حمله تروریستی به ماموستا کریکار در نروژ
تاريخ الإضافة: 1/25/2010 7:53:57 PM
Bookmark and Share              Balatarin

 بنا بر گزارشهای رسیده به سنی نیوز ، ساعت ١:٥٦ دقیقه بامداد امروز دوشنبه 25 /1/2010  دو شخص مسلح به منزل ماموستا فاتح کریکار در شهر اسلـــو پایتخت نــروژ حمله کردند . که موفق به ترور ايشان نشدند، اما یکی از محافظین ماموستا زخمی شده است . شیخ فاتح کریکار

سنی نیوز : ماموستا کریکار کاملا سالم و در زمان حمله تروریستی به منزل ایشان ماموستا بیدار بوده اند و پلیس نروژ در کمترین زمان ممکن به منزل ماموستا رسیده و چند تیر شلیک شده به یکی از اتاقها را يافته است .

تا هنگام پخش  این خبر از سایت دوربین ، منزل ماموستا کریکار در کنترول کامل پلیس و در نزدیکی منزل ایشان ماشینی را به آتش کشیده اند . پلیس ماشین سوخته را دزدی میداند و بر این باور است که این ماشین مرتبط به افراد مسلحی است که اين حمله تروريستي را سازماندهی کرده اند .

افراد مسلح در صدد شکستن پنجره یکی از اتاقهای منزل ماموستا بودند که محافظین ماموستا متوجه شده و به آنها حمله کردند و درنتیجه این افراد مسلحه شروع به شلیک چند گلوله نمودند که در این کشمکش حمله محافظین به افراد مسلح مقداری وسایل از این افراد به جامانده است که برای تحقیقات کاملا سودمند خواهند بود.

ماموستا كريكار كه نام اصلیش " نجم الدین فرج احمد" می باشد . متولد 1956 در شهر سلیمانیه عراق است . وی یکی از علمای برجسته جهان اسلام و موسس جنبش انصار الاسلام می باشد که هم اکنون در کشور نروژ زندگی می کند.

 

عدد مرات القراءة:
13146

Bookmark and Share              Balatarin
 
السبت 11 صفر 1435هـ الموافق:14 ديسمبر 2013م07:12:14 بتوقيت مكة
براء 
ای پیشوا (کریکار)خوشم ده ویی!
السبت 4 صفر 1435هـ الموافق:7 ديسمبر 2013م11:12:32 بتوقيت مكة
براء 
ای ماموستاکریکارخوشم ده ویی.به اومیدی آزاد بوونت!
الأحد 27 محرم 1432هـ الموافق:2 يناير 2011م09:01:20 بتوقيت مكة
محمد از تهران 
سلام علیکم
لعنت خدا بر کسانی باد که می خواهند افرادی چون شما استاد بزرگ دینی را ترور کنند، کاش، کاش الان پیش شما و در خدمت شما بودم کریکاری همیشه زنده، ما در اینجا همیشه به سخنرانی های شما گوش می دهیم و هر روز به علم ما نسبت به اسلام واقعی بیشتر و بیشتر می شود.
ما چه جوری می توانیم با شما ارتباط داشته باشیم؟؟
 
اسمك :  
نص التعليق : 
 
      
 
 
 
إلغــاء الاشتــراك
اشتــراك
 
 
 
  جميع الاديان فيها من المعتقدات اقل ما يقال عنها خرافة ومن يقرا كتاب الله ويقرا قصة نبي الله سليمان وكيف كلمة الطير والنمل ونقل قصر بلقيس وحمار عزير واصحاب الكهف وياجوج وماجوج كلها ادلة تثبت ان الايمان بدين معين لا يستوجب استخدام العقل


  كاتب الخبر جاهل . مدينة غرداية يسكنها أمازيغ على المذهب الإباضي وهذاالمذهب بعيد عن دين الشيعةالمجوس.. الرجاءالتحري


  مقال ممتاز ..ولكن من الذي سمح بارسال شباب الطاجيك الى مدارس ايران الشيعية. ثم ان التحصين لا يقوم الا على ركائز اهمها غرس التوحيد الصحيح القائم على الدليل من الكتاب والسنة واتباع السلف الصالح وكثير من بلاد المسلمين يجد فيها الصفويين المجال الخصب لنشر باطلهم لان هناك ارضية مشتركة في التمسح بالقبور وغيرها من الشركيات عند من يسمون انفسهم سنةوهم ابعد مايكونون عن العلم الشرعي الذي يوافق منهج الله ورسوله .


  ناصر قنديل ماسوني من محفل شرق كنعان في لبنان: http://www.orientdecanaan.com/PR.htm Deputy Nasser Kandil" Brother of Orient De Canaan" http://www.orientdecanaan.com/Pictures/NewFolder/Pict0002.JPG


  اين منظمة العالم الاسلامي والندوه العالميه للشباب عن هذا الشعب المظلوم ولاحول ولا قوة الا بالله