بازداشت مولوي عبيدالله موسي زاده در تهران
Added Date: 2/7/2011 12:40:30 PM
Bookmark and Share              Balatarin

سنی نیوز: بنابر گزارش های رسیده مولوی عبیدالله موسی زاده توسط نیروهای وزارت اطلاعات بازداشت شد.

مولوی عبیدالله موسی زاده چند سال است در تهران زندگی می كنند و در واقع یكی از نمایندگان مولوی عبدالحمید در این شهر است. هفته پیش ایشان به شهر زاهدان سفر كردند و مدتی را در زاهدان گذراندند كه پس از بازگشت به تهران به دلایل نامعلومی توسط نیروهای رژیم بازداشت شدند.

بازداشت علمای اهل سنت اكنون به امری عادی تبدیل شده كه سكوت ملت اهل سنت سبب این امر است.

منبع: اهوران نیوز

Reader Count
10391

Bookmark and Share              Balatarin
 
Monday 7 March 2011 06:03:47 GMT
پرویز زحمتکش 
خداوند متعال متعال عوامل مربوطه را به راه راست هدایت کند و ما را ثابت قدم در ایمان و راه دین و دعا میکنیم برای آزادی ایشان .
Wednesday 2 March 2011 08:03:47 GMT
سردار ميرزا كردستانى 
جزاك الله خير تك تيرانداز بلوج
خدا تورا اجر دهد كه اين اطلاعات را به شيفتكان به علماى كرام اهل سنت ايران زمين داديد.

ميرزا از سنندج
Monday 28 February 2011 06:02:23 GMT
تك تيرانداز بلوج 
كامنتى كه در مورد مولوى عبيدالله نوشتم را لطفا درج نمائيد.

بنده يكى از شاكردان ايشان بودم.
Sunday 27 February 2011 11:02:44 GMT
تك تيرانداز بلوج 
مولانا عبيدالله موسى زاده طى جندسالى كه در شهر بلوج نشين و اشغالى "جاسك" بودند، اهالى اين شهر به طور عموم و جوانان بطور خاصى از ايشان درس مردانكى، صداقت، وحدت صادقانه و . . .
كرفتند. طى سفرى كه دكتر خاتمى رئيس جمهور وقت به اين شهر داشتند و در ميان حدودا شصت هزار نفر كه به استقبال رئيس جمهور آمده بودند جناب مولانا عبيدالله سخنرانى كامل و جامعى فرمودند كه همه حضار در آن جمع حتى خود رئيس جمهور شيفته نطق و علم و آكاهى ايشان شدند و بس از خاتمه سخنرانى ايشان مورد تشويقى قرار كرفت كه بيان كننده محبوبيت ايشان درميان انديشمندان و روشنفكران بود. خلاصه تندروهاى رزيم كه در دوران رياست جمهورى دكتر خاتمى همانند مارى خفته بودند ايشان را كاملا شناخته و در بى انتقال ايشان از اين شهر برآمدند.
بعداز اتمام دوران رياست جمهورى دكتر خاتمى و آغاز دولت اول كودتا اطلاعات رزيم ايشان را هميشه به ستاد خبرى و اطلاعات خواسته و مورد تحديدها قرار داده كه ايشان هيجكونه حراسى نداشته و فقط نظر اهالى شهر جاسك برايش مهم بود كه در نهايت اطلاعات رزيم با استفاده از مزدورانى كه در اين شهر داشت و توسط نماينده ولى غيرفقيه استان هرمزكان(ايت الشيطان نعيم آبادى) طى كودتايى يكى از اهالى اين شهر بنام "عقيل شيهكى" كه هيجكونه سوادى هم ندارد را با همكارى مزدوران و خائنينى همجون: محمدنور شيهكى، محمد آتش برور، جواد لك نزاد و جندتن وطن فروش بى غيرت ديكر اين سك مزدور آخوندها را بعنوان امام جمعه بر اهالى اهل سنت جاسك تحميل نمودند و اين ظلم و جنايت بزرك را در اين خطه از خاك بلوجستان بر اهالى و مردم مظلوم بلوج روا داشته و مانع از بيشرفت علم و روشنفكرى مردم دراين منطقه شدند.

((الا لعنة الله على الظالمين))

خداوند خودش مولانا عبيدالله و ديكر علماء و بزركان را محافظت نمايد كه ما مردم نه جرأت كارى را داريم و نه همت آنرا، فقط هرموقع سير شديم با هم جمع ميشويم و حرف ميزنيم.
بايد مرد عمل بود نه مرد سخن

يكى از خادمان مولانا عبيدالله
"تك تيرانداز بلوج" از بندر اشغالى جاسك
Saturday 26 February 2011 08:02:33 GMT
امير 
سلام به شماالله اجر بدهد شما را دوستان اگر علماي ما زنداني ميشوند ترسو بودن ما هست از اين هست كه ما از علماي رباني خود دفاع نميكنيم و بايد تاسف خورد كه ما در اين برهه از زمان كه نياز به علما است براي اينكه خود را قانع كنيم ميگويم شهادت خوب هست بس كه آخر زمان رسيد و تاسف بر ما اگر غيرت داريم نذاريم اين محدثين قرباني شوند ما خيلي از بزرگان را از دست داده ايم به چه قيمتي اينكه جانمان عزيز هست تاسفم ميخورم اول به خودم بعد به همه بعد به بعضي از علما نماها كه از دولت حمايت ميكنند اگر غيرت داريد بپاخيزيد
Tuesday 8 February 2011 07:02:14 GMT
از مشهد 
با سلام ، درود به حمزه كه ما را از شخصيت مولوي عبيد الله موسي زاده آگاه ساخت.
خواهشاً شما هم در چنين مواردي از احوال اين افراد ما را آگاه نماييد.
Tuesday 8 February 2011 03:02:08 GMT
rakhshani 
چه عجب يک خبر از مسجد مکي زديد،ولي عجيبه که اين همه موضع گيريهاي حضرت شيخ الاسلام را نمي بينيد،سايتهاي جرس و...زدن ولي عجيبه شماچرا؟
Monday 7 February 2011 03:02:30 GMT
حمزه 
خداوند ایشان وهمه علمای اهل سنت را که اسیرولی سفیه هستند هرچه زودتر ازاد بگرداند.
مولوی عبیدالله از روحانیون برجسته اهل سنت، فیض یافته دارالعلوم زاهدان وشاگردخاص شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید هستند. ایشان چندین سال امام جمعه اهل سنت شهرستان جاسک (شهربلوچ نشین هرمزگان) بودند اما وزارت اطلاعات بافشار ایشان را مجبور به ترک این شهرکردند. ایشان اصالتا از بلوچ های شهرستان سرخس استان خراسان هستند.
امیدوارم دانشجویان وفعالان اهل سنت تهران که همواره ازایشان فیض بردند ساکت نشینند...
 
Name:
Comment Body: