حمله تروریستی به ماموستا کریکار در نروژ
تاريخ الإضافة: 1/25/2010 7:53:57 PM
Bookmark and Share              Balatarin

 بنا بر گزارشهای رسیده به سنی نیوز ، ساعت ١:٥٦ دقیقه بامداد امروز دوشنبه 25 /1/2010  دو شخص مسلح به منزل ماموستا فاتح کریکار در شهر اسلـــو پایتخت نــروژ حمله کردند . که موفق به ترور ايشان نشدند، اما یکی از محافظین ماموستا زخمی شده است . شیخ فاتح کریکار

سنی نیوز : ماموستا کریکار کاملا سالم و در زمان حمله تروریستی به منزل ایشان ماموستا بیدار بوده اند و پلیس نروژ در کمترین زمان ممکن به منزل ماموستا رسیده و چند تیر شلیک شده به یکی از اتاقها را يافته است .

تا هنگام پخش  این خبر از سایت دوربین ، منزل ماموستا کریکار در کنترول کامل پلیس و در نزدیکی منزل ایشان ماشینی را به آتش کشیده اند . پلیس ماشین سوخته را دزدی میداند و بر این باور است که این ماشین مرتبط به افراد مسلحی است که اين حمله تروريستي را سازماندهی کرده اند .

افراد مسلح در صدد شکستن پنجره یکی از اتاقهای منزل ماموستا بودند که محافظین ماموستا متوجه شده و به آنها حمله کردند و درنتیجه این افراد مسلحه شروع به شلیک چند گلوله نمودند که در این کشمکش حمله محافظین به افراد مسلح مقداری وسایل از این افراد به جامانده است که برای تحقیقات کاملا سودمند خواهند بود.

ماموستا كريكار كه نام اصلیش " نجم الدین فرج احمد" می باشد . متولد 1956 در شهر سلیمانیه عراق است . وی یکی از علمای برجسته جهان اسلام و موسس جنبش انصار الاسلام می باشد که هم اکنون در کشور نروژ زندگی می کند.

 

عدد مرات القراءة:
10948

Bookmark and Share              Balatarin
 
السبت 11 صفر 1435هـ الموافق:14 ديسمبر 2013م07:12:14 بتوقيت مكة
براء 
ای پیشوا (کریکار)خوشم ده ویی!
السبت 4 صفر 1435هـ الموافق:7 ديسمبر 2013م11:12:32 بتوقيت مكة
براء 
ای ماموستاکریکارخوشم ده ویی.به اومیدی آزاد بوونت!
الأحد 27 محرم 1432هـ الموافق:2 يناير 2011م09:01:20 بتوقيت مكة
محمد از تهران 
سلام علیکم
لعنت خدا بر کسانی باد که می خواهند افرادی چون شما استاد بزرگ دینی را ترور کنند، کاش، کاش الان پیش شما و در خدمت شما بودم کریکاری همیشه زنده، ما در اینجا همیشه به سخنرانی های شما گوش می دهیم و هر روز به علم ما نسبت به اسلام واقعی بیشتر و بیشتر می شود.
ما چه جوری می توانیم با شما ارتباط داشته باشیم؟؟
 
اسمك :  
نص التعليق : 
 
      
 
 
 
إلغــاء الاشتــراك
اشتــراك
 
 
 
  وحوش والله وحوش ناس مساكين كلشي مامسويلكم انشاء الله ترجع دولة الاحواز ودولة فلسطين يارب


  الحمدلله ان جعلنا على سنة نبينا محمدمتبعين ولسنامبتدعين نحدث ونبتدع امورماانزل الله بها من سلطان


  حتى الحيوانات إلي ماعندهاش العقل ماكاديرش هاكدا الحمد لله على نعمة العقل


  و ماذا فى احتفال انصار شقاقى بيوم وفاته ..لم يكن يوم وفاة لكنه يوم عرس للشهيد المجاهد فتحى الشقاقى ..ولدت حركته باستشهاده فكانت امتدادا له و حياة أزلية فى الدنيا الفانية...لم يحتفل المسلمون بيوم وفاة النبى صلى الله عليه و سلم لأنه بدأ العد التنازلى لأمة المصطفى بوفاته..لأنه لن توجد مصيبة مر و يمر و سيمر بها المسلمون أكبر من وفاة المصطفى صلى الله عليه و سلم


  لا عجب من اعجاب المقاومة- بشتى انواعها- بايران ..فعندما أغلقت مصر ابوابها لم تجد المقاومة بابا مفتوحا سوى ايران ..قدموا لها البديل بعدها لوموا عليها اللجوء لايران ..ألم يبيح الاسلام أكل الميتة فى حال تعرض الانسان للهلاك؟ حتى يومنا هذا ايران ضوء يخطف الابصار رغم مذهبها الشيعى