نامه ای سر گشاده به آقای حسین شریعتمداری سردبیر روزنامه کیهان
Added Date: 3/20/2012 12:24:01 AM
Bookmark and Share              Balatarin

سنی نیوز:

جوهری را چه غم از طعنه ی هر  مشتریی      که بدین، قیمت یاقوت و گهر کم نشود

مکن   اندیشه ز  ایذای  حسودان خواجو      نطق عیسی  به  وجود  دم خر کم نشود

سنگ  بد  گهر،  اگر کاسه  زرین  شکند        قیمت   سنگ  نیفزاید  و  زر  کم  نشود 

گفته اند  این  مل  و من  دگرت  میگویم            که به تقبیح  نظر نور بصر  کم نشود

در ابتدا جا دارد که این نیایش را از شاد روان زنده یاد دکتر علی شریعتی عاریت بگیرم، زیرا آنانی که دیروز به جنگ شریعتی رفته بودند، همانهایی هستند که سر جنگ را امروز با ما باز کرده اند. اما در لباسی دیگر!

"خدایا! همواره تو را سپاس میگذارم، که هرچه در راه تو و در راه پیام تو پیشتر میروم و بیشتر رنج میبرم، آنها که باید مرا بنوازند می زنند،  آنها که باید همگامم باشند،  سد راهم میشوند، آنها که باید حق شناسی کنند، حق کشی میکنند، آنها که باید دستم را بفشارند، سیلی می زنند، آنها که باید در برابر دشمن حمله کنند، پیش از دشمن حمله میکنند، و آنها که باید دربرابر سم پاشی های بیگانه ستایشم کنند، تقویتم کنند، امیدوارم کنند، تبرئه ام کنند، سرزنشم می کنند، تضعیفم میکنند، نومیدم میکنند، متهمم میکنند تا در راه تو، از تنها پایگاهی که چشم یاری دارم و پاداش، نومید شوم، چشم بندم، رانده شوم.... تا تنها امیدم تو شود، چشم انتظارم تنها به روی تو باز ماند، تنها از تو یاری طلبم، تنها از تو پاداش گیرم، در حسابی که با تو دارم شریکی نباشد تا تکلیفم با تو ورشن شود، تا تکلیفم با خودم معلوم گردد، تا حلاوت اخلاص را که هردلی اگر اندکی چشید، هیچ قندی در کامش شیرین نیست, بچشم"

  بیش از سه دهه می باشد که رمالان و مارتازان و ساحران و جادوگران بنام اسلام و قرآن و اهلبیت ایران کهن را در اسارت افکار و اندیشه های قرون وسطای خود قرار داده اند، با قبضه ای فولادین سعی می کنند تا ستونهای متزلزل حکومت جور خودشان را روز بروز محکم و محکم تر کنند، و با غصب کردن رسانه های ملی  از صدا و سیما گرفته (که متاسفانه امروزه به صدایی بی سیما تبدیل شده) تا روزنامه های گم نام و پر نام کشور، فضا را بر اندیشمندان و ادیبان و روشنفکران این مرز بوم تنگ و تنگ تر کردند. قلم ها را شکستند، زبانها را از حلقوم در آوردند.

 و بخاطر این که حکومت جور فقیهان ظالم و ستمگر چند صباحی بیشتر اسب استبداد و طغیان خود را براند ، آزادگان را سر بریدند، صدای آزادي خواهان را درنطفه خفه کردند، بانوان این مرز و بوم را هتک حرمت کردند و در یک جمله سنگها را بستند سگها را رها کردند.

  در این فضای انسان کش، نماینده ولایت مطلقه فقیه و سر دبیر روزنامه کیهان آقای شریعتمداری معروف حسین بازجو تنها فردی است که در طول و عرض خانه اجدادیمان حق قلم فرسایی دارد و بس! سالهاست که هیج اندیشمند و صاجب نظری از زخم زبان و نیش قلم زهر آگینش در امان نمانده است.

آقای حسین بازجو! "پشت پرده انگلیسی شبکه های وهابی" عنوانی بود که تمامي روزنامها، مجلات و سايتهاي دور ونزدیک جلالت مآب فرعون بزرگ ایران، همانند: عصر امروز، تابناک، رجا نیوز، پایگاه خبری تحلیلی رئيس جمهور منتصبتان آقای دکتر! احمدی نژاد، پایگاه اطلاع رسانی سپاه خراسان شمالی، پایگاه سازمان بسیج ظالمین، فردا نیوز، عصر امروز، انقلابهای رنگارنگ، افکار نیوز.......و  غیره، به نقل از شماره 20126 تاریخ : 90/10/29 روزنامه ضد انسانی و ضد ایرانی کیهان (شما و خامنه ای و جنتی) شبکه جهانی بیان را هدف اتهامات بی اساس و باطل و مغرضانه خود قرار داده اند.

 که حکومت انگلیس پشت سر بيان می باشد!؟ و انگلیس با وجود بحرانهای اقتصادی و اجتماعی مبالغ کلانی را صرفه تفرقه اندازی بین مسلمانان می کند!

 با خواندن این جمله بیاد فرمایش پیامبر گرامی افتادم : هنگامی که حیا نداشته باشی به هر جنایتی دست می زنی، به هر دروغ و مكر و حيله اي  متوسل مي شوی. این آقایان  ناراحتنند و دلشان بحال  زار مردم فقیر و گرسنه و بی خانه مان! انگلیس می سوزد که چرا این دشمن قسم خورده ما، این مبالغ هنگفت را بجای تفرقه افکنی صرف شکم گرسنه ی ملت پا برهنه خودش نمی کند!

 آقای حسین بازجو و ولی فقیهش فراموش کرده اند که طبق آمار خودشان 70 تا 80 درصد مردم پایتخت زیر خط فقر بسر می برند!؟ و بنا به فرمایش خودشان شبانه در تهران فقط أم القرای اسلام! یک میلیون ایرانی با شکم گرسنه می خوابند؟ اما سرمایه های کلان ملت در خارج از مرزهای کشور صرف لابی یابی برای آقای خامنه ای و باند مافیای او می شوند.

 در جزرالقمر و مالی و تانزانیا چه اموال هنگفتی که مصرف نمی شود. و حکومت آحمدی نژاد ساخت دهها هزار خانه مسکونی برای مردم نیجریه و بنای سد آبی کلانی را برای مردم مالی بر عهده گرفته و در حال اجرای طرحهای نفتی و افزایش توان پالایشگاهی برای اوگاندا هستند. و بنا به گزارش رادیو فردا ایران در صدد اجرای طرحهای کلان راه سازی و ریل گذار در سنگال می باشد. و کارخانه مونتاژ خودرو های ایرانی برپا کرده، هزاران تاکسی زرد رنگ را در خیابانهای سنگال به حرکت در اورده است.

 آیا خبر ندارید که سالیانه بیش از 600 میلیون دلار را به مریدان حلقه به گوش خود در لبنان می دهند که اخیرا به 350 میلیون دلار تخفیف یافته؟

جناب آقای حسین بازجو، هوادران حزب الله در لبنان با دلار حقوق می گیرند؟! و حقوق هر سربازی از سربازان حزب الله لبنان بیش 4000 هزار دلار می باشد؟!

ولی  فکر نمی کنم حقوق بالاترین درجه دار نظامی در ایران که به حق پاسبانان و

نگهبانان و حارسان واقعی این مرز و بوم اند حتی به هزار دلار هم برسد. اما دانشمندان و علماء (منظورم آخوندهای مفت خور نیست) و عقلهای متفکر این مرز و بوم را نزد آقایون نه حرمتی است و نه بهایی.

آیا شما از سرمایه های کلان این ملت که چطور بیهوده در این کشور و آن کشور به هدر می روند خبر ندارید؟

آیا شما از صد شبکه ماهواره ای رسمی و غیر رسمی که حکومت شما به بیش از 40 زبان  دنیا برای تفرقه و نفاق از یک طرف و لابی یابی از طرف دیگر در کشورهای مختلف راه اندازی کرده خبر ندارید؟ که آخرینش هسپاین تی وی به زبان اسپانیایی برای کشورهای آمریکای لاتین و "قناة اللؤلؤ الفضائية"  به زبان عربی با  پرسنلی کلان براي برادران ساندیس خور بحرینی خود راه اندازی کرده اند.

آیا خبر ندارید که رمالان روضه خوان شما می خواهند بنام پارسی و پارسی زبانان مردم پاک طینت و بی آلایش تاجیک را به بردگی فکری و عقیدتی خود در بیاورند و در این راستا در صدد راه اندازی شبکه ماهواره بزرگ و گسترده بنام شبکه تلویزیونی مشترک کشورهای فارسی زبان در دوشنبه پایتخت تاجیکستان با پرسنلی کلان هستند؟ که به نقل از بی بی سی یکی از کارمندان بلند پایه سفارت ایران در دوشنبه گفته که ایران کلیه تجهیزات ضروری این شبکه را از آلمان خریداری و به تاجیکستان وارد کرده  و یک شرکت آلمانی حاضر است در ظرف بیست روز این تجهیزات را نصب کرده و به کارمندان نحوه استفاده از آنها را آموزش دهد. آیا خبر دارید که مجهزترین دانشگاه و بیمارستان در آسیای میانه، بیمارستان  فوق تخصصی قلب و عروق ابو علی سینا در تاجیکستان می باشد که سفیر ایران آقای علی اصغر شعر دوست  در توصیف و توانايي هاي بيمارستان فوق تخصصي قلب ابوعلي سينا چنین می گوید: "جديدترين دستگاه هاي تخصصي براي تشخيص و آزمايش، معالجه، جراحي و مراقبت هاي ويژه براي بيماران قلبي با سرمايه گذاري بيش از ده ميليون دلار توسط بخش خصوصي از كشورهاي مختلف و از جمله كشورمان خريداري و در طي مدت 18 ماه عمليات احداث بيمارستان به اتمام رسيده است كه اين مدت براي ساخت و تجهيز و آماده سازي براي بهره برداري يك بيمارستان تخصصي ركوردي جديد به شمار مي رود، وي با بيان اينكه پزشكان فوق تخصص، كادرهاي بيمارستاني مجرب و ساير ملزومات اين بيمارستان از سوي جمهوري اسلامي ايران تامين مي شود...!!!!"

و بنا به گزارشی رسیده از تاجیکستان دانشجویان تاجیکی و دانشجویان سایر  کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق مجانا می توانند مراحل فوق تخصصی خودشان را در رشته قلب و عروق به اتمام برسانند.  و همین گزارش اضافه می کند که تمامی بیماران قلب  "به سلامتی رهبر کبیر ایران" بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای معالجه می شوند. اما در بیماستانهای ایران اگر بیماری بمیرد تا زمانی که پول تخت بیمارستان پرداخته نشود، جنازه ی بی جان میت به خانواده اش تحویل داده نمی شود!!؟

شما ای سر دبیران بی مسئوليت و بی کفایت کیهان و تابناک و رجانیوز و فردانیوز و عصر فردا ..... و غیره (که لیست این مفتخوران و ریاکاران تمام شدنی نیست) چرا چشمهایتان را بر همه این حقایق بسته اید؟

شما اگر واقعا راست می گویید و در رفتار و کردار و نوشته هایتان خدا و آخرت را در نظر دارید پس چرا این حقایق را با ملت در میان نمی گذارید؟ چرا نمی گویید:  آقای خامنه ای، ملتی که با فقر و گرسنگی دست و پنجه نرم می کند روا نیست بلکه حرام است که شما 5 میلیارد دلار از بیت المال همین ملت، به آقای بشار الاسد بعنوان هدیه بدهید تا راحت تر ملتش را قتل عام کند، و حرام اندر حرام است که هر سال 350 میلیون دلار از سرمایه ملتی که زیر خط فقر بسر می برد به حزب الله لبنان بدهید؟! ای زاهدان ریاکار و ای ریاکاران قدرت طلب، سخن کوتاه می کنم زیرا این نامه را گنجایش همه جنایتهای شما نیست، ولی  ذکر این مختصر حقایق که در سر لوحه ی کار بیان قرار دارد بر همگان روش کرد که چرا آقای حسین بازجو و اربابانش نمی توانند وجود شبکه هایی آزاد و ظلم ستیز همانند شبکه جهانی بیان را تحمل کنند!

در اینجا فرصت را غنیمت شمرده و به بطور بسیار مختصر بیان را نه برای آقای شریعتمداری بلکه برای ملت بزرگ ایران معرفی می کنیم.

 شبکه جهانی بیان رسانه ای است مستقل و آزاد، که بدور از وصایت و وساطت خودکامگان برای زنده کردن فرهنگ گفتمان و تحمل مخالفان فکری توسط جمعی از جوانان آزاد اندیش ایرانی در لندن راه اندازی شده است.

"بیان"  در حقیقت نمادی است از آزادی عقل و اندیشه از قید و بند جاه‌طلبان..

"بیان" صدای مذهب نیست، ساز و دهل شهوت نیست، بوق سیاست استعمارگر نیست..

"بیان" صدای قلبهای شماست، صدای وجدان بیدارتان، صدای دلهای خداشناستان.

در بیان درد  این ایران زمین         ناله می زد مام میهن در زمین

در  بیان  ضجه  مام   وطن          من چه گویم چنگ زد مامم به تن

در بیان فقر این هم وند من            ابر گرید  ناید  این  پیوند  من

در بیان  ظلم  این  بیدادگر           ناله تابد می زنم دادی دگر (*)

 ای زاهدان ریا کار هر آنچه که در دل دارید بر زبان و قلم بیاورید، که ما را از تهمتها و افترا های باطل شما باکی نیست.

قاسم درانی – لندن

بامداد یکشنبه 11 / 03 / 2012

(*) ابیات فوق بخشی از اثر ادبی هنرمند و شاعر توانای ایرانی آقای فرشید آریان می باشد که در وصف بیان و نقد اراجیف کیهان نوشته.

Reader Count
3743

Bookmark and Share              Balatarin
See Also…
 
Friday 6 April 2012 12:04:37 GMT
آنتی کیهان 
حسين ......مداری شکنجه گر و قلم به دست مزدور.......و تربیت شده مکتب ضاله مصباح یزدی و ولایت مطلقه فقیه و سردمدار بخش رسانه ای تاریکخانه اشباح جنایتکاران ولایت کسی است که نقش او در جریان حدود 70 فقره قتلهای عمدی و زنجیره ای انکار ناپذیر است وی که در طول دولت اصلاحات از ترس رسواییش دائما در حال لجن پراکنی علیه دولت اصلاحات بود و از ترس مانند ......پنهان شده بود پس ازدولت اصلاحات دوباره مانند .....سر از لجن در اورده اهداف پلید قبلیش را دنبال می کرد و در برابر این همه فساد مالی که در دولت ولایتمدار دیده شد سکوت کرده و از کشتار جوانان بیگناه چه در ایران چه در سوریه دفاع می کند قلم چنین جرثومه فسادی که سراسر زندگی .... غرق در فساد بوده را باید با دستانش قطع کرد که دیگر جرات چنین گستاخی بی شرمانه ای را به خود ندهد و وی را باید در همان لجنزارش غرق کرد حسین ..... مداری .... به تو و امثال کثیفت می گوییم .........
 
Name:
Comment Body: