اطلاعیه شبکه جهانی وصال فارسی در مورد تهدیدات آیت الله قزوینی
Added Date: 8/4/2011 12:10:29 PM
Bookmark and Share              Balatarin

سنی نیوز: آيت الله قزويني مدیر شبکه تفرقه افکن ولایت به تاریخ 5 تیر 1390 بعد از اینکه دروغ ها و تلبیسات و خیانت های علمی ایشان توسط شبکه وصال افشا گردید طبق عادت همیشگی به زور و تهدید متوسل شد..

برادران و خواهران عزيز!

تاکید آقای قزوینی بر عدم ذکر نام شبکه ها و افراد، نشان دهنده ترس بی حد و حصر این فرد از مطالبی است که این رسانه ها تاکنون بیان کرده اند، و همین به تنهایی دلیلی است بر این که مطالب مطرح شده توسط وصال فارسی و نور و کلمه نه لاطائلات است، و نه تنها فحش و اهانت. اگر چنین بود، نیازی به این همه تاکید بر عدم ذکر نام و منع بینندگان از مشاهده شبکه وجود نداشت!

 به سادگی می توان فهمید که آقای قزوینی از افشاگری های این شبکه ها می ترسد و از آنجایی که پاسخی برای مطالب مطرح شده(خصوصا در مورد خیانت های علمی و دروغ های خود او) ندارد، دست به تهدید می زند و سعی می کند به هر شکل از آشنایی بینندگانش با چنین شبکه هایی جلوگیری نماید.

2. مطالبی که در مورد دکتر ملازاده حفظه الله بیان شده است، اولا به خوبی نشان می دهد که فحش و اهانت و توهین و تحقیر روش کیست، و ثانیا تاکید دیگری است بر ترس و در عین حال عجز آقای قزوینی در مقابل مطالب مطرح شده توسط دکتر ملازاده و دیگر داعیان مشارکت کننده در وصال فارسی.

جالب توجه است که آقای قزوینی دکتر ملازاده را به فحش دادن و اهانت متهم می کند، و سپس در وصف ایشان از الفاظی مانند پست و رذل استفاده کرده است، ظاهرا در ادبیات چاله میدانی و احمدی نژادی آقای قزوینی، این کلمات توهین و فحش نیست و نوعی اظهار لطف مودبانه است!

3. تهدید آقای قزوینی به افشاگری و ارائه کلیپ هایی از ملک عبدالعزیز و ملک فیصل گرفته تا فهد و دیگران، چند نکته در خود دارد:

أ. ظاهرا آقای قزوینی دنباله رو رئیس جمهور ایران و اطرافیان اوست، و عادت دارد هرگاه احساس عجز یا ترس نمود، به تهدیدهای پوچ و توخالی دست زده و به اصطلاح عامیانه شروع به هارت و پورت! نماید، در حالی که در عمل خود نیز می داند که حرفی برای گفتن ندارد، و این تهدیدها نیز بی ارزش و نشان دهنده عصبانیت و استیصال اوست.

ب. اگر آقای قزوینی واقعا راست می گوید و کلیپهایی این چنین خطرناک و فضیحت بار در اختیار دارد و تاکنون از نشر آنها خودداری کرده است، باید ایشان را فردی خائن و بی مسئولیت توصیف نمود که مصالح امت اسلامی و سیاستهای کشور ولی فقیه هیچ اهمیتی برایش ندارد!

آقای قزوینی چگونه به خود اجازه می دهد کلیپ هایی که می تواند باعث رسوایی و بی آبرویی آل سعود(و به ادعای تلویزیون رسمی دولتی ایران: آل یهود) شود را مخفی نموده و مردم را در جریان فضائح و جنایات رژیم سعودی قرار ندهد؟!

آیا در قوانین و ضوابط دعوت اسلامی جایی برای چنین مخفی کاری و خیانت علمی می توان یافت؟!

رژیمی که از طرف دولت ایران به یهودی بودن و نوکر اسرائیل بودن متهم می شود، و به ادعای آقای قزوینی و اساتیدش مرکز نشر وهابیت و گمراه سازی و استحاله جهان اسلام و کفر و بی دینی است، چگونه می توان مخفی کردن جنایتها و رسواییهایش را جائز دانست؟!

4. جالب توجه است که آقای قزوینی ظاهرا برای جلب نظر حکومت سعودی و چاپلوسی، به مدح مفتی کشور عربستان شیخ عبدالعزیز آل الشیخ حفظه الله و همچنین مدح ملک عبدالله پرداخته و آن دو را مودب و باشخصیت معرفی می کند، و احتمالا نیازی نمی بیند به بینندگانش بگوید که در سایت ها و مراکز دعوی و رسانه های رسمی ایران چه توهین ها و هتاکی هایی نسبت به این دو مقام رسمی کشور عربستان صورت می گیرد، و چگونه در سایتها و رسانه های تابع آقای قزوینی این دو نفر به تمسخر گرفته شده و مورد انواع طعنه ها و بی حرمتی ها قرار می گیرند!

5. این جمله آقای قزوینی: "من رسما اعلام می کنم" را اگر در کنار تهدیدها و موضعگیری های مختلف او قرار دهیم، بسادگی می توان فهمید که با یک داعی و شخصیت علمی و فرهنگی روبرو نیستیم، بلکه گوینده ای که با چنین اطمینان و قاطعیتی یک کشور دیگر را تهدید کرده و موضع "رسمی" می گیرد، احتمالا یکی از بازجوها یا آدمکش های وزارت اطلاعات است که مانند حسین شریعتمداری لباس کار فرهنگی و رسانه ای برتن کرده تا قتل و ترور و بازجویی و تهدید را از دریچه دیگری دنبال کند، وگرنه یک شخصیت فرهنگی و علمی نه می تواند و نه نیازی می بیند که این چنین به تهدید و اعلام موضع دست زده و مانند یک مقام رسمی کشوری در مورد کشورها یا اشخاص خارج از ایران و حیطه اختیارات حکومت ایران اظهارنظر کند!

6. برای شفاف سازی و روشن نمودن برخی ابهامات، شبکه وصال فارسی لازم می داند مطالب زیر را خطاب به همه بینندگانش از جمله آقای قزوینی اعلام دارد:

أ. این شبکه هیچ نوع وابستگی به حکومت سعودی یا حکومتهای دیگر ندارد، و تمامی کارکنان و همچنین منابع مالی شبکه از سوی تجار، داعیان و محققینی است که برای خدا و بدون هیچ پشتیبانی حکومتی قدم در این راه نهاده اند.

ب. ما امیدواریم سخنان آقای قزوینی و تهدیدهای گستاخانه این فرد، حکومت عربستان و دیگر کشورهای خلیج را تشویق نماید که تاسیس شبکه های فارسی دولتی برای روشنگری و مبارزه با تحریفات و دروغهای شیعه صفوی را در دستور کارشان قرار دهند، و برای رهایی ملت ایران از چنگال این راهزنان عمامه بسر تلاش کنند!

ج. برخلاف آقای قزوینی که به تهدید و "بگم بگم" احمدی نژادی پرداخته اند، از همین جا به بینندگانمان مژده می دهیم که کلیپ ها و حتی فیلم های مستندی در مورد دروغها، تلبیسات، فحاشی ها و سطح سواد آقای قزوینی در دست تهیه داریم، و اگر آقای قزوینی روزانه 24 ساعت از وقت خود را به تهدید و رجزخوانی اختصاص داده و یا سکوت مطلق اختیار کنند، هیچ تاثیری در پخش یا عدم پخش آن نخواهد داشت! از ایشان نیز درخواست می کنیم به جای رجزخوانی و سروصدای بیهوده، آنچه در اختیار دارند ارائه کرده و وظیفه وجدانی و انسانی خویش در هدایت مردم و تنویر افکار عمومی را به انجام رسانند!

روابط عمومي شبكه جهاني وصال

http://www.youtube.com/wesalpersian#p/a/u/1/_t7kXIGYUfc

Reader Count
11533

Bookmark and Share              Balatarin
 
Tuesday 19 August 2014 01:08:56 GMT
مجتبی 
*چه آیاتی از قرآن رجعت را ثابت می کند؟

ـ بیش از 70 آیه بر رجعت دلالت دارند؛ به 3 دسته از آنان اشاره می‌شود:

دسته اول: توانایی خدا بر زنده کردن مردگان

«قَالَ مَنْ یُحْیِی الْعِظَامَ وَهِیَ رَمِیمٌ،قُلْ یُحْیِیهَا الَّذِی أَنْشَأَهَا أَوَّلَ مَرَّةٍ وَهُوَ بِکُلِّ خَلْقٍ عَلِیمٌ»؛ گفت: چه کسی استخوان‌ها را زنده می‌کند، در حالی که پوسیده است؟ بگو: آن‌ها را زنده می‌کند، کسی که بار اول آن‌ها را آفریده است، او به تمام مخلوقات داناست.

«ألَیسَ ذلِکَ بِقادرٍ علی أنْ یحْیی الْمَوْتی»؛ آیا پروردگار
Tuesday 15 October 2013 06:10:43 GMT
شایان 
سلام
Thursday 25 July 2013 11:07:30 GMT
مبغض غاصب ولایت 
الشافعی یقول(علی حبه جنه قسیم النار والجنه وصی المصطفی حقا امام الانس و الجنه)چه جوابی روز قیامت خواهید داشت وقتی اقتدای به ملعونی میکنید که قاتل حضرت صدیقه کبری غاصب ولایت عظمی و شریک در گناهان جن و انس من الازل الی الابد است قیامت خود شما در صف مقدم شکایت از این ملعون خواهید بود به امید روز خونخواهی ان امام منتقم
Thursday 25 July 2013 10:07:59 GMT
مبغض غاصب ولایت 
إن کان رفضاً حب آل محمّد فاليشهد الثقلان إني رافضي-قرار دنیا همین است مظلومیت شیعه چیز تازه ای نیست 100سال لعن امیرالمومنین(علیه السلام)طبق دستور معاویه(.......)جزئ واجبات هر نماز جمعه ای بود حالا شماهم بگید شیعه ملعون و ناحق شهادت مظلومانه امامان معصوم ما گواه بر این مطلب است
Monday 22 July 2013 11:07:38 GMT
ابراهیم 
قطع الله یدکم ویحکم.لال شوید ناصبی های امت.خوارج امت.آدمکشان رذل.جنایت کاران بی دین.قصابان خونخوار.هر روز آدمکش تر میشوید.روافض جد آبادتان هست.ای آدمکشان بی حیا خداوندنسلتون رو از زمین بردارد.جانی های حرفه ای.این همه آدم کشتید درعراق درسوریه درپاکستان درافغانستان.دربحرین به کجا رسیدید؟ به خدا قسم اینها همه حقایق است حقایق برای اهل باطل تلختر است.این همه قتل وکشتار کردید بعد میگید چرا توتهران مسجد نداریم؟به همان دلیل که در مکه مسجد برای مسلمانان(شیعیان)مسجد نیست به همان دلیل هم درتهران نیست.البته جای تعجبم نیست که این همه میکشید چون از عمر جنایت کار از یزید جنایتکار به ارث بردید بایددست مدیران ایرانسل رو بوسید.لعنت برپدرتان عمر.لعنت بر قتل زهرای مظلومه.انشاالله به حق مظلومیت امیرالمومنین به حق مظلومیت زهرای شهیده همه تون از دم به درک واصل میشوید.الله علی کل شی قدیر
Sunday 23 June 2013 08:06:23 GMT
اعاهاه 
به خدا روزی برسه شیعه کاری بکنه شما از ترستون جرات نفس کشیدن نداشته باشید داریم برنامه ریزی میکنیم به ازای هر یک نفر که سر بریدین 10نفر از شما سر بریده میشه
Saturday 3 March 2012 07:03:49 GMT
afghan  
خداوند(جل جلاله)راستګویان را کامیاب کرده کامیاب میکند و خواهد کرد برای موفقیت شمادعا میکنم انشاالله که مشرکین را به یاری الله راهیاب خواهی کرد 
Wednesday 4 January 2012 10:01:47 GMT
یه بنده خدا 
عبادت بی ولایت حقه بازی است اساس مسجدش بت خانه سازی است چرا سنی نمیخواهد بفهمد وضوی بی ولایت اب بازی است
Sunday 28 August 2011 07:08:56 GMT
islam 
شيعه يان جواب دهند
1-در كجاي قران جواز ازدواج با منافق امده كه شما بيامبر را متهم ميكنيد كه زنانش منافق بودند؟

2-در كجاي قران جواز بر دوستي كرفتن با منافق امده كه شما بيامبر را متهم ميكنيد كه دوروبرش مملو از منافق بوده؟

3-در كجاي قران جواز بر خود زني و سينه زني امده كه شما خود زني ميكنيد؟

4-دركجاي قران اسمي از ائمه امده كه شما ائمه را بالاتر از انبيا ميخوانيد اين ائمه جطور از انبيا بالاتر شدند؟

5-در كجاي قران جواز بر قبر برستي امده كه شما قبرها را برستش ميكنيد؟

6-در كجاي قران حكم صيغه امده كه شما ناموس خود را حراج ميكنيد به نام صيغه؟

7-در كجاي قران امده كه بعد از بيامبر نبوت ادمه دارد كه شما ادعا بر نازل شدن جبرييل بر حضرت فاطمه داريد؟

8-در كجاي قران زنان ديكر انبيا را با زنان بيامبر اسلام در يك درجه قرار داده كه شما زنان بيامبر اسلام را با زنان لوط و نوح مقايسه ميكنيد؟

9-در كجاي قران از رجعت حرف زده كه شما ادعا بر بركشت بيامبر و امام علي و امام حسين داريد؟

10- ايا حضرت علي به صيغه معتقد بودند؟

11- ايا حضرت علي براي بيامبر يا براي فاطمه زهرا سينه زني و قمه زني كردند؟

به نظرم كافي باشه براي رد مذهب روافض
لطفا جواب دهيد اي غاليان
Thursday 25 August 2011 12:08:49 GMT
الافغانی 
اسلام و اعلیکم اخوانی فی الاسلام
عمر رافضی ها به پایان رسیده, انشاالله. این همان گروهی است که رسول الله از اش یاد کرده بود و گفته بود که گروهای برای تخریب اسلام عزیز خواهند آمد. اما اسلام عزیز جاودان است و دین برحق را الله از شر هر نوع بلا ها محفوظ نگه میدارد. تنها شبکه جهانی نور اینرا ثابت کرد که تخت و مقام رافضی ها در حال لغزش است. هر روز در ایران دیش ها و آنتن های مردم را جمع میکنند تا مردم نور و وصال را تماشا نکنند. این خود نابودی و ترس رافضی ها را در برابر حق نشان میدهد. این دو شبکه تا به حال خیلی گمراهان را براه راست هدایت کرده اند.
الافغانی
Thursday 25 August 2011 12:08:11 GMT
الافغانی 
السلام و علیکم اخوانی فی الاسلام
عمر رافضی ها به پایان رسیده, انشاالله. این همان گروهی است که رسول الله از اش یاد کرده بود و گفته بود که گروهای برای تخریب اسلام عزیز خواهند آمد. اما اسلام عزیز جاودان است و دین برحق را الله از شر هر نوع بلا ها محفوظ نگه میدارد. تنها شبکه جهانی نور اینرا ثابت کرد که تخت و مقام رافضی ها در حال لغزش است. هر روز در ایران دیش ها و آنتن های مردم را جمع میکنند تا مردم نور و وصال را تماشا نکنند. این خود نابودی و ترس رافضی ها را در برابر حق نشان میدهد. این دو شبکه تا به حال خیلی گمراهان را براه راست هدایت کرده اند.
الافغانی
سنی نیوز: علیکم السلام، لازم به ذکر است که شبکه جهانی "کلمه" نیز مدتی است فعالیت خود را در راستای بیان حقایق روافض شروع کرده که الحمدلله موفق بوده است.
Wednesday 24 August 2011 07:08:17 GMT
islam 
به حيدري
اقاي قزويني شما كجا با اهل سنت مناظره كردند يك بار با يك عالم اهل سنت از زاهدان مناظره كردند كه در ايران اكر اهل سنت سربلند از مناظرات بيرون بيايد سرش ا زير اب ميكنند مثل اقاي شهيد دهواري
و در مورد مناظره با اقاي ملازاده حفظ الله شما كوشتان هم مشكل دارد مناظره را بخور شايد جيزي فهميدي ولي از ابرو ريزيش در شبكه وصال هميشه بخش ميشود و در مناظره با السمتقله كه ضايع شد اين قزويني شما هنوز بلد نيست قران را درست بخواند فقط به قزويني بكو بيا با علماي ما مسابقه قران بكذارند مناظره بيش كش اقاي قزويني بغير از تهديد و تلبيس كار ديكري هم بلد است انشالله بعد از رمضان با امدن شيخ ابومنتصر بلوشي قزويني باز بي ابروتر ميشود اكر قزويني مرد است و حرفي براي كفتن دارد جايزه استاد عبدالله حيدري حفظ الله هنوز محفوظ است اكر راست ميكويد جقدر تلبيس و دروغ
Wednesday 24 August 2011 06:08:54 GMT
islam 
السلام عليكم به برادران مسلمان
بنده در سايت ولي عصر كه متعلق به قزويني ميباشد به بحث و كفتكو برداختم و بعد از جند دوره كوتا 4 يا 5 بار بحث انها جنين خزولاتي را تحويل بنده دادند و براي شما بطور مختصر باز كو ميكنم تا بفهميد بزركترين سايت شيعه متعلق به قزويني جطور جواب ميدهد و با دروغ و تلبيس مردم را كمراه ميكند

1- انها در مورد توسل كفتند جون مشركان به جن و فرعون توسل كردند بس توسل كردن جائز است انها به بتها توسل ميكردند بتها كه زنده نبودند بتها مرده بودند
بعد توسل فرزندان يعقوب به بدراشان؟
خب ايا فرزندان يعقوب بعد از بدرشان باز به قبر بدرشان توسل كردند اكر بدر شما زنده باشد و شما بكيد بولي به شما بدهد ايا باز بعد از مركش اين درخواست را از او ميكنيد اين توسلها در عالم اسباب است در غير اين صورت نه براي مرده جائز است نه براي زنده كاري كه فقط بر عهده الله است هيج كس نميتواند ان را براورده كند
2-دين بدون علي كامل نيست؟ اكر شخصي قبل از مركش مسلمان شود و شهادتين بكويد و بميرد بودن اينكه علي را بشناسد ايا ان شخص مسلمان است يا نه؟ اين را شيعه يان جواب بدهند
3- جون انبيا با مردكان صحبت ميكردند بس مردكان ميشنوند بس ما هم ميتوانيم صدايمان را به مردكان برسانيم بنده كفتم اكر حضرت شعيب با مردكان صحبت كردند يك اينكه اين ويزكي انبياست و دو اينكه اين شنيدن حرف انبيا عذابيست براي مردكان خوب حال جرا مردكان مثل حضرت علي بايد صداي ما را بشنوند براي انبيا وحي نازل ميشد بس شما هم بكيد بخاطر اينكه براي انبيا وحي نازل ميشد بس بايد براي ما هم وحي نازل شود باز جواب درستي ندادند و طفره رفتند

3- برسيدم جرا الله ولايت علي را بين خون و كوشت مردار اورده كفتند براي اينكه قران تحريف نشود
نكاه كنيد جطور جواب ميدهند اينها هم مثل بزركانشان بر اين هستند كه قران تحريف شدني است و تحريف شده
4- باز در مورد شنيدن مردكان؟ كفتند جون الله ميشنود و از حال ما با خبر است بس بيامبر هم باخبر است اينها مقام الله را با بيامبر مقايسه ميكنند ايا اين شرك نيست اكر شرك نيست بس جيست
خوب دوستان عزيز اين سايت بزرك قزويني در جواب دادن به بنده كه علم جنداني ندارم جنين جوابي دادند اينها جطور ميخواهند جواب بزركان ما را بدهند
روش اينها به اينكونه است كه حديث ضعيف مياورند يا اينكه حديث صحيح مياورند و قيجي ميكنند
در شبكه كلمه شخصي بنام زارعي هر روز زنك ميزند و با روايتات ضعيف ميخواهد اهل سنت را زير سوال ببرد ولي الحمدالله تا اشخاصي مثل استاد سيد عقيل هاشمي هستند اينها هميشه سرشان به سنك ميخورد روايتي اوردند در مورد سجده كردن حضرت عايشه بعد از شهادت حضرت علي اقاي هاشمي دروغ اين شخص با ضعيف بودن اين روايت را بر ملا كردند اينها همشان اين روش كارشان است دوستان در غير اينصورت توان مناظره را ندارند
Wednesday 24 August 2011 12:08:04 GMT
حیدری 
نوی مناظرات کم میارین حالا بیا هی تو سایتتون مطلب بنویسید.استاد قزوینی خودش رو در مناظرات نشون داده . اون بزرگان اهل سنت که به حساب خودشون بزگ بودند کم اوردن شما که جای خود دارین
Tuesday 16 August 2011 05:08:44 GMT
ع ب 
شايد بدكويان ياران و شاكردان بيامبر همجو اقايان قزويني و امثال ان به هدف خودنزديك شوند اما اين را بدانند كه به توفيق شبكه هاي اسلامي مثلا شبكه جهاني نور و شبكه اسلامي وصال فارسي و شبكه كلمه در بلند مدت رسواي
جهانند . اميدوارم توبه نمايند
Saturday 13 August 2011 07:08:47 GMT
عارف 
آقای قزوینی به قول رییس جمهور منتخب ولایت فقیه تان جناب آقاااااااای دکتررررررررر احمدی نژاد اب را روی همان ................ و در جایی دیگر از فرمایشات گوهر بارشان می فرمایند (اون.... رو لولو برد) که ... را خودتان می دانید که چیست بهتر است به فرمایشات رییس دولت لات فقیه عمل کنید
Friday 12 August 2011 05:08:01 GMT
islam 
السلام عليكم دوستان باز از سايت ولايت جهالت و ضلات برايتان خبر دارم اينار در مورد دكتر ملازاده حفظ الله كه ميخواستند بين اهل سنت اختلاف بيندازند

ملازاده کارشناس شبکه وهابي وصال در برنامه اي اظهار کرد: «وقتي 30 سال پيش در کلاس درس شيخ محمد غزالي شنيدم که مي گفت: «محيط هاي دعوتي و ديني اهل سنت مثل محيط هاي آلوده و غبارزده هست» ترسيدم و تنم لرزيد ، ولي بعد که خودم وارد مسائل دعوتي و تبليغي شدم اين سخن غزالي رو با پوست و استخوانم لمس کردم.»
اول بايد بكم كه منظور از دعوتيها كساني هستند كه دعوت ميكنند ولي اطلاعات كمي از دين دارند البته خدا خيرشان دهد جون قصد انها خير است بعضي موقع دستي از جماعت تبليغ كه اطلاعاتي كافي از دين ندارند ولي جناب دكتر حفظ الله فرمودند كه جماعت تبلغ جيزهاي خوبي هم دارند ولي اين كرد و غبار اين است كه عده اي بدون اطلاع از احكام دين تبليغ ميكنند كه اين خطرناك است جون ممكن است جيزهاي به مردم بكويند كه مردم را بين در راهي قرار دهند ولي به حمدالله جماعت الان نسبت به قبل خيلي بهتر شده ولي ناكفته هم نماند كه همين جماعتيها در خيلي از كشورهاي غربي فقط از الله كفتن و تبليغشان اين ات كه الله را ببرستيد و در كارشان هم موفق بودند مردم زيادي را مسلمان كردند نه اينكه جماعت وهابي است اكر بنا باشد بكويد وهابي و اين صفتها را بزنيد من خودم با افتخار ميكويم من وهابي هستم ولي برادران جماعتي و تبليغي كول اين مكر تازه روافض را نخوريد جون جناب دكتر بارها اعلام كرده كه جماعتي جيزهاي خوب زيادي دارند و بيشترين صحبتش به صوفي بوده كه مقداري عقيده رافضي در بينشان نفوذ كرده و نفرممودند محيطهاي ديني اهل سنت اين يك افترا است كه روافض براي بيشتر كردن فته بين اهل سنت اين حرفها را ميزنند و اضافه كرده بودند كه جناب ملازاده حفظ الله فرمودند كه بيشترين ضرر از اهل سنت ديدم كه يك صدم هم از اهل روافض نديدم خوب اون ضربه هم عد ه اي خائن به دين زدند يا از روي ناداني يا از روي حسادات يا اينكه مزدور شما بودند ان يك امر طبيعي است همه جا و در بين هر قومي ديده ميشود و بعد از اين فرمودند كه عده اي ايشان را همكاري نميكنند باز از ترس شماهاست كه كه شايد انها را ترور كنيد براي همين است كه با جناب دكتر همكاري نميكنند
و اين را بكويم اكر كشورهاي عربي و دول سني نشين نصف خرجي كه شما براي تروريستهاها و تلويزيون هاي خرافياتن مكيرديد ميكردند الان شما بساطي نداشتيد متاسفانه انها هنوز جهره واقعي شما را نشناختند
به اميد روزي كه با شبكه هاي وصال كلمه و نور جهانيان بيدار شوند و جهره ......... و اقعي شما را ببينند
و از برادران مديريت سايت خواهش ميكنم من اين اندازه كه ميدانستم كفتم و اكر توضيحي بيشتر يا در حرفم اشتباهي مرتكب شدم مرا كوش زد كنند
اجركم عندالله
Friday 12 August 2011 05:08:29 GMT
islam 
السلام عليكم به دوستان عزيز
بنده اين را از سايت افراطي ولايت منتشر ميكنم و برايتان توضيح ميدهم

حضرت آيت‏الله مکارم شيرازي(ابن سبا

زمان)، با اشاره به جلوگيري وهابي‎هاي

سلفي از انتشار و توزيع کتبي که معارف

شيعه و اهل بيت(ع) در آن وجود دارد،

اين مساله را نمونه‌اي مدرن از پنبه در

گوش کردن براي نشنيدن حقايق توصيف کرد.

1- اضافه كردن عده اي انكشت را در كوش

كردند كه حرف حق را نشنوند

جواب اين عده جه كساني هستند ايا اهل

سنت را ميكوي اهل سنت كه خودشان حق

هستند جرا از حق فرار كنند مكر شما حرف

حقي براي كفتن داريد بغير از خرافات و

توهين و افترا ايا شما به اينها ميكويد

حق و كرنه ما جيز ديكر از شما نديديم يا

حق را دو رنكي خود ميبينيد كه هر روز رنك عوض ميكنيد

2- و كفتن كه در افغانستان مواد مخدر تو

ضيح ميشود و سي دي هاي مستهجن بخش ميكنند

شايد باز اين را به كردن اهل سنت

مياندازيد مواد مخدر كه خود شما مافياي

مواد مخدر هستيد اكر اين تجارت را نكنيد

اولين كسي كه در خمار ميماند اولش

اميرامر مسلمين ولايت فقيه هستند و بعد

ديكر مراجعتان شما براي اينكه مردم را

سر بزير ببينيد اين مواد را بين مردم و

در درانشكاهها بخش ميكنيد سي دي هاي

مستهجن هم خودتان باعث و باني ان

هستيد كه يكيش مداح اهل بيت اقاي هلالي

است و بعد نمايند رهبر كلستاني و بعد نماينده

سيستاني شما جرا برنامه هاي اسلامي اهل

سنت را فيلتر ميكنيد و سايتها را

ميبنديد و ديش ها را جمع ميكنيد ولي

براي كانالهاي مبتذل هيج اقدامي نكرديد

وباز خودتان كاركردان اصلي هستيد

3-دركتابخانه عربستان جرا كتوب شيعه

منتشر نميشود و ميترسند از كتوب ما و

اميد است كه مردم حق را بشنوند

مكر ميشود در مسجد تورات قرار داد

طبعا نه ولي كتوب شما خيلي از تورات و

انجيل بايين تر است بس جرا بايد منتشر

شود و جرا بايد از كتوب شما بترسند جون

اكر نشر شود ابروي خودتان ميرود از تحريف

قران بكويند يا ديكر خزولات كتابتون مكر

در كتوب شما بغير از توهين به الله و بيامبر

و زنان بيامبر و ياران بيامبر جيز ديكري

يافت ميشود كه مردم ببينند ايا كتاب

سلمان رشدي ازاد است خوب بس كتوب شما در

صف كتاب شيطاني سلمان رشدي است بس دليلي نيست كه منتشر شود

4- بايد اختلاف را كنار كذاشته شود و بايد بحث علمي كنيم

جه كسي اختلاف مياندازد مكر شما نيستيد

كه با نشر كتوب و بخش برنامه هاي خرافي

در صدا وسيما امثال مختار نامه و ديكر

فيلمهاي جرند بين مردم اختلاف مياندازيد

ما كه اختلاف نمياندازيم هر جي است از

خودتان است درد از خودتان و دوا هم از

خودتان است علما ما را كه ميكشيد براي

از بين بردن اختلاف است و كوفتن كه بايد

بحث علمي شود مكر شما علم داريد كه بحث

علمي بكنيد در ايران كه هر كس حرفي بزند

او را ترور ميكنيد شايد بحث علمي شما هم

با زور و ترور است

حال قضاوت با شماست اينها تا كي ميخواهند مردم را فريب دهند مطمن هستم كه وعده الله حق است حكومت ظلم بايدار نيست من با اطمينان ميكم هر كس اينها را مسلمان بخواند يا از مسلماني نميداند يا اينكه خود هم مسلمان نيست
Friday 12 August 2011 03:08:01 GMT
ياسر 
اقاي قزويني ديكه وقتش نيست كه از اين همه دروغ ،روي بركردانيد شما كه از يكه شبكه اهل سنت اين همه ترس داريد در جلوي خداوند جه خواهيد كرد از خدا بترسيد شياطين كه خداوند همانه با ماست
Thursday 11 August 2011 06:08:50 GMT
ابو طاها 
الله متعال توفيق روز افزونتان را بدهد به الله قسم شما خواب را از چشمان شيعه ربوديد
دعاي خير موحدان راه حق بدرقه راهتان
ضمنا عرضي داشتم:
بنده مقدار زيادي كليپ مداحي هاي بي سواد را دارم چطور ميتوانم آنرا بفرستم
لطفا راهنمايي ام كنيد
سپاسگزارم
سنی نیوز: با سایت شبکه وصال فارسی تماس بگیرید. لینک بخش تماس با ما در سایت وصال فارسی:
http://wesalfarsi.tv/fa/call_us.aspx
Wednesday 10 August 2011 07:08:28 GMT
islam 
به العبد
از نظر شما بله ما كم مياريم قزويني كه در المستقله ابروش رفته ولي مكه شما از رو ميريد كجا اينها با ما مناظره كرديد كه ما كم اورديم خوب بيا من و تو با هم بحث كنيم تا ببينيم كي كم مياره مكه شما جيزي براي از دست دادند داريد همه جيزتان را از دست داديد ديكه براي شما شرمندكي معناي نداره خوب بيا با من بحث كن تا ببينيم كي كم مياره و بزرك شما ابليس ياري كه استاد سادات بارويش را برد هموطن خودش ايا باز كسي هم داريد يا اينكه دل به تيجاني و عماد خوش كرديد كه زيدي يمني هستش و خودش رو سني بقول خودش وهابي جا زد اونم در شبكهاي عربي ابروي برايش نماند و فراري شدند
و باز بيا بكويد كه من منم شما مثقال هم نيستيد فقط اكر جرات داري اعلام موجوديت بكن جند تا سوال مطرح ميكم جواب بده اكر تونستي اونموقع ميتوني حرفي براي كفتن داشته باشي در غير اينصورت برو كشكتو بساب بهتره!!!
Sunday 7 August 2011 06:08:57 GMT
ع ب  
تهديد و توهين و ارعاب و تحقير و شكنجه در هيچ حكومتی در طول تاریخ نتوانسته است حكومت را از زوال نجات دهد و يا رشد و ترقی قوم و ملت و مذهبی را مانع گردد.(الا ان اولياء الله لا خوف عليهم و لا هم يحزنون)(بونس
(ان الله اشتري من المومنين انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه)(التوبه)
بی شك چنين تحقير و توهين هايی عزت واقعی است.
(و لله العزة و لرسوله و للمونين ...)(المنافقون)

اينان از ياد برده اند كه قادر متعال اوست و غيری ندارد . اوست كه قادر است در آنی به مصر ، ليبی ، تونس ، سوريه ، يمن و عراق، نمايی از قدرت خود را نشان دهد كه در خاطر هيچ تحليل گری و برنامه ريزی نمی گنجد.(ان الله لقوي عزيز)(الحج)
اوست كه:

الان فکر کنم خداوند منان مكر وخيله و نيرنكهاي كه قزوينها و امثال انهابراي جباول اموال مردم و كوش و دلهاي مردم را از خداوند دور نكه داشته بودند و دلي كه از خدا دور باشد ان دل جاي شيطان است اي مومنين الان عزت و شرف نزديك است همه به ماهيت اين قبربرستان كه تنها منفعت خود را دنبال ميكردند داره فاش ميشود من تا ديروز فكر ميكردم شايد همه اهل سنت طبق كفته هاي شيعه ها در جهنم هم جاي نداريم اما تهمت و توهينهاي همين قزوينيها باعث شد تا تاريخ را مرور نمايم تا واقيعت را بفهمم ديدم واقعا حق با اهل سنت و سلف و اهل بيت هستند كه بدور از هر كونه بدعت و شرك خودشان را دورنكه ميداشتند
Sunday 7 August 2011 12:08:09 GMT
العبد 
اگر ایشان چیزی بارش نیست چرا در مباحثه هاتون کم میارید.
Saturday 6 August 2011 07:08:07 GMT
islam 
السلام عليكم
بله جناب مديريت سايت حق باشماست من نبايد بدون اينكه از منبع اكاه شنيده باشم عصباني شدم انشالله اكر اشتباهي كردم الله مرا ببخشد ولي در كل منظور من از اين حرفهايم اين بود كه اكر اينها بخاطر ترس يا هر جيز بغير از اينهاي كه شما كفتيد باشد انشالله كه الله به ما و تمام مسلمانان رحم كند
Friday 5 August 2011 12:08:10 GMT
islam 
السلام عليكم خدمت دوستان بخصوص مديريت سايت
بله شما درست ميكيد من نبايد بدون اكاهي جيزي بكويم ايا شما ميدانيد جرا براي بخش سريال الحسن والحسين در كشورهاي عربي مخالفت ميكنند خوب شما اكر ميدانيد براي ما هم توضيح دهيد
اجركم عندالله
سنی نیوز: آنچه که در برخی رسانه ها از قول علمای اهل سنت نقل شده است، مخالفت با نشان دادن چهره بازیگرانی در نقش حسن و حسین رضی الله عنهماست، که آن را شایسته و مناسب نمی دانند. اما در این مورد علت دیگری نیافتیم. موفق باشید.
Thursday 4 August 2011 12:08:16 GMT
عبدالمالک 
آقای قزوینی تمام شد 32 سال دروغ گفتن شما شبکه وصال شماراداغون کرد لعنت خدا بر دروغگویان درود خدا بر راستگویان
Thursday 4 August 2011 11:08:49 GMT
isalm 
ا عرض سلام خدمت مدير سايت و ديكر دوستان مسلمانم فقط
اين قزويني كه من نشتم حرفهايش را كوش دادم و در سايتش نكاهي انداختم به نظر ميرسد بيسوادتر از اين باشد كه ما فكر ميكرديم اين قزويني هم مثل ديكر ابليسها از جمله خامنه اي ملون هستش كه فقط فكر ميكنند الان قدرت كرفتند ميتوانند دنيا را تهديد كنند همينطور كه احمقي نزاد كفته ما ترسي نداريم از اينكه بمب اتم بسازيم ولي قدرت الله را فراموش كردند
بكذريم بنده از مدير سايت سوالي دارم و ارك امكانش است جوابم را بدهند بنده در سايت روافض كه مطعلق به زنديق قزويني هستش مشاهده كردم كه از سريال الحسن و الحسن در كشورهاي سوريه و مصر و عربستان جلوكيري كردند و كفته اند كه مفتيهاي اين كشورها بر اين هستند كه اين سريال فتنه به با ميكند من نميدانم كه اين خبر جقدر صحت دارد ولي واقعا جرا اينها اينهمه ميترسند از بخش اين سريال مكر اين سريال حتي از امام علي و مختار نامه هم بدتر هستش خودشان تفرقه بياندازند مشكلي نيست توهين بكنند مشكلي نيست بكشند مشكلي نيست ولي اكر ديكران حق را بكويند مشكل است ولي من اين را بكويم ولي افسوس به كوش هيج كس نميرسد جلوكيري از الين شبكه حالا خواه مفتي باشد شيخ باشد يا هر شخصيتي باشد من را خائن ميدانم اين سريال تفرقه ميندازد يا سريال مختارنامه اينها ايا شرم هم ندارند ولي اين را براي دومين با ميكويم اكر اينها واقعا جنين حرفي زدهاند اينها از نظر من يه مشت بي شرف و بي غيرت هستند ولي بنظر من اكر ايران اين روند را دربيش بكيرد و هيج انقلابي نشود بايد از طرف كشورهاي سني نشين در برابر اين كشور جهاد كنند تا تمام اين نااهلان را نابود كنند منظور دشمنان اسلام و ايران است كاري كه بزرك ما در زمان خودش كرد وايران را مسلمان كرد بايد يكبار ديكر تاريخ ورق بخورد
منتظر جواب شما هستم مديريت سايت و انشالله هميشه بايدار باشيد و خاري باشيد در جشم روافض بخصوص زنديق قزويني
سنی نیوز: برادر عزیز، اولا: برای اطمینان از درستی خبر در سایتهای خبری جستجو نمایید و مسئله را بهتر بررسی کنید.
ثانیا: حتی بر فرض صحت، بهتر است زود قضاوت نکنیم و دلایل کسانی که احیانا این سریال را نامناسب دانسته اند، بشنویم و بسنجیم. اگر این دلایل قانع کننده نباشد، آنگاه جای اعتراض و خشم وجود دارد.
موفق باشید.
 
Name:
Comment Body: