش:

كوهنوردي و اسب سواري. يك بار خامنه اي به خاطراسب سواري در سال 78 به زمين افتاد و دستش شكست.چون او با يك دست اسب سواري مي كند.در سفرهاي طولاني داخلي، مثل سفر به مشهد ، اسب مخصوص خامنه اي و اسب مجتبي را با هواپيماي 330 به محل مي برند.هم چنين سه كاميون مخصوص حمل اسب براي جا به جايي هاي نزديك تر موجود استخامنه ای با مریدانش در حال کوهنوردی.

اسب ها:

تعداد اسب ها حدود 100 عدد است كه ارزش كل آن 40 ميليون دلار برآورد شده و گرانترين آن ها 7 ميليون دلار قيمت دارد و نام آن ذوالجنان است.اسب مجتبي سهند نام دارد.براي اسب ها دو اصطبل موجود است،يكي در باغ ملك آباد مشهد به مساحت 10 هزار متر كه داراي 70 اسب است و يكي در لواسانات به مساحت 3 هزار متر كه داراي 30 اسب است.

گده:

گاهي با راشد يزدي (آخوندي كه جوك هاي ركيك مي گويد) گده مي كند. اين كار براي خامنه اي اسباب خنده مي شود،(كاري كه كريم شيره اي براي ناصرالدينشاه انجام مي داد.) و هم از طريق شنيدن جوك هاي ركيك كه نوعي تخليه رواني جامعه است، نبض جامعه را مي گيرد.در اين گده ها محمدی گلپايگانی و وحيد حقانيان هم حضور مي يابند.گاهي جنتي را هم دعوت مي كنند كه معمولا جنتي توسط راشد دست انداخته مي شود.مجتبي از گده هاي خامنه اي متنفر است ،چرا كه خودش در آن جا نفوذ ندارد و در غياب او راشد يزدي مي تواند توصيه هاي اقتصادي و سياسي را مطرح كند واز خامنه اي براي اين و آن امتياز بگيرد.

مطالعه:

غير از مطالعه پرونده ها و مطبوعات، خامنه اي كمتر وقتي براي مطالعه كتاب دارد.او از زمان رياست جمهوري اش بارها به اين و آن گفته است كه بدي پست رياست جمهوري اين است كه فرصت مطالعه را از شخص مسئول مي گيرد اما هر از چند گاهي به مطالعه كتاب هايي كه درباره روساي جمهور و رهبران دنيا منتشر مي شود مي پردازد.بيش از همه به زندگي دوران قاجار علاقه دارد.و به ويژه به ناصرالدينشاه. تمام كتاب هايي را كه در مورد او منتشر شده خوانده است.همين طور تمام كتاب هايي را كه در مورد شاه و خاندان او منتشر شده.

كلكسيون پيپ:

خامنه اي ابتدا سيگاري بود.در همان اوايل رياست جمهوري به دليل پرستيژ مورد نياز يك رئيس جمهور، سيگار را ترك كرد.او نمي خواست عكس او در حال سيگار كشيدن منتشر شود.به گفته بعضیها خامنه ای از جوانی اعتیاد داشتدر آن زمان كه هنوز با موسوي نخست وزير نزديك تر بود، دو نفري تصميم به ترك سيگار گرفتند و پس از آن هيچ گاه هيچكدام لب به سيگار نزدند.اما پيپ را از همان زمان حفظ كرده است.و يكبار عكس او در حالي كه پيپي به لب داشت منتشر شد. براي او توتون خاص پيپ تهيه مي شود و در كلكسيون پيپ او تاكنون 200 پيپ جمع آوري شده است.تمام شايعات مربوط به كشيدن ترياك در مورد اودروغ است.اما در مورد شعراي نزديك به خود مثل علي معلم و شهريار و سبزواري دستور داده بوده است كه مزاحم ترياك كشيدن آن ها نشوند.و حتي در مورد شهريار سپرده بود ترياك او را برايش تامين كنند و از طرف آقا به در خانه اش ببرند.

ارزش پيپ هاي او حدود 2 ميليون دلار برآورد مي شود.اكثر پيپ ها برايش تحفه آورده شده. گرانترين پيپ 250 هزار دلار قيمت دارد كه مربوط به 300 سال پيش است.دسته اين پيپ طلا كوب و جواهر نشان است.بعضي از پيپ ها توسط روساي جمهور و رهبران جهان به او هديه داده شده است.ودر جعبه پيپ نام اهداء كننده مشخص است.

كلكسيون انگشتر:

در كلكسيون انگشتري هاي خامنه اي حدود 300 انگشتري خاص جمع آوري شده كه 3 تاي آن ها از آستان قدس به او تحفه داده شده است.گرانترين انگشتري 500 هزار دلار قيمت گذاري شده و قديمي ترين عقيق دنيا را دارد.اين كلكسيون ها در بيت رهبري نگهداري مي شود.

كلكسيون عصا:

در كلكسيون عصاي خامنه اي تا چند سال پيش 170 عصاي آنتيك وجود داشت كه يك ميليون ودويست هزار دلار قيمت گذاري شده بود.گرانترين عصا 200 هزار دلار قيمت دارد كه متعلق به 170 سال پيش است و جواهر نشان است. گاهي در موارد خاص عصا يا انگشتري يا عبايي را براي اين و آن تحفه مي فرستد.پيش از انتخابات اخير(سال 1388) كه مير حسين موسوي كانديدا بود، به ديدار پدر موسوي رفت و عصايي رابه وي هديه داد كه عده اي آن را مبني بر موافقت خامنه اي با كانديدا شدن پسر او قلمداد كردند. در اوايل رهبري و پس از مرگ خميني عبايي را براي آقاي طاهري امام جمعه وقت اصفهان فرستاد، زيرا از طاهري نقل شده بود كه خميني در هنگام تماشاي خامنه اي از تلويزيون در سفر هند گفته بود خامنه اي به درد رهبري مي خورد.و همين نقل قول خبرگان را راضي كرد تا به خامنه اي راي بدهند. فيلم خبرگان و اين نقل قول در يوتيوب موجود است.

براي شعرا و هنرمندان هوادار خود معمولا سكه طلا تحفه مي دهد.گاهي نيز چكي به امضاي دفتر رهبري مي فرستد.هر از چند گاه گروهي از ادباي مداح نظام به بيت دعوت مي شوند و پس از خواندن شعرصله مي گيرند.(سنتي كه دردربار قاجار و به ويژه در زمان ناصرالدينشاه مد بوده است).

كلكسيون عبا:

شماره عباهاي كلكسيون خامنه اي حدود 120 عدد است و قيمت مجموعه آن ها حدود 400 هزار دلار است كه گرانترين آن ها 30 هزار دلار مي ارزد .اما از همه آن ها بيشتر به عباي سپيد رنگي كه گاهي مي پوشد علاقه دارد.عباها از پشم شتر است.

علايق ديگر:

شايعاتي دال بر اين كه او در جواني تار يا سه تار مي زده دروغ است اما درجواني به موسيقي علاقه داشته و موسيقي كلاسيك ايراني را مي شنيده است.صداي شجريان را دوست داشته است اما به دليل مواضع سياسي شجريان از او دل كنده است و از او بدش مي آيد.بعد از رهبري و به ويژه اخيرا مواضع ضد موسيقي او قوي تر شده و در تلويزيون بارها عليه موسيقي حرف زده است .در سال 1388 به راديو و تلويزيون دستور داده است از حجم موسيقي كم شود تا طرفداران مذهبي ترش را راضي تر نگهدارد.

او در جواني (و شايد هم فقط از سر جواني) يك فولكس واگن قرمز رنگ خريده وباور نمي كرده كه سال ها بعد ممكن است در حكومت او بعضي براي رنگ ماشين خود مورد مواخذه واقع شوند.

ری شهری در گزارشي كه از گذشته خامنه اي براي خميني تهيه كرد به دو زن صيغه اي او در جواني اشاره كرده است.اين دو زن در مشهد زندگي مي كنند.

شعر:

علاقه خامنه اي به شعر از جواني شروع شده و تاكنون ادامه داشته است. او در جواني در انجمن شعر مشهد مدتي طولاني حضور مي يافته است.گاهي شعر هم سروده.و بسيار دوست دارد شعرا در موردش شعر بگويند و او به آن ها صله بدهد.سبزواري و علي معلم از شاعران مسلمان مديحه گوي او با او حشر و نشر مدام دارند.و از طريق آن ها از مشكلات اهل هنر وابسته به نظام با خبر مي شود.در اوايل رهبري ميرشكاك شاعر را هم كه گاهي دچار جنون ادواري مي شود را چند بار به حضور پذيرفته بود و ميرشكاك از اين كه در هنگام خداحافظي گفته بود سيد زت زياد به خود مي باليد .(منظور عزت زياد است.كه يك دعاي لاتي است.)خامنه اي هرسال بارها شعرا را به بيت خود دعوت مي كند تا در حضور او شب شعر بگذارند.

در اوايل رياست جمهوري خود از اخوان ثالث كه از نزديك او را مي شناخت درخواست كرد كه در مدح انقلاب شعري بگويد. اخوان ثالث در جواب او گفت:ما هنرمندان بر حكومتيم و نه با حكومت. اين جمله چنان او را بر آشفت كه دستور داد حقوق ماهيانه او را از محل كارش قطع كردند . و اخوان پس از آن بي كار شد. قيصر امين پور دريادنامه اخوان (باغ بي برگي) به اين نكته در مقاله خود اشاره كرده است.

خامنه اي از شاملو به شدت بدش مي آمد و از او با نفرت ياد مي كرد اما جرات نكرد او را دستگير و مجازات كند، زيرا مي ترسيد بدنام تاريخ شود.او از پادشاهاني كه با شعرا بدي كرده بودند بسيار خوانده است.او جمله لنين را كه اگر يك ايدئولوژي با هنر حمايت نشود خواهد مرد، در سخنراني هايش بسيار آورده است.علاقه او به شعر آنقدر هست كه اگر سر از سياست و روحانيت در نمي آورد، بعيد نبود به سراغ شعر و ادبيات برود. با اين وصف به دليل مشغله فراوان گاهي خطاهاي فاحش مي كند و با آن كه مي نماياند كه شعر شناس است، وقتي شاعره جواني در مقابل او شعري راخواند، از او پرسيد: اين شعر از خودتان است؟ وشاعره پاسخ داد: نخير اين شعر از سهراب سپهري است.(سپهري شاعري است كه اين روزها در ايران هر بچه مدرسه اي هم شعر او را مي شناسد)

رابطه خامنه ای و همسر و بچه هايش:

خجسته نام همسر خامنه اي است.خجسته خانم خيلي تحت سلطه خامنه اي است . ولي از برادرهايش هم خط مي گيرد.يك بار بيمارستان شركت نفت قورق شد تا خجسته خانم براي زيبايي شكم مورد عمل ساكشن( براي برداشتن چربي هاي شكمش قرار گيرد).خجسته خانم به دليل التهاب روده بزرگ دوبار هم در لندن مورد عمل جراحي قرار گرفته است.مجتبي خامنه اي دومين فرزند خامنه اي روي پدرش بسيار نفوذ دارد اما هر كجا كم مي آورد از طريق مادرش خجسته خانم وارد مي شودمصطفی فرزند ارشد علی خامنه ای است.

اكنون خجسته خانم (در سال 2009) حدود 67 سال دارد.يكي از برادرانش با مجاهدين خلق رابطه داشته و به سوئد فرار كرده است.اوغير از برادر فراري، سه برادر ديگر هم دارد كه در گير بيزينس هاي بزرگند.حسن، برادرخجسته خانم همه كاره تلويزيون جمهوري اسلامي است . كميسيون هاي خريد دوربين وتلويزيون سوني در انحصار اوست.مبلغ خريد هاي تلويزيون ايران از محصولات سوني اعم از دوربين و سيستم هاي مونتاژ و غيره رقم بالايي نيست .تقريبا 50 تا 60 ميليون دلار در سال . اما مردم از تلويزيون سوني سالي 500 تا 600 ميليون دلار خريد مي كنند كه 7 درصد آن به حسن آقا برادر خجسته خانم مي رسد.ابتدا حق انحصار سوني مربوط به يك ايراني در دبي بود كه او را تهديد كردند واو خودش از ترس امتيازش را لغو كرد.خجسته خانم عليرغم زندگي مرفه داخل، مدام نگران است آنچه از بيرون درباره زندگي آن ها ديده مي شود ساده ننمايد. او سه نديمه دارد و هيچگاه به آرايشگاه بيرون از خانه مراجعه نمي كند و برايش آرايشگر از بيرون مي آورند.او به ماساژ علاقه دارد و يك خانم كره اي مسئول ماساژ اوست.

بتول خانم زن خميني از او خيلي بدش مي آمد و معتقد بود او هم مثل شوهرش مغرور است.و از وقتي خامنه اي رهبر شده او هم احساس مي كند ولي فقيه زنهاست .

خجسته خانم ابتدا خودش آشپزي مي كرد اما الان هفت هشت سال است كه نمي تواند آشپزي كند.و يك پيرمرد كه سيد نام دارد مسئول آشپزي است.

انتخاب عروس ها و داماد ها در خانه خامنه اي به عهده خجسته خانم ست. ابتدا او چند نفر از خانواده هاي نزديك به بيت رهبري يا علماي درجه اول را انتخاب مي كند، و از طريق رفت و آمد آن ها را بيشتر مي شناسد.بعد وزارت اطلاعات ،شعبه مخصوص، تحقيقاتش را كامل مي كند و بعد دختران و پسران خامنه اي از بين كانديداهاي مادر كه مورد تاييد رهبري قرار گرفته اند، يكي را مي پسندند اين ازدواج ها گاهي دچار مشكلات عمده نيز شده است.در مورد همسر مجتبي (دختر حداد عادل) چون بچه دار نمي شد، نزديك بود كار به جدايي بكشد.در مورد مسعود (دختر آيت اله خرازی) به دليل اختلافات سياسي كار تا جدايي پيش رفته است.و سوسن خرازي براي طلاق به خانه پدر برگشته استمیثم کوچکترین فرزند علی خامنه ای است.

در روابط خانوادگی پيش روي ديگران ادب حضور كاملا رعايت مي شود.مثلا بچه ها به پدر خود بابا نمي گويند،بلكه از واژه «آقا» «رهبر» «حضرت آيت اله» استفاده مي كنند.و خامنه ای نيز بچه هايش را بدون احترام صدا نمی كند.معمولا از زبان او شنيده شده« آقا مصطفي» «آقا مجتبي» « آقا مسعود»« آقا ميثم» اما نام دختران كمتر در ملاقات ها بر زبان او جاري مي شود، مگر در ملاقات های خانوادگی كه باز هم با نام« بشري خانم» يا« بشری سادات» «هدی خانم» يا «هدی سادات» خوانده می شوند.

بچه ها به ويژه مجتبي اگر پاي بحث پيش بيايد در مورد چگونگي انتخاب آقاي خامنه اي توسط خبرگان مي گويند:" خبرگان آقاي خامنه اي را انتخاب نكرد، بلكه ايشان را كشف كرد.ايشان نائب امام زمان هستند و خدا اين استعداد را به علما و خبرگان اعطا كرد تا ايشان را كشف كنند."

اين نحوه احترام در مديران و كارمندان بيت رهبري نيز به اين شكل رعايت مي شود حسن نصرالله یکی از مریدان حلقه بگوش خامنه ایستكه هرگاه كسي از ديدار آقاي خامنه اي برمي گردد به او مي گويند« زيارت قبول» و كسي در دفتر آقاي خامنه اي حق ندارد بگويد به ملاقات آقاي خامنه اي مي روم يا قرار ملاقات دارم،بلكه از واژه« شرفياب مي شوم» و يا « به زيارت مي روم» استفاده مي شود. در اجراي اين ادب حضور بيش از همه حجازي (رئيس دفتر خامنه اي) اصرار دارد.

نماز جماعت بيت رهبری:

هفته اي 3 تا 4 روزنماز جماعت در بيت برگذار مي شود.حدود 15 نفر در هر نماز جماعت افتخار آن را دارند كه پس نماز باشند. 10 نفر آن ها مديران بيت رهبري هستند كه هميشگي اند.اما هر روزه حدود 4 تا 5 مهمان نيز براي نماز جماعت حضور دارند.حضور در نماز جماعت آقا سرقفلي دارد.و بازارياني كه مشكل دارند چنانچه سر نماز آقا حاضر شوند و براي حل مشكل خود توصيه اي از آقا بگيرند،كسب و كارشان رونق مي گيرد.آنها حاضرند از قبل بهاي اين سرقفلي را كه حدودا مبلغ پانصد ميليون تومان است ، به حجازي و محمدي گلپايگاني بپردازند. اين پس نمازها مبلغ پانصد ميليون توماني را كه داده اند، بعدا از طريق سودي كه از توصيه اقا برده اند ،چند برابر جبران مي كنند.در نتيجه مشتريان نماز جماعت آقا ،معمولا از اهل بازار هستند.از امنيتي ها كساني كه خواستار ارتقا در شغل خود هستند نيز، در اين نماز جماعت ها بسيار شركت می كنند.

رابطه خامنه ای و مريدانش:

وقتي آقای خامنه ای به مشهد می رود و از يك قندان قندی را بر مي دارد، براي مريدان آقا قندان قند متبرك مي شود. وقتی از جايی رد مي شود تا به زيارت برود ،طرفداران او جای خالی پای او را بوسه می زنند.فيلم بوسه زدن بر جای پاي خامنه ای توسط مريدانش روی يوتيوپ موجود است. معلوم نيست اگر اين مريدان از جلسات گده خامنه ای كه به جوك هاي ركيك آخوند راشد ريسه می رود با خبر شوند تا چه اندازه دچار شوك خواهند شد و آيا باز هم قندهاي باقي مانده از چاي او ، همان اندازه برايشان متبرك خواهد بود؟احمدی نژاد در حال دست بوسی ولی نعمت خویش

جمله تكراري خامنه اي از بيست سال پيش اين است « اين كار را بكنيد، اما مردم نفهمند» « آن كار را بكنيد ،اما كسي نفهمد» و آن ها كه اين جمله را مي شنوند، مي دانند كه همه اقتدار بيت رهبري در سايه بي خبر نگهداشتن مردم از راز هاي خصوصي زندگي آقاي خامنه اي و راز هاي پشت پرده دفتر رهبري است.

تا قبل از نماز جمعه، يك هفته پس از انتخابات، خامنه اي مسئوليت هيچ چيز را به عهده نمي گرفت و همه فكر مي كردند او نقش بالانس كننده قدرت را در بين جريانات مختلف بازي مي كند. اما در آن نماز جمعه، يكباره همه چيز بر ملا شد و نقش جهت دار خامنه اي در جريانات سياسي و گناه او در سركوب ها عيان شد.

مسئولان حفاظت خامنه ای:

تيم محافظت خميني 200 نفر بودند.اما مجموعه اي كه از خامنه اي محافظت مي كنند 10000 نفرند.(يادآورگارد جاويدان شاه كه هيچ گاه از آن كم نمي شد)در اين بين دو نفري كه نقش اساسي دارند دين شعاري و حسين جباري هستند. اين دو كساني هستند كه شب ها پشت در اتاق خامنه اي كشيك مي دهند وتنها كساني هستند كه حق دارند در نزديكي خامنه اي مسلح باشند. آن ها 30 سال است كه محافظين اصلی خامنه ای هستند. اما مديران تيم محافظت از خامنه ای در دوران مختلف اين ها بوده اند:

1.خسروی وفا ( رئيس تيم جانبازان)

2.اصغر زاده(نماينده مجلس)

3.متوليان (سپاه)

4.رمضانی (اطلاعات سپاه)

5.نجات (شوراي امنيت)

6. چيذری (در حال حاضر او مسئول محافظين است.)

محافظين نزديك كه يك جمع 200 نفره هستند و از نزديك شاهد سفرها و زندگي در كاخ ها هستند هر كدام خانه اي دارند كه حداقل يك ميليارد تومان ارزش دارد و آن ها كه خامنه اي را با تقوي ميدانند و خود زاهدانه زندگي مي كنند، در تيم محافظين (حلقه اول ) اجازه ورود ندارند تا مبادا دچار تضاد شوند.هيچ كدام از اين محافظين وفدائيان، هيچ گاه اجازه ازدواج با دختران مسئولين رده بالا را ندارند، حتي اگر عاشق هم شوند.معمولا ازدواج ها در سطح فاميل هاي بزرگ سياسي اتفاق مي افتد ويا با صنف روحاني. اما هيچگاه آن ها كه بوسه بر مقدم و جاي پاي خامنه اي و امثال او مي زنند و از قندان متبرك شده او قند مي ربايند و حاضرند خود را قرباني او وايشان كنند لايق اين نبوده اند كه با دختري از اين بزرگان ازدواج كنند.

از محافظين 500 نفر مسئول محافظت از خانواده هستند.(يك خانواده 40 نفره تحت كنترل محافظين هستند.عروس ها و داماد ها و دختران و پسران و برادران و برادر زن ها و بعضي از بچه هاي برادرها و بعضي از بچه هاي برادر زن ها.(

انتخاب شدن در رده محافظين نيازمند عبور از سه گزينش امنيتي است و زمان زيادي طي مي شود تا كسي بتواند در تيم محافظين جا بگيرد.حقوق محافظين حداقل ماهي هزار دلار و حداكثر ماهي 12 هزار دلار است.وقتي كسي به حلقه محافظين وارد مي شود به او كمك مي شود تا در محل زندگي خود صاحب خانه اي باشد. و همينطور از يك خانه سازماني در محل ماموريت استفاده خواهد كرد.

از اين ده هزار محافظ حدود هزار نفر آن ها زن هستند.و معمولا كسي نمي داند آن ها محافظ هستند.

مراقبت های پزشكی خامنه ای:

دكتر مرندي وزير بهداشت سابق ،هماهنگ كننده پزشكي آقاي خامنه اي است.پزشكان ديگر را مرندي برمي گزيند و به وقت لازم به بالين خامنه اي مي آورد.در زير زمين بيت رهبري يك بيمارستان خصوصي با 4 دكتر كشيك در طول 24 ساعت مراقبند.در سفرهاي زميني يك بيمارستان سيار همراه خامنه اي است. هم چنين يك اتوبوس - بيمارستان كه داراي اتاق عمل است براي سفرهاي زميني همواره همراه است.براي سفرهاي پروازي يك هواپيما- بيمارستان با دو اتاق عمل وجود دارد. در طول 30 سال گذشته خامنه اي سه بار عمل جراحي داشته است. عمل دست پس از انفجار اوايل انقلاب. عمل جراحي اثني عشر و عمل پروستات.

هرگاه خامنه اي مريض مي شود، تضادها در بيت رهبري تشديد مي شود. كساني كه جنايت كرده اند و مي ترسند كه وقتي خامنه اي بميرد مردم از آن ها انتقام بگيرند ، نگران عاقبت كار مي شوند. اما تا حال خامنه اي رو به بهبود مي گذارد دوباره همه چيز را فراموش مي كنند.

خانمي كه خواهر قائم مقام وزارت دفاع است(يعني خواهراحمد وحيد دستجرديكه تخصص پزشكي زنان را دارد، پزشك مخصوص امور زنان) همسر و دختران و عروسان خامنه اي است.

افسردگی:

خامنه اي سال هاست افسردگي دارد.بعضي از پزشكان علت آن را گوش كردن به شنود هاي شبانه قبل از خواب مي دانند.از آن جا كه تا كسي عليه خامنه اي حرفي نزده باشد، حرفش ارزش شنودي ندارد، پس خامنه اي از طريق شنود، مدام دارد عليه خودش حرف مي شنود. خامنه اي براي حفظ سيستمش به طور مستمر هر شب قبل از خواب به مدت 20 دقيقه مكالمات ضبط شده عليه خودش را، از زبان مردم ، مخالفين و حتي مسئولين مي شنود كه منجر به ادامه افسردگي او مي شود.او هر شب قبل از خواب به اين نتيجه مي رسد كه كسي او را دوست ندارد و فردا صبح دوباره مردمي را مي بيند كه از ترس، خود را مريد او نشان مي دهند تا به ثروت و قدرت برسند و يا از خشم او در امان باشندبرخی از کارشناسان افسردگی را یکی از علل اعتیاد وی ذکر کرده اند.

خجسته خانم كه گاهي شنودها را شنيده تحمل چاپلوسي هاي روزانه خيلي ها را ندارد. بيش از هر كسي به زبان مي آورد كه مردم ايران دروغگو وچاپلوس و خائنند.

خامنه اي گاهي ماساژ مي گيرد.ماساژور يك ايراني است كه دكتر فيزيوتراپ است.ابتدا اين ماساژ بابت دستي كه در انفجار از كار افتاده بود شروع شد. اما بعدها به توصيه پزشكان معالج، بخشي از برنامه هفتگي شد.

سيستم شنود:

پس از رهبري خامنه ای، ابتدا به مدت دو سال احمد قديريان مسئول شنود خامنه اي بود. اما اكنون حدود 15 سال است كه طائب مسئول آن است.اين شنود شامل سه بخش مي شود. شنود مسئولين بزرگ وشنود مسئولين امنيتي و شنود مردم . در مورد امنيتي ها حتي اتاق خواب آنان نيز شنود مي شود تا مراقب خيانت آنان به خامنه اي باشند در موردشنود مردم براي آنكه فضاي جامعه فهميده شود وخامنه اي بتواند با آن مقابله كند اين شنود انجام مي شود.اين شنود سوم نوعي نظر سنجي ميداني است.

شنود دو مركز اصلي دارد. يكي در بالاي توچال و يكي در مركز تلفن.اما يك تيم كه در پشت خانه خامنه اي مستقر هستند،(در خيابان پاستور) شنودهاي مربوط به خامنه اي را طبقه بندي مي كنند و روزانه دو صفحه نوشته و 20 دقيقه نوار در اختيار خامنه اي مي گذارند.كه 5 دقيقه از آن مربوط به شنودهاي اخلاقي جامعه است . علاوه بر آن تمام ملاقات هاي خامنه اي به صورت علني ضبط مي شود و خودش هم به حاضرين اعلام مي كند كه آن ها را ضبط مي كند.مثلا همه ملاقات هايش با هاشمي و خاتمي و احمدي نژاد و مسئولين ديگر را ظبط مي كند. نفرات اصلي اداره شنود: طائب و مهندس حميد، برادر وحيد حقانيان هستند.

بدين ترتيب پرونده پنهان همه مسئولين زير بغل خامنه اي است و قوت و ضعف همه را مي داند.اما كمتر كسي در مورد خامنه اي مي داند ، مگر ري شهري (كه در زمان خميني مامور تحقيق در مورد همه مسئولين بود از جمله خامنه اي) و در سال هاي اخير هم حجازي و محمدي گلپايگاني كه داناي كل شده اند و در همه امور رازها را مي دانند.

ري شهري خواستار توليت شهر ري بود و خامنه اي عليرغم آن كه به اين امر راضي نبود، شهر ري را به او باج داد.ري شهري در زمان امام سه نوع اطلاعات را در مورد همه مسئولين ، از جمله خامنه اي براي اطلاع خميني جمع مي كرد.اطلاعات جنسي،مالي وسياسي.

در زمينه سياسي: هنگامي كه موسوي نخست وزير بود و سياست هاي اقتصادي اش مورد حمايت خميني بود و خامنه اي با آن كه رئيس جمهور بود، قانونا قدرت موسوي را در دولت نداشت ، در جلسات خصوصي از حمايت خميني نسبت موسوي انتقاد مي كرد.

در زمينه مالي: دخالت خامنه اي در مورد پورسانت هاي فروش نفت زير سوال بود و در زمينه جنسي: ماجراي دو زن صيغه اي او در مشهد كشف شده بود كه البته هيچكدام اعتماد خميني را از خامنه اي برنگرداند اما مطرح شدن دو زن صيغه اي در دوران جواني اش مي توانست به اعتبار او در سطح جامعه لطمه بزند.البته پس از انقلاب هيچ موردي از زنبارگي از او ديده نشده ويا به او نسبت داده نشده است.

سفرهاي خامنه ای:

از 365 روز سال 100 روز برنامه سفر سالانه خامنه ای است.يك ماه در تابستان و يك هفته در نوروز و يك هفته در زمستان به مشهد مي رود تا در كاخی كه در وكيل آباد ساخته است، اقامت كند. در ايام نوروز يك هفته در پايگاه هوايي (دزفول) در خوزستان، كه منطقه خوش آب و هوايي در آن فصل از سال است مي گذراند.و يك ماه در شمال ايران: معمولا زيبا كنار- ساري- رامسر – بيشه كنار و همه پنجشنبه ها و جمعه ها در كاخ نياوران يا كاخ جمشيديه يا كاخ لواسانات به سر مي برد.

وقتي خامنه اي در سفر است هر روز يك هواپيمای اختصاصی براي گزارش كارها مي رود و باز مي گردد. و از آن جا كه سه حلقه محافظ اطراف منطقه اقامت او را كنترل مي كنند و همه محافظين حلقه اول و دوم نيز كه 1200 نفر هستند بايستی سفر كنند، ميني موم خرج هر روز سفر خامنه اي 50 ميليون تومان هزينه بر مي دارد.

معمولا وقتي او در وكيل آباد است، هواپيماي 330 از اسب مورد علاقه او واسب مجتبي تا اثاثيه ديگر مورد علاقه خانواده را با خود می برد.

گاهي خامنه اي مي خواهد مثل مردم عادي سفر كند. براي اين منظور يك اتوبوس ضد گلوله كه 500 ميليون تومان خرج برداشته ،ساخته شده است كه داراي دو اتاق خواب و دستشويي و حمام است و هم چنين يك آشپز خانه كوچك كه سيد، آشپز مورد اطمينان آقا ،در آن آشپزي مي كند. اسكورت مخفي آقا به صورت پنهان اتوبوس را از پيش و پس همراهي مي كنند.

خانه های خامنه ای:

خانه خميني در جماران 200 متر بود،خانه اصلي خامنه اي در پاستور 1200 متر است.(اين خانه 1200 متري تنها خانه اي است كه همه از آن مطلعند.)

خميني تنها در يك خانه كوچك در قم و يا حسينيه جماران زندگي كرد اما خامنه اي از تمامي كاخ هاي شاه كه حالت موزه نيافته استفاده مي كند و حتي بر آن ها افزوده است.

در عين حال هنوز بچه هاي ايراني در كتاب هاي درسي خود مي خوانند كه قاشق چاي خوري شاه از طلا بوده است.و اشرافيت او باعث انقلاب شد.

زير خانه خامنه اي در پاستور،در عمق 60 متري ، يك پناهگاه 5 هزار متري ضد اتمي ساخته شده كه تنها قيمت آسانسورش 5 ميليون دلار است.يك پناهگاه هم زير كاخ وكيل آباد مشهد ساخته شده است.اما اين پناهگاه اتمي در مقابل انقلاب ممانعتي نمي كند. اگرانقلابي در ايران اتفاق بيفتد خامنه اي به سوريه ميگريزد و در وهله دوم به روسيه.

لجستيك خامنه ای:

در سيستم خصوصي بيت رهبري امكانات زير به صورت اختصاصي استفاده مي شود:

(1عدد هواپيماي ايرباس) مخصوص سفرهاي خودش

(2عدد بوئينگ 707 ) يكي مربوط به سفرهای فاميل و يكي مربوط به محافظين

(5 عدد فالكوم) 2 تامربوط به سفرهاي خودش.يكي براي سفرهاي مجتبي و دوتا براي سفرهاي فاميل.

( 5 عدد هليكوپتر) 2 هليكوپتر براي سفر خامنه اي.يك هليكوپتر براي سفر مجتبي ودو هليكوپتر مربوط به فاميل.

با آن كه پرواز هليكوپتر در آسمان تهران ممنوع است اما در شمال شهر تهران مدام صداي هليكوپتر شنيده مي شود.

6 باند هليكوپتر يكی در مهرآباد و يكی در عباس آباد ، يكي بغل هتل استقلال ، يكي در منظريه تهران ، يكي در قم و يكی در لواسان.

(17 عدد ماشين ضد گلوله) هر كدام به ارزش 400 هزار دلار

( 1200عدد ماشين ديگر)

اداره كنندگان بيت رهبری:

اول قرار بود منتظري جانشين خميني باشد. مخالفت او با كشتارها در زندان هاي سياسي او را مغضوب خميني كرد و نه تنها بر كنار شد كه حتي در خانه خود زنداني شد.البته عده اي از روحانيون نيزدر بر كنار كردن منتظري و جايگزين كردن خامنه اي بي نقش نبوده اند.

وقتي خميني داشت مي مرد عده اي خواستند احمد پسر خميني جانشين او شود.احمد خود به دنبال چنين نقشي نبود.خميني مي گفت:هركس را مي خواهيد بعد از من رهبر كنيد اما چنين جفايي را در حق من نكنيد كه احمد را رهبر كنيد. نگذاريد مردم بگويند مثل سلطنت از خميني به پسرش ارث رسيد.عده اي هم از اين فرصت به دنبال كنار زدن منتظري از قدرت و جايگزين كردن خامنه اي بودند. مثل ری شهری و محمدي گلپايگانی و حجازی و (طائب كه در آن زمان بازجوی مهدی هاشمی بود) همه اين گروه بعد از مرگ خميني و به رهبري رسيدن خامنه اي همه كاره دفتر او شدند. اين ها حتي با طرح شوراي رهبري بعد از خميني مخالف بودند. شورايي كه قرار بود متشكل از آيت اله گلپايگاني، اردبيلي و خامنه اي باشد.

گردانندگان اصلي در بيت رهبري شخص خامنه اي و پسرش مجتبي، و بعد حجازي،محمدي گلپايگاني و وحيد هستند. كاركنان بيت حدود 500 نفر در لول اول و 2 هزار نفر در لول دوم و ده هزار نفر در لول سوم كار مي كنند. در حقيقت دولت و مجلس و قوه قضائيه نيستند كه كشور را اداره مي كنند، بلكه همه چيز در كنترل بيت رهبري است.بيت رهبري داراي ساختمان هاي متعددي در سطح كشور است.

بسيج در نگاه خامنه ایخامنه ای از بسیجیان کهنه کار نظام بشمار میرود:

خامنه ای در ابتدا مدير كل حزب جمهوري اسلامی بود، اكنون با همان نگاه باور دارد كه بسيج مي تواند براي او يك حزب باشد.حزبي كه در عين حال يك ارتش است.انتقاد منتقدين به حزب پادگاني، اشاره به همين موضوع دارد.او با پول دولت و ملت براي خود يك حزب نظامي ساخته است.

بيزينس های مهم خامنه ای:

واردات شكر و برنج ،ماشين ب ام و ، توليد قند و شكر به نام آستان قدس رضوی،سرمايه گذاری در دبی، آلمان،عراق، آفريقای جنوبی،ونزوئلا،لبنان،چين.

اما بيزينس هاي بزرگتر مربوط به همان نفت و گاز است و بعد خريد تسليحات نظامي از روسيه و چين.

خامنه اي براي آن كه بتواند بيزينس هاي خود را كنترل كند، اشخاصي را به مدت طولاني در سمت هايي ثابت نگه مي دارد. مثلا مجيد هدايت زاده كه 30 سال مسئول فروش نفت ايران بوده است(هدايت زاده در سال 1387 عوض شد، چون نوري زاده نام او را لو داده بود.) ديگري آقاي سوري مسئول حمل و نقل نفت ايران است كه 30 سال است اين كار را ادامه مي دهد. اين دو نفر را آقاي خامنه اي از سال 61 منصوب كرده است. يك دوره هاشمي رفسنجاني و يك دوره خاتمي و حتي يك بار احمدي نژاد مي خواستند آن ها را عوض كنند اما خامنه اي نپذيرفت. شكل كار اين دو با دفتر رهبري بدين شكل بود:هدايت زاده بشكه هاي نفت را مي فروخت و سوري آن ها را حمل مي كرد و كميسيون آن ها به حساب خامنه اي مي رفت.

در 30 سال گذشته ايران حدود 700 ميليارد دلار نفت فروخته است كه پورسانت فروش و حمل و نقل آن از طريق اين دو نفر به حساب خامنه اي رفته است. سومين نفري كه خامنه اي براي اين كار وارد وزارت نفت كرد ، برادرش حسن خامنه اي بود كه ابتدا در وزارت ارشاد جزو گروه سانسور بود اما بعد براي كنترل منافع خامنه اي وارد وزارت نفت شد.

كاخ های خامنه ای:

عكس هاي ضميمه توسط گوگل محل كاخ هاي خامنه اي را نشان مي دهد. اين كاخ ها عبارتند از:

1.كاخ هاي لواسانات كه مربوط به شخص خامنه اي، مجتبي، و محمدي گلپايگاني است.

2.كاخ جمشيديه: كاخ سابق اردشير زاهدي (كه محل كوهنوردي خامنه اي است)

3.كاخ فيش قولا در شمال ايران

4.كاخ هاي باغ ملك آباد مشهد با 300 هزار متر باغ اطراف

5.كاخ نياوران

6.كاخ هاي سد لتيان ( كه قبلا كاخ شاه بوده است)

ثروت خامنه ای:

خامنه اي در سال 60 رئيس جمهور شد.

در سال 61 هدايت و سوري را مسئول فروش نفت كرد و تا سال 85 آن ها عوض نشدند.

در سال 62 محسن رفيقدوست را مسئول خريد اسلحه كرد .

از سال 1370 به ارزش زمين پي برد و از طريق ستاد اجرايي فرمان امام و بنياد مستضعفان روي زمين هاي ايران دست گذاشت. در وزارت نفت از سال 63 حسن خامنه اي مسئول كنترل آقايان هدايت و سوري شد.

در وزارت دفاع محمدي گلپايگاني مسئول كنترل رفيقدوست و حيدري شد.

درامور زمين هم آقاي لولاچيان مسئول شد و بعد با خامنه اي فاميل شد.

از سال 76 به بچه هايش اجازه دخالت در بيزينس را داد.

از سال 84 خودش بيزينس را كنار گذاشت و از دولت مستقيم پول گرفت. همان پول هايي كه در بودجه كشور گم مي شود. و كروبي از احمدي نژاد در انتخابات مي پرسيد آن يك ميليارد چه شد؟

كل ثروت خامنه اي و خانواده اش: 36 ميليارد دلار

ثروت شخص خامنه اي :30 ميليارد دلار

ثروت خانواده:6 ميليارد دلار

پول نقد:

22 ميليارد دلار از 36 ميليارد دلار به شكل پول نقد در ايران بود كه در زمان انتخابات به دليل شلوغي كشور تصميم به ارسال بخش عمده آن به سوريه از طريق تركيه گرفته شد.اين پول در مسير تركيه به سوريه لو رفت و در تركيه توقيف شد.نگراني خامنه اي اين بود كه در صورت سقوط رژيم اين پول ها در ايران بماند.دولت ايران در حال تلاش براي باز پس گيري اين مبلغ از تركيه است.در اين كه اين پول در تركيه توقيف شده هيچكس شكي ندارد سوال اين است كه چرا اين پول با هواپيما مستقيم به سوريه نپريده است. شايد بيم آن بوده است كه هواپيما و محموله اش شناسايي و سرنگون شود.

بقيه پول نقد: سه و نيم ميليارد دلار است كه يك ونيم ميليارد دلار به صورت الماس و يك ميليارد دلارهم به صورت طلاست و حدود يك ميليارد به صورت اسكناس دلار است.

حساب بانكي:به غير از آن 22 ميليارد دلار نقد، ده ميليارد از 36 ميليارد در حساب هاي بانكي است به شرح زير:

يك ميليارد در روسيه

يك ميليارد در سوريه

يك ميليارد در چين

يك ميليارد در ونزوئلا

دو ميليارد در آفريقاي جنوبي

دو ميليارد در لندن

دو ميليارد ساير كشورها

و به غير از 22 ميليارد نقد و 10 ميليارد در حساب هاي بانكي ،بقيه اموال به صورت ملك و سهام به مبلغ :4 ميليارددلار به شرح زير:

2 ميليارد سهام در بازارهاي دنيا

1 ميليارد در آفريقاي جنوبي

500 ميليون در سوريه

500 ميليون در ونزوئلا

30 ميليارد ثروت خامنه اي از كجا آمده است؟

12 ميليارد دلار از پورسانت فروش نفت آمده

2 ميليارد دلار از بيزينس زمين آمده

6 ميليارد دلار از بيزينس سلاح آمده

10 ميليارد دلار احمدي نژاد ظرف اين 4 سال پرداخته

بيزينس هاي مذهبي خامنه اي:

آستان حضرت رضا درمشهد/آستان حضرت معصومه در قم/آستان شهر ري در جنوب تهران. تمام عوائد ناشي از اين آستان ها و سرمايه گذاري هاي آن ها تحت كنترل و مشاركت خامنه اي است.طبسي در مشهد و ري شهري شركاي او در اين دو شهر هستند.

مجتبی خامنه ای:

متولد 1348.دومين فرزند خامنه اي.علاقه شخصی او غير از سياست و اقتصاد به اسب سواری است.طوري كه برای سوار شدن بر اسب مورد علاقه اش براي زمان هايی كه در وكيل آباد مشهد است،مجتبی فرزند دوم و ولی عهد سلطان علی اسب او را با هواپيما 330 به مشهد می برند. مجتبی فعال ترين فرزند خامنه ای در امور سياسي است. او سالهاست همان نقشي را بازي مي كند كه احمد خميني براي پدرش بازي مي كرد. در جواني به جبهه رفته است.و در همان جا با طائب (مسئول كودتای انتخاباتی و مسئول شنود بيت رهبري ...)آشنا شده است.همسر او دختر حداد عادل است.شيوه زن گرفتن در خانواده خامنه اي اين طور است كه همسر خامنه اي چند دختر را براي پسرانش انتخاب مي كند و پسرها پس از تائيد پدر و وزارت اطلاعات از بين آن ها دختري را انتخاب مي كنند.اين انتخاب ملاحظات سياسي بسياري دارد. وصلت با فرزندان خامنه اي، نوعي مشاركت در قدرت ايران است. به همين سبب ازدواج ناشي از عشق اوليه، تقريبا در خانواده خامنه اي منتفي است.مجتبي مدتي با همسرش بر سر بچه دار نشدن دچار اختلاف بود و حتي علاقمند بود تا زن ديگري را اختيار كند تا اين كه راه چاره معالجه در لندن تشخيص داده شد.

بچه يك ميليون پوندی:

مجتبي به همراه 20 محافظ ،و همسرش به همراه سه نديمه ، ومادر همسرش به همراه دو نديمه، دسته جمعي به لندن رفتند و مدت دو ماه، نيمي از هتل شرايتون پارك لين لندن را اجاره كردند تا همسرش موفق شود براي او پسر بچه اي به نام باقر را به دنيا بياورد. بچه اي كه هزينه سفر هواپيماي اختصاصي و هتل و هزينه درمان و خرج و حقوق محافظين و نديمه هاي مادر و مادر بزرگش حدود يك ميليون پوند هزينه داشته است. زنان مسئولين كه از موضوع خبر دارند وقتي درباره باقر (نوه خامنه اي) حرف مي زنند از او به عنوان بچه يك ميليون پوندي سخن مي گويند.

رابطه مجتبی و حداد عادل( پدر زنش):

مجتبي خامنه اي داماد حداد عادل است. پس حداد عادل موفق مي شود به رياست مجلس شوراي اسلامي برسد. اما اين روابط فاميلي، نه تنها به قدرت سياسي ميدان مي دهد كه زمينه همكاري هاي مهم اقتصادي است.

در زمان آقاي خاتمي ايرانسل به مناقصه گذاشته شد. مجتبي خامنه اي به دنبال آن بود كه آفريقاي جنوبي كه به او پورسانت مي داد، برنده مناقصه باشد،اما در يك مناقصه آزاد، شركت ترك سل ، برنده مناقصه شد. مجتبي ناراحت مي شود و به آقاي خاتمي زنگ مي زند كه بگوييد :برنده مناقصه آفريقاي جنوبي شده است. آقاي خاتمي به سليماني مي گويد قانوني عمل كنيد. سليماني اعلام مي كند ترك سل قانونا برنده شده است.مجتبي دست به دامان حداد عادل مي شود. حداد به احمد توكلي مي گويد كه برنده شدن ترك سل خلاف امنيت ملي است و عليه دولت خاتمي تعداد زيادي مقاله نوشته مي شود. خاتمي زير بار نمي رود تا احمدي نژاد رئيس جمهور مي شود. اولين كاري كه احمدي نژاد مي كند اين است كه قرار داد را بدهند به وزارت دفاع و ام تي ان به صورت مشاركتي. و بدين ترتيب مجتبي از آفريقاي جنوبي پورسانت مي گيرد كه به حساب او در لندن ريخته مي شود. (رجوع شود به سخنراني هاي توكلي در اين مورد و همينطور به سخنراني هاي سليماني در سايت بازتاب در اينباره)

آقاي حداد به مجتبي مي گويد: من اين كار را براي تو كردم. حالا تو براي من يك كاري بكن. براي زمين من از قاليباف مجوز مسكوني تجاري بگير.

حداد عادل يك زمين 300 هزار متري كه انبار است را در شمال ميدان رسالت مالك است. اين زمين متري 200 هزار تومان مي ارزيد كه توسط قاليباف به يك ملك مسكوني - تجاري تبديل شد. در نتيجه اين عمل زمين 300 هزار متري انبار كه متري 200 هزار تومان مي ارزيد، يكباره به متري 3 ميليون تومان تبديل شد. در اين مورد علي اشراقي(نوه امام) مخالفت مي كند كه به توصيه مجتبي، توسط قاليباف، علي اشراقي هم معزول مي شود.

در حال حاضر بابت هر تلفن ايرانسل 2 تومان و بابت هر اس ام اس يك تومان به مجتبي مي رسد. اين علاوه بر پولي است كه از آفريقا به حساب اوپورسانت ريخته مي شود. هم چنين هر بشكه نفتي كه به چين و هند فروخته مي شود يك دلار به مجتبي مي رسد.

چندي پيش يك ميليارد و ششصد ميليون پوند كه به حساب مجتبي خامنه اي در لندن رفته بود به دليل آن كه معلوم نبود،از كجا آمده است توسط انگليس مصادره شد.

همينطور رجوع شود به مقالات بي بي سي درباره سعيد امامي و قتل هاي زنجيره اي كه در آن ها به 30 درصدي كه مجتبي بابت خريد اسلحه از روسيه كميسيون گرفته اشاره شده است.

 

Reader Count
111671

Bookmark and Share              Balatarin
 
Sunday 13 August 2017 01:08:44 GMT
نیکتا 
شما که این قدر روشن فکربازی درمیاری...اززندگی خصوصی رهبرمیگی...جربزشو داری ازمال شاه هم بگو...چرانمیگی..مال سران بزرگ دیگه دنیارم بگو کنارش...چون رهبرشده باید سرشو بزاره بمیره؟اون جوون نبوده...حق خطا نداشته؟ادعای پیغمبری کرده؟بابت کلکسیون هاش به کسی فخرفروخته که خارتوچشم تو شده؟اماروسایل نقلیش کفتو بریده؟تویی که ماشاالله دارایی های این رهبرو سانت زدی...ببینم میتونی مثلا ریز دارایی های اوبامارم دراری؟اماردارایی شون رو...نه اصلا فک کنم ازنظر شما اونا چون روحانی نیستن زندگی ثروت مندانه حقشونه..
Friday 5 May 2017 08:05:30 GMT
محمد 
جانم فدای رهبر
Thursday 2 February 2017 10:02:03 GMT
رضا طلا 
هرچی باشه و هر کی باشه عاشقشم و براش جون میدم چون رهبرمه . ما اهل تواییم خامنه ایی هر که تو را دوست ندارد به جهنم . تمام زندگیم فدای رهبرم
Saturday 14 May 2016 06:05:28 GMT
Saeed 
لعنت بر انان که اینگونه رهبر عزیزمان را مورد قضاوت قرار داده اند...
Tuesday 1 March 2016 01:03:05 GMT
محمد نصرابادی 
کسی که هر روز چهار صبح برای نماز شب بیدار میشود نمی تواند اینقدر دلبسته زخارف دنیایی باشد وکسی که اینقدر اسیر مال دنیا باشد نمی تواند چهار صبح برای نماز بیدار شود کمی بصیرت داشته باشید
Friday 26 February 2016 10:02:48 GMT
قلی 
ثروتمندترین کشور دنیا شده فقیرترین کشور دنیا باز میگین دروغه برید بابا با اون علی چلاغتون
Friday 26 February 2016 09:02:06 GMT
نفوذ 
متاسفم برای این سایت که مطالب مزخرف و فتوشاپی را تحویل مردم می دهید و مرگ بر طاغوت ایادی باقی مانده پهلوی و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل اگر مردیدی این مطالبم را حذف نکنید و حق را بشنوید.
Monday 1 February 2016 01:02:46 GMT
امیرحسین 
به گزارش دویچه وله فارسی رشته مداحی در مقطع کاردانی از سال آینده به دانشگاههای ایران وارد خواهد شد! از سالهای آینده قرار است رشته های روضه خوانی ، گدایی ، پخت نذری و سینه زنی هم ایجاد شود! رشته هایی منطبق بر خواست و فرهنگ جمهوری اسلامی. هرچند من در عجبم که این بیشرمان چرا رشته های تعبیر خواب و شکنجه و حتی اختلاس را هم اضافه نمی نمایند؟ اینها رشته هایی است که در ۳۷ سال گذشته بطور تجربی اجرا شده اند و باید آکادمیک و علمی شوند!
حتی چرا رشته مهمی مانند شکنجه گری و در آوردن چشم و دار زدن را در رشته های دانشگاه قرار نمی دهید؟ آیا دار زدن و شکنجه در زندانها نیاز به تخصص آکادمیک ندارد؟ بهتر نبود در کنار مداحی این را هم تدریس نمایید؟ برادران مداح همواره به شکنجه نیاز خواهند داشت!
Monday 1 February 2016 07:02:52 GMT
میرعلی 
مهدی خزعلي):
حق داریم برای هرکاری که مقامات میکنند؛ کف بزنیم..!
دیروز...
جنگ با عراق را
که بیش از یک میلیون کشته..!
و مجروح..!، و معلول..!، و مفقود به بار آورد..!
و صدها شهر و روستای ایران را ویران کرد....!،
و بیش از هزار میلیارد دلار خسارت بجا گذاشت!،
برای ملت... نعمت خواندیم...!!!
و بعد از نوشیدن جام زهر..!،
هرگز اقدامی برای دریافت خسارت
هزار میلیارد دلاری از عراق نکردیم!
و امروز...
دست به کاری بزرگتر زدیم...
تا با انرژی هسته ای کاری کنیم کارستان!
و به گفته
محمد جهرمی
( وزیر کار احمدی نژاد )
سالی 160 میلیارد دلار برای
پروژه هسته ای خسارت دادیم...!،
ترمز آنرا کندیم ، و دور انداختیم.....!،
و بزرگترین تحریمهای جهانی را پذیرفتیم..!،
تا به قیمت نابودی اقتصاد و امنیت و آبروی کشور..!،
جشن
هسته ای بگیریم..!،
و فقط " انرژی هسته ای " را...
" حق مسلم "مردم بیکار، و زیرخط فقر بدانیم!
و چون.....
کفگیر به ته دیگ خورد!
و دیگر رمقی برای ملک و ملت باقی نماند!
نرمشی کردیم... بس قهرمانانه..!،
و تافته های پیشین را تعطیل کردیم..!،
و تمام اورانیوم غنی شده را نابود کردیم..!
و با طولانی ترین مذاکرات طول تاریخ بشر..!
به توافق رسیدیم که به نقطه اول باز گردیم...!
تا مانند گذشته اجازه صادرات نفت و گاز بیابیم.!
و مانند گذشته؛ حق دریافت دلار و دینار بگیریم..!
و مانند گذشته؛ حق داد و ستد آزاد کسب کنیم..!
و از تحریم هائی که نعمت بودند، خلاص شویم.
تا 150میلیارد دلار پولهای خودمان را، بگیریم!
و بدهیم به ؛
حزب الله و بشاراسد و حوثی های یمن!!
ولی....
توافق بعمل آمده را آنقدر کش بدهیم!
تا ایام سوگواری شب های قدر پایان یابد!
تا جشنی بگیریم.. بزرگتر از جشن هسته ای..!،
که قبلا...
و سالهای سال...
برای غنی سازی اورانیوم 20% میگرفتیم...!!
حالا چرا...؟
چون ما باید همیشه...
برای مدیرانمان کف بزنیم...!!،
و هرگز نپرسیم ؛ چرا..............؟!!!
زیرا...
آنها را ما انتخاب نمی کنیم..!،
آنها را خبرگان ما کشف میکنند...!!،
آنها منتخب ما نیستند، که به ما پاسخ بدهند..!!
ما هیچ حقی نداریم...
ما فقط تکلیف داریم.....!!،
ما فقط چهار جا ، صاحب کشورمان میشویم ؛
/ پرداختن مالیات....!،
/ رفتن به خدمت سربازی....!،
/ شرکت در انتخابات، که مقامات میگویند..!!،
/ و شرکت در جنگ..!، که حق سوآل نداریم....!!!
ولی تا دلتان بخواهد...
حق داریم برای هرکاری که مقامات میکنند؛
کف بزنیم..!، هورا بکشیم..!، و شادی کنیم
ایران کجاست؟
ایران آن جایست که
ریختن "کنجد" روی بربری برای مردمانش یک "آپشن" محسوب می شود!
درآن کشور مردمش بجای حل مشکلاتشان
سعی می کنند به بهترین شکل ،
خود را با آن تطبیق دهند...!
درآنجامردم،
خانه های رو به آفتاب را گرانتر می خرند و
بعد با هفت لایه پرده،
تمام پنجره ها را می پوشانند!
جالب است که درآن کشور
یک دختر کنار خیابان می‌تواند
عامل اصلی یک ترافیک سنگین باشد...!
درآن کشور اگر که آدم‌ها دل‌شان بگیرد،
باید بروند قبرستان، بیمارستان، تیمارستان یا آسایشگاه سالمندان...!
تا "بفهمند" غم‌های بزرگ‌تری هم هست،
نکند که دل‌شان هوای "شادی" کند…!
وهمه در آنجا،برای هر تغییر و هر اتفاقی،
به دنبال منجی‌‌اند؛
دنبال هر کسی غیر از خودشان!
درآن کشور تفاوت بین شادی کردن و عزاداری را ،
تنها با دیدن محل برخورد دستها میتوان فهمید
و
فکر می کنم در همان کشور است که،
"یک ماه از سال" را دنبال روزه خوار مي گردند تا او را مجازات کنند
اما
در طول سال سراغي از گرسنه ها نمی گیرند تا لقمه نانی به آنها دهند.
Sunday 31 January 2016 09:01:08 GMT
دانشجو 
روحانیون, نحوه رحلت پیغمبر، روز مرگ و محل دفن حضرت فاطمه رو نمیدونن و میگن مشخص نیست.
ولی مکالمه اسب شمر و یابوی حر بن ریاحی رو مو به مو از حفظ هستن.
از آخرت، ازگفتگوی حضرت علی وقتی سر در چاه میکرد و در تنهایی با خدای خویش راز و نیاز میکرد و گفتگوی خداوند با آدم در بهشت را جوری بدون کم و زیاد تعریف میکنند که هر چی فکرشو میکنم من اگه اونجا حضور هم داشتم همش یادم نمیموند فقط میتونستم اصل ماجرا رو تعریف کنم.
لامصبا جوری در مورد قیامت و جزییاتش سخن میگویند که انگاری قسمتاییشم که یادشون نمونده روزانه میرن میبینن بر میگردن.
تو شیراز به یه آخوندی که نحوه ی قربانی شدن گوسفند حضرت ابراهیم و زبان حال گوسفند رو مو به مو با ناله بیان میکرد.
تو ی چیزی موندم ک واقعا ماهارو احمق فرض کردن یا هستیم و خودمون نمیدونیم یا هردوتاش ویا هر سه تاش...
فقیهِ شهر به رفعِ حجاب مایل نیست
چرا که هرچه کند ، در حجاب کند...
از او دلیل نباید سوال کرد که گرگ
به هر دلیل که شد ، بره را مجاب کند
ز من مترس که "خانم" تو را خطاب کنم
ازو بترس که "همشیره ات" خطاب کند
Sunday 31 January 2016 09:01:55 GMT
ايرج 
معلم بسيار معتقد
به دانش آموزان گفت:
نزديک انتخابات است انشايي در مورد انتخابات بنويسيد
هرکس چيزي نوشت و خواند تا نوبت به دانش آموز ی
بنام (ع.ک) رسيد، شروع کرد به خواندن انشايش...
بنام خدا
قلم را در دست مي گيرم و چنين مي نويسم؛
براي چه راي ميدهيم !؟
براي اينکه از راي هاي ما
نردباني بسازند
براي بالا رفتن و اختلاس کردن ...
از بيت المال؛
خرج کاغذ تبليغات انتخابات کنند
و کتاب و دفتر من گران شود...
به بهانه هاي مختلف
دست زن و بچه را بگيرند
و به سفرهاي فرنگ و خارجی بروند...
به بهانه بورسیه تحصيلي
و از کیسه بيت المال
بچه هايشان را
به اروپا و امريکا بفرستند
و آنها ديگر برنگردند...
آقازاده هاشان
سوار بهترين ماشين ها شوند...
به فکر آلودگي و شلوغيه شهرم نباشند
و با واردات بنزين غيراستاندارد
سرطان را براي من به ارمغان آورند...
باشعار اصلاح و بهبود ،
فکر و انديشه افراطي را پياده کنند...
بيکاري مردان را رها کنند
و به موي بيرون آمده زنان گيردهند...
صاحب خانه و ماشين و ويلا باشند
با حقوق ماهيانه ١٠میليون تومان
زندگی کنند
اما ندانند
چرا ناموس ايراني براي فرار
از فقر به تن فروشي روي آورده است...
يا با ترساندن ما
از تسلط استکبار جهاني
و داعش
و غيره
خودشان برجان و مال و ناموس ما
مسلط شوند...
با راي من،
امثال مرا به
کهريزک ها ببرند
تا خانوادهايشان ديگر ايشان را نبينند...
معلم عزيزم ؛
مي خواهم براي بار اول
پاي صندوق راي بروم
تاوقتي درسم تمام شد
دست فروش شوم
يا مثل پدرم،
وقتي باز نشسته شدم،
مسافرکش شوم
يا وقتي بزرگتر شدم
از بي پولي و بيکاري
نتوانم ازدواج کنم
يا يا يا..!!!
.................................
معلم که اشک در چشمانش جمع شده بود از جايش بلند شد و
رو به دانش آموزان کرد و يک جمله گفت:
" من که میرم رائ میدم
شما هم برید رای بدین...!! "
و کلاس راترک کرد
تا برود یارانه اش را بگیرد....
313
Sunday 31 January 2016 09:01:27 GMT
امیرحسین 
سی و چند سال است که به وقت انتخابات مردم را سرکار میگذارن و و فضایی ایجاد میکنند که دربهشت باز شده و به اصرار ازمردم میخوان که بروند و خستگی سالها نابسامانی و کمبود زندگی را ازتن مبارک بیرون کنند.ملت خوش باور ماهم خام میشوند و میروند به امید تآمین زندگیشان. اماهفته ای که گذشت دوباره روز از نو روزی ازنو.وقتی سرنوشت مردم از پیش تعیین شده هست انتخابات چه مفهومی جز توهین به شعور ملت دارد.؟ پس بهتراست دولت سفره را پهن کند و منتخبین جدید را بر سر سفره بنشاند و با پول و داراییهای بیت المال از آنان طبق معمول سنواتی پذیرایی کند و فخرش را به ملت همیشه گولخور بفروشند.نمایش تکراری.. دیالوگها تکراری.. حرکات و نقشها هم همه تکراری..این نمایشتکراری که دیگر تماشا وهیاهوی بسیار برای هیچ لازم ندارد.ببینید حتا مردم از تکرار متن نمایشنامه هم بغضشان میترکد و آشفته میشوند.فقط از مردم بخواهد که بنشینند و برنمایش انتخابات نظاره کنند و بر ساده دلی خویش اشک بریزند و ثواب اشکهایشان را ببرند. گرچه ثواب دیدن تعذیه ی دو طفلان مسلم کجا و ثواب نمایش تکراری انتخابات ؟گرچه هردو نمایش است و تکراری
Thursday 28 January 2016 07:01:29 GMT
میرعلی 
موضوع انشاء ؛ احمدی نژاد چگونه بود ؟
احمدی نژاد فرستاده خدا بود
احمدی نژاد بد نبود
احمدی نژاد ظالم نبود
احمدی نژاد اشتباهی بود!
احمدی نژاد مسعود شصت چی بود!
با همه دردسرآفرینی هایش شیرین بود.!
احمدی نژاد به ما فهماند که ما مردم ساده و بی اطلاعی هستیم!!
احمدی نژاد به ما فهماند اگر دکل نفتی هم مفقود شود، هیچکسی صدایش در نمی آید!!
به ما فهماند که می شود هزاران میلیارد اختلاس شود و آب از آب تکان نخورد!!!
احمدی نژاد به ما نشان داد که اگر تحریم ها برای مردم بد باشد برای مسئولین خوب است و بهانه ای است برای چاپیدن بیشتر مردم...
به ما ثابت کرد که او هر چقدر بد باشد ما بی تفاوت فقط می نشینیم و تماشایش می کنیم
به ما ثابت کرد که چرخ این مملکت بدون رئیس جمهور هم میچرخد. قانون چیه ؟ مجلس کیه؟
به ما ثابت کرد که اگر بودجه یکسال مملکت را شش ماه از سال گذشته هم میتوان تحویل مجلس داد و هیچ اتفاقی هم نیافتد.
او تمام سعی خود را کرد تا به ما بفهماند هم خودش هیچکاره است هم ما!
او می خندید و به راحتی قوانین را دور می زد تا ثابت کند قانونی وجود ندارد و قانون گذاران در مجلس به جای قانونگذاری کار دیگری می کنند!
خنده های احمدی نژاد بی معنی نبود!
ای کاش چیزهایی بیشتری را نشانمان می داد.!
اینجا ایران است.
ملتی بامغز بر باد رفته،
ملتى که تا کربلا پیاده راه میروند اما از روی پل عابر رد نمیشوند!
Wednesday 27 January 2016 02:01:30 GMT
امیرحسین 
تا بساط حكومت جمهورى ننگين ملايان در ايران است ملت ايران يك روز خوش نخواهد ديد، در اين ٣٧ سال بر همه ثابت شده كه اين نوع سيستم اخوندى بجز فقر و فساد و ظلم و اعتياد و فحشا و ابروريزى جهانى براى ملت چيزى در بر ندارد.. ما ملت بايد با هزينه جان خود اين غده سرطانى را برداريم تا فرزندانمان راحت و اسوده در اينده در حكومت مورد انتخاب احاد ملت در فضاى دمكرات بتوانند زندگى كنند
Wednesday 27 January 2016 01:01:51 GMT
تهرونی 
خامنه ای اگر یک اپسیلون شرف داشت الان باید از سمتش استعفا میداد به خاطر این همه هزینه ای که از جیب مردم ایران بیرون آورد و صرف این برنامه کرد و آخرش هم زیر سیمان دفنش کرد تا بعد ها به عنوان آثار باستانی کشف بشه. تف به این همه وقاحت.

Sunday 24 January 2016 03:01:12 GMT
حسین فدایی رهبر 
خداوند به زودی شر شما رو به خودتون بر میگرداند
لعنت خداوند بر شما و بر اهلتون
جانم فدای رهبرم
Tuesday 8 September 2015 09:09:41 GMT
ابو الفضل اصفهان 
ای دروغ گوی کثیف همه اینها رو که گفتی من هم درباره تو میگم که این تهمت ها که هیچ سند معتبری ندارد ونخواهد داشت من بیش از 10 سال است که مخلصانه بسیجی سید علی خامنه ای قوت قلب مسلمانان جهان فرمانده کل قوا خار چشم دشمنان اسلام هستم وهرگز به کسی اجازه نمیدهم که چنین جسارتهایی به رهبرم که حکم پدرم را دارد بکند واگر روزی برسد که من یک نفر و دشمنان سید علی هزاران هزار نفر باشند و در یک محلکه همانند صحنه عاشورا عمل خواهم کرد وحسین زمان را یاری خواهم نمود هستیم ما با ولایت تا لحظه شهادت
Friday 26 June 2015 02:06:38 GMT
محمد 
گوووور باباتووو عوضیاااا
رهبر من یک انسان ساده،عالم.عاقل.دانا.باهوش،با ایمان،با تقوا،و مخالف تجمل گرایی است.
اآقای خووودم رررهبرروم من واقعا از دیدن همچین اراجیفی اشک میریزم.
سیستم های اطلاعاتی شماروخدا جلوی این نامردارو بگیرررید.
رهبرم جانم فداااایت..
به امید روزی که با لبانم دستان شفابخشت را غرق بوسه کنم..
Saturday 14 March 2015 10:03:54 GMT
mehdi 
من دلم میخواست تمام این چرندیات راست بود تاببینم اون وقت چی درست میکردند دروغ گو همیشه گرفتار است
Tuesday 30 September 2014 07:09:20 GMT
مهدی 
سلام
میخواستم بگم که من خودم مخالف رهبری آقای خامنه ای هستم و این متن رو حدودا 3 سال قبل هم خونده بودم الانم که باز خوندمش ولی اینا به نظر من به مشت چرت و پرته و هیچ سند و مدرکی نداره و لطفا زیاد اعتنا نکنید گرچه این رو هم بگم که کسی نمیتونه منکر پولدار بودن آقای خامنه ای بشه ولی در هر صورت این متن به نظرم یاوه ای بیش نیست و فقط عقده ای بودن آقای مخملباف رو نشون میده.
Tuesday 30 September 2014 04:09:43 GMT
شیعه 
مرگ برشما شما میخواهید با این حرف ها مردم رونسبت حضرت اقا بدبین کنید
Wednesday 12 February 2014 05:02:14 GMT
امیر 
برادران سنی سلام علیکم مسائل سیاسی را با عقیدتی جدا کنید و به کتاب شریف شبهای پیشاور مراجعه بفرمائید که چند نفر از علمای سنی بحث کرده اند و فقط خدا را در نظر بگیرید همچنانکه آن عالمان سنی بینا شده و مسلمان شدند که اسلام یکی است وهمان شیعه ی معروف است تعصب و دشمنی نکنید شما بهر حال برادران ما هستید مگر چند سال دیگر زنده ایم ؟
Tuesday 28 January 2014 02:01:29 GMT
س.ت 
واقعا براتون متاسفم با این اراجیفی که به هم میبافید یک مشت چرت و پرت بی سر ته که حتی مطمئنا خودتونم میدونم مضحک و رورغه
Monday 27 January 2014 05:01:38 GMT
عمار علی 
باید بیشتر دقت کنید در متن سراسر دروغ تان پر از تناقضات خنده دار است.
Sunday 5 January 2014 10:01:16 GMT
عمر 
یکی بالای نظرات گفته بود من سنی هستم این حرفا هم دروغه آقا اینجور آدمی نیست لطفا به سنی ها توهین نکنید
آخه آدم ناحسابی مگه کوری کری نمی بینی دارن اهل سنت رو نابود می کنند مگه سوریه و مصر و لبنان و عراق و افغانستان و پاکستان رو نمی بینی این خامنه ای حرومزاده بهشون تسلحات میده تا اهل سنت رو از بین ببرن
اینا سند نیست ؟خوب پس شما سند بیارین که خامنه ای به هیچ کشوری تسلیحات نداده.
Tuesday 31 December 2013 08:12:33 GMT
عباس  
او هر شب قبل از خواب به اين نتيجه مي رسد كه كسي او را دوست ندارد؟؟؟؟

مخملباف اینو خودش بهت گفت یا تو توی روحو روانشی که خبر داری؟

هه... میرسه روزی که همه چی معلوم میشه ...بزودی ...

Tuesday 24 December 2013 05:12:25 GMT
میرمصطفی 
واقعا متاسفم. خنده هدارتر از این نمی شد. بیشتر شبیه یک جوکه... این مخملباف هم عقل نداره ها. نمی دونم چی فکر کرده راجب مردم. اینکه همه مثل خودش خنگن.
Tuesday 24 December 2013 10:12:55 GMT
ابو عبدالرحمن 
مثل این که آقایان اطلاعات-سپاه حسابی سر و کله شون تو سایتای اهل سنت باز شده و مرتب نظر میدن.آفای یاعلی یاعظیم شرک و توحید را قاطی کرده.تو چکار به امیر مومنین عمر رضی الله عنه داری. اگر اهل توحید و یکتاپرست باشی تمام موحدین در هر دوره و زمانی را دوست خواهی داشت. و اگر اهل شرک و خرافات باشی از فش و تهمت و بی حرمتی چیز بیشتر را نخواهی آموخت و در دنیا و آخرت خسارمتند خواهی شد. برای عمر رضی الله عنه همین کافسیت که با دعا رسول الله مسلمان و دین الله به وسیله عمر عزت گرفت. یاالله مارا باعمر محشور فرما.
Monday 23 December 2013 08:12:19 GMT
یاعلی یاعظیم 
اگر عمر جزو این بزرگواران بوده پس چگو نه حکم وا ضح قران کریم دربارره رو درباره ی عقد موقت یا سخن پیامبر در غدیر خم رو زیر پا گذاشت.وبه دختر پیامبر(س اهانت کردکه ایه ی تطهیر در شان ایشان و فرزندان ایشان نازل شده است.و حتی در صدر اسلام نوشتن احادیث پیامبر ممانعت کردو از دستور پیامبر سرپیچی کرد و به همراه سپاه اسلام به جنگ نرفت ایا عوض کردن متن اذان هم هز کار هی او نبوده.وایا عوض کردن طرز وضو گرفتن و نماز خواندن کار او نبوده. ایا هنوز هم بهشت برای او اماده است ویا در جهنم در کنار ابو لهب قرار دارد
Monday 23 December 2013 07:12:59 GMT
یا علی یا عظیم 
با سلام خدمت براران اهل تسنن اگر خود شما هم مقداری تامل کنید میبینید که امار و ارقام بسیار عجیب و غریب اند و هیچ سندیتی هم ندارند.برخی از این امکانات هم لازمه ی رهبر یک جامعه است.
Wednesday 4 December 2013 06:12:43 GMT
سردار سرلشکر احمد کاظمی 
من ریدم تو سایتتون سگ سنی ها شما برید خلفای سرزمین خودتون رو که رو تخت نشستن مورد تحلیل قرار بدید اگر نمیدونید بدونید پیامبر فرمود هرکس با آل علی دشمنی کند حرومزاده هست
Monday 28 October 2013 11:10:20 GMT
ش 
خدا میدونه اما قدرت...
Saturday 17 August 2013 10:08:59 GMT
بنده خدا 
واقعاکه متاسفم براتون که به حرف این سنی هاگوش میدیدکسایی که به پیامبرواهل بیتش رحم نکردن به علی وفرزندانش به دخت پیامبراین عمرمگرکسی نبودکه میخواست پیامبروبکشه بعددیدکل خوانواده اش مسلمان شدن وازروی اجبارمسلمان شد ایا اینها دروغه
Monday 29 July 2013 11:07:54 GMT
alireza 
پولتون میدن دروغ میگین آخه رهبر با یک دست چطور میتونه اسب سواری کنه
قرآن بارها گفته وای بر تهمت زنندگان
وای بر شما به خاطر این همه دروغ
Monday 6 May 2013 12:05:59 GMT
وحید 
چرا افرادی که با این حکومت و ایشان موافقند برخلاف قوانین همین حکومت وارد این سایت می شود که فیلتر است و نظر می دهند. دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را؟
Monday 6 May 2013 12:05:36 GMT
یاسر 
آنچه مشخص است چون ایشان مجبور نیست به کسی حساب پس بدهد و گرفتار فساد قدرت و ثروت شده است هر مطلقی فساد به دنبال دارد
Thursday 25 April 2013 06:04:21 GMT
ایرانی 
جناب عارفه
شک دارم خواب باشی ، دیر زمانی است که سنگین خواب ها هم از خواب بیدار شده اند همان مردمی که شما به دروغ گفته اید جانشان را برای علی خامنه ای فدا می کند در سال 88 و در جمعیت های صدها هزار نفری در تهران گفتند مرگ بر اصل ولایت فقیه و درود بر ضد ولایت فقیه .
Wednesday 24 April 2013 09:04:45 GMT
عارفه 
اگر یکی هم باشه که بشه تو این مملکت روش حساب باز کرد شک نکنید که رهبر عریرمون ایت الله خامنه ای هستش و مردم ایران تا پای جونشونم براشون ایستادگی می کنند پس خیلی زور نزنین که یه مشت دروغ و چرت و پرت شما ...... رو باور کنن
جااااااااااانم فدااااااای رهبرم ...عشقم... کسی که اینقدر مطلوم واقع شده...
سنی نیوز: برای شما متأسفیم که بعد از سی سال هنوز از خواب غفلت بیدار نشده اید.
Sunday 7 April 2013 12:04:09 GMT
ali 
زمانیکه قدرت و ثروت و مقام وجود داشته باشد و هیچ نظارت و پاسخگویی هم در مقابل آن نباشد این قدرت به فساد و استبداد تبدیل می شود. این چیزیست که ما اکنون شاهد آن هستیم
Saturday 6 April 2013 03:04:06 GMT
علی 
تو کشوری که دروغ و رنگ کردن مردم به این راحتی شده معلومه که کسی باور نکنه.ولی کافیه فقط یه بار واقع بینانه نگاه کنیم درضمن این برای کساییه که اجیر نظام نیستن. تو کشوری که یکی ازثروتمندترین کشورهای دنیاست هنوز فقر بیداد میکنه و روزبه روز بدتر هم میشه.
Thursday 4 April 2013 10:04:38 GMT
sajede 
نميدونم اين چرندايي كه ميگي واسه چيه.انقدر الان داغ كردم كه ميخوام خفت كنم دزد و قاتلم خودتيو هفت جد و ابادت.چه طوري ميخواي فرداي قيامت جواب بدي نميدونم؟ولي بدون كه تا عاشقايي مث من و امثاله منو داره اين چرندياتت به جايي نميرسه
Tuesday 2 April 2013 08:04:13 GMT
mohammad 
اگر زمانی که پیامبر زنده بود نام منافقان(ابوبکر(........)،عمر و...) را که خود را مسلمان میدانستند میبرد الان این سنی های مزدور برای خودشان شرو ور نمی گفتند.
سنی نیوز: شما که این بزرگواران و سروران امت اسلامی منافق می دانید، آیا این آیه قرآن را نخوانده اید؟
«والسابقون الأولون من المهاجرين والأنصار والذين اتبعوهم بإحسان رضي الله عنهم ورضوا عنه وأعد لهم جنات تجري تحتها الأنهار خالدين فيها أبدا ذلك الفوز العظيم» سوره توبه آیه 100
بنظر شما ابوبکر و عمر رضی الله عنهما جزء این بزرگواران نبودند؟؟؟؟؟؟
Tuesday 26 March 2013 04:03:27 GMT
ابراهیم  
لعنه الله علی الکاذبین
Saturday 23 March 2013 09:03:54 GMT
شکوفا 
سلام بر سایت .....شما و دست اندرکاران شما
متاسفم برای شما این اراجیف می نویسید لطفا با نگاه دقیق تر مطلب را ارسال کنید این عکس های فتوشاپ می گذارید متاسفم برای همه شما دست نشاندهای آمریما و اسرائیل زنده باد انقلاب اسلامی ایران (شیعیان و سنیان واقعی ایران)
سنی نیوز: این نظر شماست. اگر انتقادی دارید، خواهشمندیم محترمانه آنرا مطرح کنید.
Thursday 24 May 2012 06:05:33 GMT
حسین 
هر ادم عاقلی این مزخرفات رو باور نمیکنه همه میدونن اقا دشمن زیاد داره اون نمونه ای از یاران وخود ححضرت علی است
Friday 20 April 2012 09:04:41 GMT
سسبشبي 
اگه راست نيست خوب امكان داره حداقل كمي هم راست داشته باشه كسى ميدونه كي معصومه تو عصر حاضر والله من باور نكردم ولي نميتونم بگويم دروغه تو اين دنيا شيطان هست
Thursday 29 March 2012 06:03:43 GMT
No title 
من باور نمیکنم بیشتر این حرفهادر شان رهبر جامعه اسلامی دروغ است
Thursday 15 March 2012 06:03:07 GMT
313 
يارو نشسته شعر ميگه اخه اين متن داستان سرايي و مزخرف هر كي يه ذره عقل داشته باشه ميفهمه دروغ و چرنديات و مزخرفه مثلا حداد عادل بخواد مجوز بگيره واسش كاري نداره يه زنگ ميزنه قاليباف و احتياجي به پادر مياني كسي نداره و يا خامنه اي مگه احمق بدنبال پورسانت باشه با اين همه خفت و خواري وايميسته نفت مثل بچه ادم بفروشن بعد از پولش هر چقدر خواست برميداره و اگر يه هزارمه اين حرفا واقعيت داشت اونقدر دشمن داره كه منتظرن يه سوتي ازش بگيرن تا گوش فلك كر كنن
Thursday 2 February 2012 06:02:40 GMT
sun 
در جواب دوستانی که میگن این مطالب دروغه باید بگم ممکنه جزییات اشتباه باشه اما کلیاتش(دزد و قاتل بودن خامنه ای) کاملا صحیحه. شما برای پی بردن به حقیقت قراین موجود رو نگاه کنی به این نتیجه میرسی که درسته. اونایی که میگن دروغه کمی به عقلشون رجوع کنن(البته عقل با پیش داوری فرق داره)
Thursday 26 January 2012 03:01:47 GMT
Artan 
چند سوال ساده:
1-مگر در قدرت تعقل و استدلال انسان چه ضعفی موجود است که بدنبال تمامی پاسخ ها در ادیان باشیم.
2-دوستانی که مدعی دروغ بودن گفته های بالا هستندواز نویسنده مطالب بالا سند می خواهند چه مدرکی از خامنه ای و مزدورانش برای اثبات ادعای ساده زیستی و پاک و مقدس بودنشان خواسته اند.
Wednesday 7 September 2011 09:09:08 GMT
12 
همه نوشته ها شرو وره
Sunday 14 August 2011 06:08:29 GMT
سلمان حسینی بیدختی 
این حرفارو راسته یا دوروغه نمیدونم ولی اگه در کشور ما مشکلی هست نباید بگیم مولا مقصره.حضرت اقا که تنهایی کشورو اداره نمیکنن.من که هرگز به معنویت مولا شک نمیکنم.
Monday 8 August 2011 01:08:01 GMT
جوانی از ترکمن صحرا 
مگه این خامنه ای نبود که بعد انتخابات 88 دست به جنایات زد و این همه ملت رو به خاک خون کشید تا قدرتشو و این همه ثروتشو حفظ کنه.مگه اونای که کشته شدن
شیعه نبودن؟این اقایونی شماها سنگشونو به سینه میزنید واسه حفظ قدرتشون دست به هر کاری میزنن.خودشونو جانشین مهدی میکنن و خیلی چیزهای دیگه!حالا بماند چه جنایتهای که این رهبر شیعه در دنیا میکند؟مگه شما(شیعه ها)فکر میکنین که الان تو ناز نعمت هستین؟این همه جرم و جنایت"تجاوز"فقر"اعتیاد و غیره از کجا میاد؟معلومه دیگه با رهبری چنین ادم خونخواری!چه انتظاری باید داشت؟ از مدیران این سایت کمال تشکر را دارم که هطلاع رسانی میکید اجرتان با خدا
Monday 25 July 2011 09:07:14 GMT
بنده خدا 
مرگ بر رافضی ، مرگ بر خامنه ای و یارانش
این ها از روز قیامت نمیترسند و خون این ملت رو می مکند به امید آزادی این ملت مظلوم و ستمدیده
گروه ترکمن از گنبد کاووس
Wednesday 13 July 2011 10:07:58 GMT
هيوا 
اين سايت شيطاني است نه اسلامي- لعنت خدا ب گردانندگان اين سايت اجنبي كه ميخواد تفرقه بندازه-اسمه سايت رو صهيون نيوز بزار كه اسمش همينه
Saturday 2 July 2011 04:07:20 GMT
هاجر 
حالا یا مزخرفه یا واقعیت!!! خودشون باید تو اون دنیا جواب گو باشند! اینقدر تو این مملکت حقمون را خوردن ولی چه فایده افسوس که نمیتونیم کاری کنیم به هر حال خدا بزرگه دنیا همیشه اینجوری نمی مونه ما بدبخت بیچاره هم خدایی داریم ما باید توکلمون به خدا باشه!!
Friday 17 June 2011 10:06:36 GMT
همش اراجیفه.خداروشکرسایه آقابالای سرمونه
Wednesday 15 June 2011 10:06:12 GMT
علی 
فاصله بین حق و باطل یک وجب است،اگر دیدی قبول کن واگر شنیدی رد کن،بله اینست واقعیت شیعه.با امید ظهور منجی عالم بشریت:مهدی موعود
Monday 13 June 2011 06:06:02 GMT
سید مجتبی 
با سلام
لطفا اسم سایتتونو عوض کنید چرا سنی هارو بدنام می کنید به نظر من که این اراجیف نه به آقا می چسبه و نه می تونه از طرف جامعه سنی ها باشه. از برادرای شیعه هم خواهش دارم با این مزخرفات زود تحریک نشن و به سنی ها توهین نکنن. چه بسا این سایت هدفش همین باشه که بین شیعه و سنی اختلاف بندازه. اگه می خواهید سنی ها رو بشناسید به سفر آقا به کردستان و جمعیتی که آمده بودند نگاه کنید نه به اراجیف یه منافق.
اللهم احفظ قائدنا الخامنه ای
Saturday 11 June 2011 02:06:48 GMT
Moein 
این یک آگاهباش برای بشریت است
من از یک خانواده با مذهب مسلمان شیعه متولد شده ام
احتمالا بعد از خواندن نظر من با خودتان خواهید گفت که من کفر میگویم و شیطان در وجودم رخنه کرده است
آری
من شیطانم
پس یک بار هم حرف شیطان را بشنوید و خودتان با عقلتان قضاوت کنید
به عنوان یک انسان وقتی نظرات همنوعانم درباره ی این مطلب و سایر مطالبی که ریشه ای در دین دارند را می شنوم تاسفی وجودم را فرا میگیرد که ریشه در تاریخ پیدایش انسان دارد
انسانی که از لحظه ی تکامل عقلش و برتری یافتن از دیگر حیوانات به خاطر ضعف جسمانیش یعنی مرگ- ترس از آن و نادانی از دلیل اتفاقات اطرافش شروع به خیال بافی کرد
تخیل خود را به کار گرفت تا خود را از فشار افکار این ذهن که بر جسمش برتری داشت رها سازد
انسان پس از مدتها تفکر دراین باره راه حلی پیدا کرد
ایجاد دنیایی پس از مرگ و خلق یک موجود برتر از او یعنی خدا که دلیل اتفاقات حول انسان باشد
این عقیده در طول تاریخ به شکل ادیان و فرقه های گوناگون وجود داشته است و خواهد داشت چون تنها راه فرار از ترس مرگ است
بعدها با ادعای بعضی افراد به عنوان نماینده ی خدا بر روی زمین و نبود دلیل علمی برای اثبات این طرز تفکر راه رهایی انسان مورد سواستفاده قرار گرفت
و این است که امروزه ما و زندگی کوتاهمان را در خود غرق کرده و قدرت تفکر را از ما گرفته است و ما فقط بازیچه ی افکار و در واقع نادانی خودمان هستیم
از همه ی انسان ها می خواهم که قبل از هر چیز ترس را کنار بگذارند و درون خود و تاریخ وجود خود روی زمین را جستجو کنند

به امید روزی که به آغاز خود بازگردیم تا مثل دیگر موجودات با همنوعان خود و محیط اطرافمان در صلح باشیم .
Friday 10 June 2011 11:06:22 GMT
امیر  
باید بهتون بگم که باور این مطالب خیلی سخته، آخه نویسنده خیلی ساده دروغ گفته،با این سادگی حتی نمیشه گوسفند رو خر کرد.
Sunday 5 June 2011 09:06:07 GMT
رامین 
این حرفا رو ولش نوشه جونش هر کاری میخواد بکنه.من وتو چرا خودمونو ناراحت کنیم؟؟؟؟؟
Thursday 12 May 2011 08:05:21 GMT
يي 
شما شوتيد يك فرد موعتاد كه نمي تونه اين همه برنامه ريزي داشته باشه شايد يك لحظه دلش بكشه مواد بخواد پس برنامه هاش به هم ميريزه اگر انقدر زمان ها دقيق بود كه الان هر كي هركي نبود ظاهر بين مباش پس باطل چيست من مسلمانم شيعه هستم مثل شما .
كثيف كسيست كه به دين خدا و كسي كه خدا را مي پرستد توهين كند از شيعه سوني مسيح يحود و پيامبران اللعظم كه خدا فرمان داد تا مرا معرفي كند
اگر كسي با من موافق بنويسه
Tuesday 19 April 2011 08:04:01 GMT
سید مهدی 
تمام مطالب شما دروغ محض است اگر راست میگویید یک سند یا مدرک رو کنید که می دانم نمی توانید .من فکر می کنم این اراجیف را برادران سنی نمی نگارند و احتمالا دستهای وهابیان شیطان پرست در کار است. زنده باد سید علی . اللهم عجل لولیک الفرج
Monday 11 April 2011 11:04:12 GMT
نسترن  
یاد اون روزها بخیر که میگفتیم چه شیعه چه سنی رهبر فقط خمینی مثل اینکه یادمون رفته ما همه ایرانی هستیم
درثانی چراتعجب میکنی اگه خامنه ای اینجوری زندگی کنه اگه غیر از این بودچرا اینقدر تو کشور فاصله طبقاتی مردم زیاد شده فحشا زیاد شده اگه خامنه ای واقعا علی بود مثل برادر علی که امد گفت من از بیت المال پول میخوام علی یک تکه اتش کف دستش گذاشت خامنه ای هم با یارو قارهاش این کار میکرد اگه همه این حرفها دروغ باشه راجبع خودش دیگه کسی نمی تونه منکر بخور بخور یارو قارهای ایشون باشه
به هرحال اینقدر کور نباشیم واقعیت ها رو ببینیم. کشور در فقر فحشا و بدبختی دست و پا میزنه.
Thursday 7 April 2011 11:04:46 GMT
AR-HN 
مزخرفات جالبی بود .اگر نتوانستید مزخرفاتتان را با دلیل و مدرک ثابت کنید این مزخرفات بنا به دستور قرآن حد(مجازات)دارد.و در ضمن هرکس که دستش از بخور بخور ها قطع شده چنین مزخرفاتی را سر هم می کند.
Friday 1 April 2011 11:04:25 GMT
طلبه شیعی 
در مذهب شیعه و به نص صریح قران توهین به مقدسات هر مذهب و دینی جایز نیست پس این توهین ها از جانب شیعه ها وسنی ها اشتباه است اما مخملباف ادمی نیست که بشه به حرفهاش اعتماد کرد وبهترین راه برای شناخت افراد عقاید اونهاست واین مواضع ضد صهیونیستی وامریکایی رهبر نشان دهنده بودن ایشون در راه حق است درود بر اسلام ومرگ بر شیطان و رذایل شیطانی
Thursday 31 March 2011 03:03:28 GMT
به رسول 
خدایا پناهم دی زشرک وشیعه وشیطان
وازشک و شبهه و از شر شوم شاهان
Thursday 31 March 2011 09:03:13 GMT
رسول  
برو گمشو سگ سنی
Wednesday 9 March 2011 06:03:56 GMT
سرباز ولايت 
محمد علی عبد الحیدر
بسم رب الحیدر
داداش بالا بری پائین بیای الان حکومت در علویون و شیعیان اثنی عشری است.
حالا خودتون بکشید اراجیف به هم ببافید
رحمت خدا بر آیت الله سید علی خامنه ای
Sunday 6 March 2011 02:03:30 GMT
امین 
من متاسفم که تو ایران با یه همچین مردمانی دارم زندگی می کنم ! اگه همه ی این حرف ها هم دروغ باشه سید یه جوری خرابش کرد که دیگه حالا حالا ها نمی شه درستش کرد.
Thursday 3 March 2011 09:03:12 GMT
vali 
kasi az tarafe khoda mansoob nshode velayate khasse masoomin hastesh khamenei ham mese 100ta akhoonde dige jam konid in kolah bardariaro
Wednesday 2 March 2011 11:03:39 GMT
Payam 
سلام،
از بابت اطلاع رسانی شما بسیار متشکرم. مردم باید به نحوی از ظلمها و جنایتهای این حکومت با خبر بشوند. در ضمن هیچ فرقی بین سنی و شیعه نیست
چون هر دو به خداوند اعتقاد دارند. تنها کسانی بین انها تفاوت قائلند که از خدا بی خبرند. اینها اگر از انسانیت بویی برده باشند هیچوقت به هموطن خودشون توهین نمیکنند
چه سنی و چه شیعه، چه یهودی و چه مسیحی . از website خوبتون ممنونم. پایدار باشید.
Monday 21 February 2011 08:02:03 GMT
عمر 
بی تردید نویسنده این دروغهای ابلهانه نمی تواندیک فرد مسلمان باشد
Wednesday 16 February 2011 04:02:15 GMT
mohammad hosein 
خوشم مياد هيچي تو چنتتون نداريد که اين مزخرفات رو ميبافيد
انقدر ببافيد تا بالاخره يکي مياد بيدارتون ميکنه مثل مني که يه عمر به خاطر ظن بدم عذاب وجدان دارم
Thursday 27 January 2011 11:01:20 GMT
علي از بحرين 
وهابيت بدست محمد بن عبدالوهاب تاسيس شده و خوداو هم توسط جاسوس بريطانيا در خاورميانه مستر همفر براي همين امر اختلاف بين مسلمين كشف گرديد اگر باور نداريد برويد خاطرات مستر همفر بخوانيد البته مسئله برادران اهل تسنن از وهابيت جداست
Wednesday 26 January 2011 09:01:22 GMT
ناگفته 
یک سوال از وهابی های بی شرم و دروغ پرداز دارم:
چطور وقتی این مخملباف فیلمی بر علیه طالبان تهیه و تولید کرد بدترین حرفها را به او زدید و او را دروغگو و کافر و ... خطاب نمودید ولی وقتی این مطالب کذب را که حتی با نگاه به نحوه نگارش و ادبیات بکار رفته در آن می توان دروغ بودن آنر را تشخیص داد ، این آقای مخملباف برای شما فرشته نجات شده است؟
وهابی مزدور و خدا نشناس بدستور آمریکا و اسرائیل قصد دارد بین شیعه و سنی اختلاف انداخته و در نهایت دین اسلام را نابود نماید. و در این راه به هر جنایت و دروغ و دسیسه ای دست می زند ولی هیچ غلطی نمی توانند بکنند. شیعه و اهل سنت همواره با هوشیاری نقشه این مزدوران خائن به دین را ناکام خواهند گذاشت.
Wednesday 26 January 2011 10:01:24 GMT
علي از بحرين 
باعرض بوزش اشتباه املائي رخ داده ببخشيد منظورم تسنن اموي بود كه به اسم تسنن حكومت كردند وتسنن نبوي را سبهر خود قرار داده بود بس بجاي تسنن اموي بنده اشتباها تسنن نبوي بكار بردم
Wednesday 26 January 2011 09:01:17 GMT
علي از بحرين 
بنده سياسي نيستم وسياست هم دوست ندارم يك مسلمان شيع زاده هستم نه ان نظري كه اهل تسنت مورد اهانت قرارميدهد قبول دارم و نه بالعكس ان اهانت به شيعيان هر كس و هر اعتقادي محترم ميباشد ولي متاسفانه در اين ميان عده اي تمام اسلام و مذاهب را مورد اهانت قرار ميدهند كه جاي تاسف دارد ومتاسفانه جه تشيع و جه تسنن در مواقعي سبهربعضي حكومت ها قرار ميكيرد جه قبلا و جه الان ,,, تشيع صفوي وتسنن نبوي سياسي و براي حكومت بودن و مذهب را براي بيشرفت حكومت خودمورد سوءاستفاده قرار ميدادن ولي تشيع علوي و تسنن نبوي در كنار هم و بدور از سياست و هيوهاي سياسي در كنار هم زندكي مينمودن و الان هم در كنار هم هستند
Wednesday 26 January 2011 09:01:19 GMT
علي از بحرين 
اقا صلاح جرا مرك بر رافضي ,,, برو ان شعر معروف امام شافعي در رابطه با رافضي بخوان و كمي با ادب باش ...ان كان رفضا حب ال محمد فليشهد الثقلان اني رافض ,,,,خد هدايتت بدهد
Saturday 15 January 2011 12:01:29 GMT
ایرانی 
من کاری به کسی ندارم. اما از سنی جماعت متنفرم .مرگ بر عمر مرگ بر هرچی سنی. اینجا ایرانه و نود در صد مردم شیعه هستن پس سنی نباید دهنشو باز کنه. در ضمن تو ایران سنی باید مثل سگ زندگی کنه چون عمر حرومزاده رو قبول دارن
Thursday 6 January 2011 08:01:54 GMT
به عارف 
عزيزم چرا اينقدر عصباني هستي؟ نكنه صبح نون و سانديس خوردي كه هي سانديس سانديس ميكني. برو يه كم آب يخ بخور اخلاقت بياد سر جاش. شايد هم خوابت را درست نرفتي. نكنه مواد بهت نميرسه؟ بفرستم بياد در خونتون يه دو سه تا لول؟
برو لالا كن عزيزم. اينترنت كه بچه بازي نيست عمو جون. برو قربون قدش.
Wednesday 5 January 2011 04:01:50 GMT
عارف 
به بسيجيهاي سانديسي و ساندويچي سايبري سايبري...همه مي دانيم چون اين سايت عضويت ندارد يك نفر سانديس خور مفت خور كافيست كه به اسامي مختلف از صبح تا شب براي اقايش كامنتهاي تملق و چاپلوسي بگذارد و كاسه ليسي را با اين ياوه گوييها به نهايت برساند و اگر كسي اندك شعوري داشته باشد به راحتي مي تواند بفهمد كه حضور اين مفت خوران بيشتر در خبرهاييست كه مربوط به ولي امر روافض است و دليل اين امر هم اين است كه بسيج به طور گسترده اي اقدام به دادن جيره سانديس براي جذب افراد در بسيج اينترنتي است كه خودشان به طور رسمي اعلام كرده اند اما كور خوانده ايد ان سبو در پارسال شكست و ماهيت پليد ايدئولوژي ولايت فقيه با ان همه قتل و تجاوز و جنايت كه حتي در روز عاشورا و در ماه حرام مردم را كشتيد و يا زير چرخ ماشين له كرديد را همه به خاطر دارند و مسبب تمامي بدبختي هاي امروز مملكت اعم از تاراج ثروت ملي و فساد گسترده مالي كه به اعتراف خود محافظه كاران در دولت دست نشانده و منتسب ولايت در جريان است را شخص اقا و اطرافياني مي دانند كه در زير لواي ايشان مشغول پر كردن كيسه هاي خود هستند و با 4 تا كامنت نمي توانيد ولايت فقيتتان را تطهير كنيد و ننگ تا ابد دامنگير شما و همفكرانتان است و انشائالله به زودي با قدرت خدا انتقام خون اين ملت را از شما خواهند گرفت
Wednesday 5 January 2011 11:01:48 GMT
شاكي 
همه اين حرفا حقيقته
اگه سيد علي ميگه نيست بياد ثابت كنه
معلوم نيست اين همه سال چه غلتي ميكنه
اين پير خرفت مرگ بر او
Tuesday 4 January 2011 08:01:45 GMT
نمی دونم 
مطالب جالبی بود . من از خامنه ای خوشم نمیاد اما ایول داره سیاست خیلی حالیشه . این مطالبم همه ی مردم میدونن اما خودشونو گول می زنن که نمی دونیم یا می خوان نگن که 30 سال اشتباه کردیم . محسن مخملباف آدم درستی نیست زیاد یکی اغراق کرده . اما واقعآ خامنه ای ایول داره که می تونه به راحتی افسار این همه آدم رو بگیره تو دستش به بقیه کاراشم برسه . وقتی این همه فدایی داره یعنی تا مقداری خوب جلو رفته . حتی آب خوردنش هم با سیاسته . در مورد این مطلب بگم که علایق و لواطفش درسته اما ا لحاظ سرمایه و افراد زیر دست ایجور نیست . در ضمن مهم مسلمونیم دعوا چرا؟ خدا رو خوش نمیاد به خدا . ایشالا که هر چی خدا می خواد بشه هیچ بدی نرفته که جاش خوب بیاد . بیاید همین رژیم رو درست کنیم تا اینکه یه رژیم جدید که معلوم نیست چند وقت بعد درست بمونه ی خراب تر از این بشه . فکر آینده باشیم تا گذشته و دیگران. ممنون
Sunday 2 January 2011 08:01:23 GMT
سیّد حمید 
مزخرف بود
Thursday 30 December 2010 10:12:46 GMT
پرهام 
خدا به دادمون برسه فقط
Tuesday 28 December 2010 06:12:21 GMT
سلام 
من فکر می کنم که برخی از این حرفا درست نباشه و لی بدون شک قسمتی از اینها درسته. همه می دانیم که خامنه یی جنایکتار و خونخوار هست در مورد ثروت پسرش نیز حرف و حدیث ها زیادی هست تا نباشه چیزکه مردم نگویند چیز ها. اگر واقعیت نداره چرا مزد بگیرانش عصبانی می شوند. زنده باد موسوی
Tuesday 28 December 2010 09:12:41 GMT
احمد  
عاقلان دانند
برادر عزیز این چرت و پرت ها را ننویس
دیگه همه ملت می دانند که مقام معظم رهبری کیه - من خودم حاضرم جونم و خانواده ام راواسش فدا کنماگر اراده کنه وای به حال دشمن
Sunday 26 December 2010 08:12:50 GMT
کاوه 
من سنی هستم
کاری به هیچی ندارم، ولی هر رئیسی از زیر دستش بالا تره، خوب رهبر هم باید از همه بالا تر باشه. این الان تو دنیا قانونه
Sunday 26 December 2010 11:12:33 GMT
iran 
ta vaghti ahmaghai ke az in mozdor defa mikonan to vatanam hastan vaz hamine,az ghadim goftan:naravad mikhe ahani dar sang

MARG BAR KHAMENEI
Sunday 19 December 2010 07:12:24 GMT
سون 
همينه که هست
Saturday 18 December 2010 08:12:25 GMT
مهدی 
ازطرفداران عمر بیش از این انتظار نیست؛ غیر از این اراجیف مینوشتید، جای تعجب داشت!
Monday 13 December 2010 09:12:57 GMT
حامد 
سلام عزیزان. وحدت، وحدت، وحدت.
خداییش خیلی پرت و پلا بود، یه چیز بنویسید بگنجه..!
اما گذشته از این مقاله، همگی مسلمان هستیم، خدا، قبله و پیامبر مشترک داریم. از برادران اهل سنت و همینطور عزیزان شیعه تقاضا دارم با رعایت احترام، ناخواسته آب به آسیاب دشمن نریزند.
ملتمس دعای خیر همه مسلمانان/حامد
Sunday 12 December 2010 06:12:13 GMT
گمنام63 
کمی آب و تابش دادین و گرنه می شد به خورد آدم های سطحی نگر دادش.
مخصوصا" عکس های فتوشاپتون!
Saturday 11 December 2010 05:12:52 GMT
علي  
درود بر شما و لينك جالب فوق.
البته با توضيحات سيد حسن نصرالله كثيف از خامنه اي حقايق فوق را پر رنگ تر ميبينيم.وقتي سگ دجاله اي مثل حسن نصرالله تمدن ايراني را به باد توهين و استهزاء ميبندد متوجه ميشويم كه چه پولهاي نجومي در حلقوم كلاشان و حرامزاده هايي مثل سرداران سپاه و آخوندهاي مفت خور و هزاران كلاش ريخته ميشود و پولهاي نفت توسط عده اي بي پدر ومادر حيف وميل ميشود و آمار فساد ناشي از فقر نجومي بالا ميرود. ننگ به اين دين ساختگي شما و ننگ به چهره و باطن كثيفتان.مرگ بر خايامنه اي
Sunday 5 December 2010 09:12:31 GMT
محمدرضا 
دمتون گرم.کلی خندیدم.
حاضرم در راه دین از تن جدا گردد سرم/من بمیرم باک نیست اما بماند رهبرم
Sunday 28 November 2010 11:11:07 GMT
نینا 
اصلا از نوع نوشته شدن این مقاله میتوان به غیر واقع بدن ان پی برد.اگه این همه امنیت وجد داره این اطلاعات رو از کجا گرفتین. اینا مثل شایعه هایی میمونه که توی دهن مردمی که دستشون به جایی نمیرسه.من خودم یک بار برای نماز جماعت رفتم خیلی هم شلوغ بود طبقه پایین پر شده بود و بالا هم پر بود و برای بقیه موارد هم میشه دلایل زیادی اورد ولی برای کسی که بغض و کینه داره هر چقدر هم حرف بزنی گوشش نمیشنوه.
Saturday 20 November 2010 01:11:41 GMT
حیب 
اللهم احفظ امامنا الخامنه ای
Friday 19 November 2010 11:11:56 GMT
محمد 
سلام.من خیلی متاسفم برای شما که به خودتون این اجازه رامیدهید که به ما اهل سنت توهین کنید.البتهوقتی رهبرتان مساجد ما را که محل عبادت خداست را به راحتی خراب میکندو یا علماء مارا از بین میبرد و زندانی میکند دیگر از شما توقعی نیست شما هم همانند رهبرتان.درضمن شما اول بروید وضو گرفتنتان را کامل کند بعد از ما ایراد بگیرید.با سپاس از سایت خوب شما.
Sunday 14 November 2010 11:11:01 GMT
بی طرف 
سلام به همه مطالبی راکه نوشته بودی نظارهکردم.با تشکر
فقط من یه سوال از حزب الله ای های عزیز دارم اونم اینکه اگه واقعابه قول شماآقا(رهبر)کارش درسته چراآیت الله منتظری روبیست سال خونه نشین کردوخانواده اش رومورد فشار وتنگنا قرار داد؟وبایدازاین پیرمرد ستم دیده بترسه؟دلیلش چیه؟جز اینکه حق رو گفت....
Saturday 13 November 2010 05:11:56 GMT
رحمت 
موقعی که امام علی(ع) را در مسجد شهید کردند
مردم گفتند مگر علی نماز می خواند
جاء الحق وذهق الباطل ان الباطل کان ذهوقا
خودتان نیز می دانید که این حرفها حقیقت دارد
مگر حرف دروغ کنتور می اندازد
باشد که شما توبه کنید از رستگاران باشد
اگر واقعا این نطرات را خودتان نزدیه اید کامنت من را نیز بزنید
Wednesday 10 November 2010 04:11:47 GMT
فدایی سیدعلی 
درود بر رهبرم امام سیدعلی خامنه ای..نائب برحق امام زمان

علی 70 میلیون یار داره
هزاران عاشق و عمار داره

بسی خندیدیم از دروغاتون..جمع کنید خودتون..شما سنی هم نیستید..
Monday 8 November 2010 10:11:21 GMT
غیاث 
از اموال سید گفتن اقتدار اداره ی حکومت از قلم افتاد نوش جانش
Saturday 6 November 2010 12:11:16 GMT
hamid 
اي خامنه اي اي پپست تر از استالين
اي ضحاك ماردوش تو پست تر از يزيدي پست تر از عمر پست تر از چنگيز مغول
Sunday 31 October 2010 06:10:03 GMT
احمد/یک کارگر 
مرگ بر کسانی که دروغ می گویند وبی شک شمایید.
خدای شما تعصب وشهوت است دلم برایتان می سوزد
Thursday 28 October 2010 06:10:34 GMT
به تو چه 
چه منبع موثقی هم ارایه شده!!!محسن مخملباق!!!شخصیتی که ثبات شخصیت نداره و دمدمی هست و پیشینش جالبه!!دقیقا در زمانی که کشور شلوغ شد انارو یادش اومد؟؟یا وقتی دید با نظرش فرق می کنه؟؟راستی مطالب سایتتون رو دیدم.ماله طالبانه؟چقدر افراطی هستید.اینقدر به شیعیان توهین کردید و به ایران نازیدید نمیدونید که اکثر ایرانیا شیعه هستن؟سنی ها به حکیم ابولقاسم فردوسی هم می گفتن رافضی !!! بمیرید از حسودی طالبان صهیونیست !!!
Wednesday 27 October 2010 07:10:55 GMT
l n 
خیلی دروغ میگید از فاطمه زهرا حیا کنید
Tuesday 26 October 2010 03:10:13 GMT
آرش 
متاسفاته دراين مطلب دروغ زياد مشاهده كردم
Sunday 24 October 2010 02:10:54 GMT
علی 
درد وبلا اقای خامنه ای بزند تو سرتان
Monday 18 October 2010 01:10:10 GMT
یک شیعه  
من به سایت سنی نیوز و نظر دهندگان بگویم که همان گونه که شما سنی ها از آداب دستورات خود سر پیچی میکنید این خامنه ای هم از دستورات شیعه سر پیچی میکند به همه بگویم نه خامنه ای خوب است نه این سنی ها مرگ بر زد مسلمان
Sunday 17 October 2010 08:10:31 GMT
مهدی 
به کوری چشم شما یزیدیان و احمق ها که فکر می کنین مردم هم مثل شما احمق هستند باید بگم با تمام افتخار سه شنبه که رهبری اومد قم میرم استقبالش گل و شیرنی هم میبرم تا کور شه چشم شما بخیلان ..... بای
Friday 15 October 2010 07:10:13 GMT
سید علی خامنه ای 
چاکر همتونم داادشا.
Sunday 10 October 2010 07:10:09 GMT
علی 
جالب هست هر کس که طرفدار خامنه ای است با خواندن این مقاله دست به دامن فحاشی می شود .
این جماعت عریز و طویل خود را به کوچه علی چپ زده اند و در ان گمشده اند
Friday 8 October 2010 01:10:22 GMT
سعید 
اطلاعات شما پر از دروغ و نیرنگه و نفاق است و به خاطر تناقض گویی های بسیار به هیچ وجه قابل باور نیست و مطالبتان در بین مردم پشیزی ارزش ندارد. شما آدمهای پستی هستید که مطالب غیر مستند رو به خورد عوام الناس می دهید .
Wednesday 22 September 2010 04:09:43 GMT
عارف 
در اثبات نفاق و دروغ و نيرنگ اينها همين بس كه زما ني كه بحث سوزاندن قران ويا توهين به عايشه رض مي شود اقايان بسيج اينترنتي به نا گاه رگ غيرتشان به سيب زميني تغيير مي يابد البته اين منافقان اين قران را قبول ندارند و منتظرند اقايشان به نمايندگي از اقايش قران خودشان را نازل كند...يا انكه چگونه چشمشان را بر روي اين فضاحتهايي كه اين چند ساله بر سر مردم اورده اند مي بندند...باور كنيد گوشت و استخوان و پوست و نطفه شما از مال حرام بوجود امده ...خدا اگر قابل هدايت نيستيد نابودتان كند ان شائ الله و اموالتان را غنيمت مسلمين كند...الهي امين
Wednesday 22 September 2010 04:09:37 GMT
عارف 
كليه اين جاننثاران و چاكران دربار كه در بالا امده اند و بندگي شيطاني خود را به اثبات رسانده اند احتمالا يا يك نفرند و يا ابشخورشان يك محفل است وكافيست در ادبياتشان دقت كنيد انوقت در مي يابيد كه پر است از حرفهاي مشمئز كننده و خالي از تفكر ...حرفهايي كه در محافل سانديسي (و يا بهتر ساديسي) شب و روز در گوششان مي خوانند و مشتي سانديس خور مفت خور كه پول مي گيرند شبانه روز در مدح اربابانشان روي شبكه كامنت بگذارند تا به طرفدارانشان القا كنند خود را نبازيد ما در همه جا برتري داريم...از نظر من اينها ادمهاي خوار و ذليلي هستند كه به خاطر يك قوطي سانديس تمام شرف و ناموس و دين و دنياي خود را مي فروشند تا بندگي خود را به ابليس ثابت كنند
Tuesday 21 September 2010 04:09:54 GMT
انسان 
خامنه ای عزیز! تا ظهور امام عصر(عج) همانند خورشید تابان روشنی بخش راه ملت بزرگ و مؤمن ایران اسلامی بمان.
خداوند یاران تو را سرافراز و دشمنانت را خوار و ذلیل گرداند.
ان شاءالله
Wednesday 18 August 2010 02:08:25 GMT
ایلیا 
من نمیدونم آماری که دادن درست یا نه ولی به این قضییه ایمان دارم که در جمهوری به اصطلاح اسلامی جنایت زیاد صورت میگیره
Wednesday 18 August 2010 02:08:02 GMT
ایلیا 
من نمیدونم آماری که دادن درست یا نه ولی به این قضییه ایمان دارم که در جمهوری به اصطلاح اسلامی جنایت زیاد صورت میگیره
Tuesday 10 August 2010 03:08:15 GMT
عبدل جواد 
مادر خامنه یی رو 00000. حرومزاده نمیدونه که مردم فهمیدن که رژیم ولايت فقيه دست نشونده آمریکا و انگلیس هست.
Monday 19 July 2010 04:07:07 GMT
ایرج 
مرگ بر خامنه ای معاویه زمان
مرگ بر شیعه مرگ بر سنی مرگ بر مسلمون
و در آخر مرگ بر اسلام و هر چی مسلمون کثیف آدمکش خونخوار
Tuesday 29 June 2010 08:06:44 GMT
علی 
ای دروغگوی خائن منتظر باش تا به سزای دروغهایت برسی درود بر خامنه ای
Tuesday 27 April 2010 01:04:35 GMT
مبارزفوتو 
برای همه مشخص است که این مرد خیلی ساده زیست هست یکدونس!!
..شعر نگووو بابا
Wednesday 24 March 2010 06:03:02 GMT
شیعه 
واقعا شما شیعه ها چقدر خر هستید
شیعه + حمار = خر
Tuesday 23 March 2010 02:03:44 GMT
صلاح 
اولا مرگ بر رافضی.
ثانیا کسانی که با کمک حرامزادگانی چون مخملباف می خواهند به جنگ ملاها بروند از خود ملاها بد ترند و ثابت می کنند که نوکر غرب هستند.
خیال نکنید که با بد گوئی از ملا میتوانید هر چیزی را بخورد مردم بدهید.
کمی هم در باره بی شرافتیهای قدرتمندان به اصطلاح سنی بنویسید که منابع مسلمین را صرف عیاشی و نوکری به اربابان غربی می کنند. اشکال اصلی مسلمین در ممالک به اصطلاح سنی است وگرنه رافضی که دستش برای مردم رو است.
Wednesday 17 March 2010 05:03:19 GMT
sayeed muhammad az tajikistan 
khoda lanat konad shoma sunnihai namak ba harom ro qadri in bozorgvarro bidonid ki iran harchi darad az aha sayedd ali darad khoda lanat konad shomaro
Monday 15 March 2010 03:03:38 GMT
منطقی 
دیدی تا حالا وقتی سگ کم میاره شروع می کنه به پارس کردن و جرأت نمی کنه جلو بیاد ؟
دیدی یه نفر توی دعوا وقتی بیچاره و ذلیل میشه شروع به فحش دادن و بد وبیراه گفتن می کنه ؟
دیدی یه نفر که حال خوبی نداره و هزیون میگه همه خزعبلات عالم رو به زبون میاره؟
دیدی یه نفر که غیرت نداره تن به همه چیز می ده ؟
و امثالهم زیاده ...
تو و امثال تو دقیقا نمونه همین مثالهایید !
می خولی منم یک بیوگرافی از این چربتر برای رهبران و طرفداران شما بنویسم که فکت بیفته ؟
در احمقیتتون شک نکنین !!
Monday 1 March 2010 07:03:42 GMT
پویا به شیعه هستم 
کم آوردی داداش. من سایتهای مذهبی زیادی رو مطالعه کردم. تو نظراتش هر جا اهل سنت عمری کم آوردن خودشونو شیعه معرفی کردن. قدیمی شده داداش. بالا برید پایین بیاید ضایعید.به علاوه یک شیعه هرگز نام امامانش را با بی ادبی به زبان نمی آورد. در ضمن از عوامل این سایت تشکر می کنم که باعث محکمتر شدن ایمان بنده به دین و مذهب بر حقم شدند. چرا که در سایت شما چیزی جز توهین و بی ادبی به شیعیان و یک مشت دروغ چیز دیگری به چشم نمی خورد.دریغ از یک مطلب علمی و موثق.
خداوند همه ی مارا هدایت کندانشاالله
Friday 26 February 2010 03:02:32 GMT
شیعه هستم 
من یک شیعه هستم ولی خاک تو سر هر چی شیعه مثل ماست واقعا که دلمون خوشه که امام زمان داریم علی داریم حسین دارم ولی یه ذره غیرت نداریم این رهبر مونه که خونه هر چی ایرانیه بمکه سیر نمیشه این مملکتمونه که همه شدن دزدو جنایتکارو دروغ گو اینم از خودمون که دنبال رهبر افتادیم و اگه بهمون بگه زنتو نو میخوام میگیم چشم واقعا که ........... این فرهنگ و شعور رو از کی یاد گرفتیم از علی یا حسین .من که یه روزی که زیادم دیر نیست برسه خون تک تک اینارو اگه بریزم عذاب وجدان نمیگیرم
Wednesday 24 February 2010 03:02:45 GMT
فرخ بلوچ 
ابوجهل قرن 21خامنه ایی ترسو
Sunday 14 February 2010 10:02:28 GMT
محمد علی عبد الحیدر 
بسم رب الحیدر
داداش بالا بری پائین بیای الان حکومت در علویون و شیعیان اثنی عشری است.
حالا خودتون بکشید اراجیف به هم ببافید
رحمت خدا بر آیت الله سید علی خامنه ای
Sunday 14 February 2010 08:02:10 GMT
مجید فرهمند شیراز کوار 
مرگ بر ضد ولایت فقیه .درود بر احمدی دلاور
Friday 12 February 2010 06:02:50 GMT
مانئل 
توی سنی غلت می کنی تو یک مملکت شیعه زندگی می کنی ودر مورد رهبر مملکت هم نظر می دی خیلی بدت میاد میتونی از این کشور بری
Thursday 11 February 2010 11:02:10 GMT
...... 
لطفا نام مرا فاش نکنید من دو بار برای شما پیام ارسال کردم یکی در مورد دورغ ها و فساد تلوزیون و دیگر خود خامنه ای

من با مردان و آزادگان هستم حال میخواهند مسلمان باشند یا مسیحی یا..
اما قطعا منرا با نامردمان کاری نیست چه سنی باشند چه شیعه چه کافر چه...

به شما احسنت میگویم برادران که محکم حرف میزنید و ما را در اطلاع رسانی یاری میکنید
.......
سنی نیوز : ما نیز از شما برادر و یا خواهر محترم کمال تشکر را داریم همراه با آرزوی موفقیت و سربلندی روزافزون شما و آزادی تمامی انسانها از یوغ ظالمان و جلادان زمان .
Thursday 11 February 2010 11:02:40 GMT
سلام برادر  
من یک آزاده هستم و با مسلمانان کاری ندارم البته پدر و مادر من شیعه هستند اما من مطالعه کرده ام و میدانم که این حکومت زورگو مستبد و فاسد است وقتی در تلوزیون دروغ و سانسور وجود دارد یعنی مجموعه با فساد موافق است
سنی نیوز : موفق و موید باشید برادر
سربلند و پیروز به راه خود ادامه دهید .
Thursday 11 February 2010 11:02:07 GMT
سلام 
من هم امیدوارم هر چه زودتر ضحاک زمان که خون ندا و دیگر برادران و خواهرانمان را بر زمین ریخت محاکمه و مجازات شود :
اینجا صدای مظلوم به جایی نمیرسد اما:
ستاننده ی داد انکس خداست
که نتواند از پادشه داد خواست
Wednesday 10 February 2010 07:02:45 GMT
کامران علینژاد 
حالا خوبه این همه رهبر ما از وحدت حرف می زنه شما هم خوب دست مزدش را دادید
Thursday 4 February 2010 06:02:32 GMT
ابو عمار 
بسم الله الرحمن الرحيم

جواب آقاي عبدالله ما نمك بر حرام نيستيم بلكه رهبر شما نمك بر حرام است جون جند سال قبل انقلاب اين رهبر عزيز شما از طرف حكو مت وقت تبعيد بودند و در تبعيد ميهمان مردم شجاع و مؤمن بلوج بودند انها از جان دل از او بزيرائي و دفاع كردند جون دين و اخلاق ما بر ما واجب مي كند كه از ميهمان خود و كسي كه بما بناه آورده است ميهماني و دفاع بكنيم و لي متاسفانه بعد از انقلاب همين نمك نشناس دستي كه ازش نمك خوردة بود كزيد شروع كرد به تعذيب و تصفيةاولا علماء و من جمله شهید عالم جليل مفتي زاده
Wednesday 3 February 2010 10:02:09 GMT
عباس 
الم یالم بان الله یری
Tuesday 2 February 2010 08:02:16 GMT
درویشی از کردستان  
ای کاش دوستانی که تعصب دارند یک لحظه فقط به این بیاندیشند که او انسان است همانند همه ما .پیامبر به گفته خداوند انسانی است همانند ما چه رسد به سید علی خامنه ای . و از نگاه دیگر رئیس یا رهبر یا هرکس که در راس امور است می تواند از امکانات بیشتری استفاده کند این طبیعی و اگر کسی غیر این راگوید بر خلاف منطق است پس سید علی هم مثل محمد رضا پهلوی از امکانات بیشتر استفاده می کند هر کس بیاید همین است .تنها تفاوتش در این است که سید خود را خدا یا جانشین خدا می داند بقیه رهبران دنیا خود را سیاستمدار
Tuesday 2 February 2010 02:02:17 GMT
سعید 
خیلی نامردیست که بیاییم هر مزخرفی را باور کنیم
Tuesday 2 February 2010 02:02:49 GMT
رضا 
هر چی باشه سید علی رو عشقه
Tuesday 26 January 2010 08:01:05 GMT
محمد 
برای سیدی که رییس سازمان ملل از سادگی زندگی وهوش و ذکاوتش در مسایل بین المللی وسیاسی و رییس جمهور روسیه از سادگی زندگی اش و میزان اطلاعاتش در مورد اوضاع جهان وبسیاری دیگر از رهبران وسران جهان در مورد میزان درایت وفهم عمیقش انگشت به دهانند با این حرفها :
عرز خود می بری و زحمت ما می داری
Monday 25 January 2010 01:01:06 GMT
سنت 
به عبدالله اكه اكه حرم لقمه اي وجود داره اونهم شما هستيد كه از بيت المال ميخوريد و شكمتان را بر ميكنيد و رهبر شيطانيتون طرفداري ميكنيد تنها خوبي كه ما از اين شيطان ديديم اينه كه ديكه فرصت بهمون داده يا شيعه شيم يا شهيد شيم كدوم خوبي اين كه مساجدمون رو خراب ميكنه يا علماهامون رو شهيد ميكنه يا اينكه تو مدارس و دانشكاهها و منابر به اهل سنت و صحابه توهين ميكنند براي ما ارزش يك سوسك از اين رهبر منقلي بيشتر ارزونيه خودتون كه بدرد شما ميخوره اين منافقان و دجالان زمان
Monday 25 January 2010 11:01:10 GMT
علی 
بابا برو دنبال بازیت برو این مذخرفات چیه نوشتی بچه دوساله هم می فهمه که از خودت در آوردی اقلا هرمت سید بودنش رو نگه دار!
Wednesday 13 January 2010 05:01:51 GMT
عبدالباقي- هرات- افغانستان 
تشكري ميكنم ازسايت قشنگتان واميدوارم كه دراين راستاموفق باشيد.
سنی نیوز : خواهش میکنم برادر
ما نیز از الله متعال برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی را داریم.
Monday 11 January 2010 06:01:13 GMT
این حروم خوار کی بیشه به ما عزت و احترام بده خودش عزتو گدایی می کنه
Sunday 10 January 2010 12:01:02 GMT
يك دانشجوي پزشكي حق جو 
با اين مخلوط كردن حق و باطل. دروغ و راست. راه به جايي نخواهيد برد. فيلم هاي مخملباف اوج گمراهي و دست نشاندگي او را نشان مي دهد.توصيه مي كنم يك فيلمش را ببينيد و بعد اين دروغ ها را بخوانيد.
Saturday 9 January 2010 12:01:41 GMT
احمد 
باید در قفس ها وه پنجرها ننههداری شوید ورنه.............................
Thursday 7 January 2010 12:01:07 GMT
عبدالله  
واقعا جاي شرم و حيا دارد ببينيد شما اهل سنت چه نمك به حرامهايي هستيد! اين قدر كه اين سيد به شما بها و عزت داد در طول تاريخ بي سابقه است آنوقت شما لقمه به حرام ها عليه ولي امرتان كه به عقيده و مذهبتان با يد از او متابعت و حرمتش را پاس داريد اينگونه نمك شناسي مي كنيد؟
( سنی نیوز: این قسمت بعلت لعن و فحاشی و توهین نویسنده به اهل سنت ، حذف کردیم )
Wednesday 6 January 2010 06:01:40 GMT
کوچکعلی 
مدانقلاب هر30سال یکبار درایران!!!!!
Wednesday 6 January 2010 01:01:29 GMT
مرتضی 
جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگ هاست....
گوی توفیق وکرامت در میان افکنده اند /کس به میدان در نمی ایدسواران راچه شد//صد هزاران گل شگفت و بانک مرغی برنخاست/عندلیبان را چه پیش امد هزاران را چه شد
Friday 1 January 2010 03:01:57 GMT
فاضل 
نام او است رند مخملباف- بهر ما تار عنکبوت تنید- تا بگیرد زغرب صله زر- فیلمی از طالبان به پرده کشید-بهر بدنام کردن ایشان- از دروغ و دسیسه های پلید- کرد ترفنده های زشت قطار-
اندران یک سخن نبود سدید-روسپی ی رازقشر راوائی- بهر اکتینگ از میانه گزید-بهر این نیست نزد من مقبول- هر چه است نزد همگنان مزید-آنکه اندر دروغ مشهورست- سخنش پیش خلق منفورست.
Thursday 31 December 2009 05:12:39 GMT
Hamzah 
عجب "زاهدی" هستند مقام معظم رهبری و ما خبر نداشتیم... بابا ای ول... فکر نکنم از تحریمها آنقدر ایرانی ها بدبخت شدند که از "صرفه جوئی" آقا...
 
Name:
Comment Body: