هل تُقاضي شركة مرسيدس سجن صيدنايا؟ كيف ردّ المجاهدون الأفغان في الثمانينيات على خدع الهدن الروسية المحلية؟ دولة الميليشيات القادمة في العراق نحن القنبلة النووية السعودية يا إيران .. وداعا للمدارس الدينية إلى الأبد! إهانة العلماء والاستخفاف بهم من قبل السلطات الطاجيكية 15 قتيلا لحزب الله و 8 لحرس الثوري الإيراني بحلب نزوح بعد قصف إيراني لمنطقة حدودية بكردستان العراق قتلى بريفي دمشق وإدلب وتواصل المعارك بحلب القوات العراقية تهجّر عشرات العائلات بمحافظة صلاح الدين طرف الخيط الشيعة... ومحرم طرف الخيط الشيعة... ومحرم المعارضة تفك الحصار عن الأحياء الخاضعة لها حلب ناشط من 21 أعدمتهم إيران: تهمتنا أننا كُرْد وسُنّة شهيد برصاص الاحتلال جنوب نابلس الجولاني يعلن فك ارتباط جبهة النصرة بالقاعدة هيئة علماء المسلمين تناشد الشعب العراقي والامة باغاثة النازحين مقتل 91 مدنيا واصابة المئات نتيجة الغارات الجوية على حلب الهيئة تدعو أهالي تكريت الى غاثة النازحين من قضاء الشرقاط الرد على الانقلابيين بنقل المعركة من الداخل لعدو الخارج في الشام إيران.. الموقف من الانقلاب في تركيا يعكس انقلابًا دمويًا سيلتهم فتيان الثورة
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

هشدار! سنیان افغانی و پاکستانی شیعه میشوند
تاريخ الإضافة: 12/30/2011 7:10:35 PM
Bookmark and Share              Balatarin

مهندس احمد رضا علوی

سنی سنی: قرن ها میگذرد که مسلمانان خموش و خمول بیگانه از مرام خود برنامهای برای مستقبل خود ندارند، و نه دوربینی دارند که خطرات آیندهء مواجه ملت را تصویر کشی کند ودربارهء آن باندیشند. همیشه با دشمن در داخل خانهء خود می جنگند، و تنها زمانی در پی درمان بیماری میگردند که بر بستر بیفتند وتوان حرکت را از دست دهند. بارها به بهانههای مختلف پارچههای پیکر این ملت از هم پاشیده شد اما به لابراتور ویا آزمایشگاهی مراجعه نشد تا بیماری تشخیص وسد باب گردد. اینک طوفان دیگری با استفاده از تاریکی شب به سرعت برق بسوی این کاشانهء لرزان در حرکت است، آواز این طوفان از خیلی دور در گوشها طنین انداز است، و ملت همچنان در خواب گران است و گویا تا سپیده دم چشم باز نمیکند، و تا آنگاه که  لاشه های این پیکر نحیف و زخم خورده یکبار دیگر متلاشی شود! و صد اسفا که اینبار طغیان این طوفان دیگر انتظار فجر را نخواهد کشید.

طوفان شیعه گری  بعد از آنکه درختان سرسبز وپر ثمر سرزمین خراسان را ریشه کن کرد اینک بسوی افغانستان وپاکستان رخ کرده است وباد آن در گوشه وکنار این کشورها به شدت در حال وزیدن است. درختان این سرزمین ها که سالهاست به امراض وبیماری های خشکسالی مبتلا اند تاب مقابله با این هوای تند وتیز را ندارند. سالهاست که این درختان به بیماری های "بریلویت"، "قادیانیت"، "بهائیت" وامراض مهلکهء دیگر مبتلا اند. این بیماری ها تنهء این درختان را آنقدر خسته وفرسوده ساخته است که اندک هوایی میتواند اگر ریشه های آنرا بیرون نکند حد اقل تنهء آنرا بشکند وشاخه های آنرا با خود ببرد.

سرزمین افغان که مدت بیشتر از سه دهه میشود در آتش جنگ های فراعنهء زمان می سوزد اینبار مواجه لشکریان کسری وشاه شجاع به رهبری آخوندهای صفوی ایران است. این آخوندها با استفاده از فقر وگرسنگی افغانان در جریان سالیان جنگ عده یی را زیر پر وبال خود در آوردند و در گوششان نغمه های صفوی خواندند واستفاده از وسایل و حربههای ددمنشی کسراوی وشاه شجاعی در مقابل اهل سنت،  همراه با تجارب خونین خود روی اهل سنت ایران بعد از انقلاب سیاه خمینی تا کنون به آنان آموزش دادند. این شاگردان امام زمان برگشتند ومیخها را بر سر اهل سنت کوبیدند، سینه های زنان را بریدند، سر مردان را قطع کردند وبر آنان رقص مرده کردند.

صفویت اگر با اشغالگران وصلیب همراهی نکند لکهء ننگی بر تاریخ پر از غدر وخیانت آن خواهد بود وچهره واقعی آن که عبارت از حقد وکینه توزی در مقابل شاگردان مدرسه محمدی است ظاهر نخواهد شد، پس ناگزیر در صف اشغالگران صلیبی قرار گرفت تا آرمان ها وآرزوهای ناتمام خود را تمام کند.

آخوندهای صفوی با استفاده از فضای آماده شده توسط حامیان صلیبی خود یورش ویلغار مذهبی وفرهنگی را بر این سرزمین آغاز کردند. مدرسه ها ودانشگاهها ایجاد کرده، مراکز فرهنگی تاسیس کردند. کتب ونشریات زهراگین صفوی خود را که مملوء از فحش و ناسزا ودشنام به اهل بیت اطهار رسول اکرم صلی الله علیه وسلم واصحاب طاهرین وپاکیزه او اند بر طفلان معصوم وبی خبر از کید شیطانی ایرانی در بسته های تحفهء دوستی توزیع کردند. شبکه های تلویزیونی بنام های مختلف روی کار آوردند ویا شبکه های موجود را هایجیک کرده وربودند. سریال های مزخرف، یاوه وبی فرهنگ خود را توسط این شبکه ها به نشر سپردند ودر تحریف عقاید وافکار وتخریب اذهان اهل سنت آغاز کردند.

بعد از گذشت ده سال از این هجوم فرهنگی ودینی کار بجایی رسید که نماینده امام زمان نمودار شد وکشکول "خمس" خود را دراز کرد واز ملت بیچاره یی که به یک لقمه نان خشک محتاج است جزیه طلب کرد تا آنرا در دامن ولی فقیه بیاندازد. مهمتر از آن اینکه در ترویج و نشر افکار وعقاید تشیع آنقدر موفق وکامیاب شد که سنیان افغانی ماتم های محرم را جزء دین خود گماشتند وآغاز به سینه زنی وتوزیع "سبیل" کردند. شهر های بزرگ افغانستان ودر رأس آنها کابل در جریان ده روز محرم لباس سیاه بر تن کرد وبه این شکل اطفال وکودکان سنی که اطلاعی از این خرافات نداشتند در پی کنجکاوی شدند، اما سه دهه جنگ ملت سنی را آنقدر از دین، فرهنگ، تمدن وتحصیل به دور کرده است که به مشکل کسی را میابی حقیقت این هجوم را درک کند. ناگزیر آنان آغاز به داستان های ظلم یزید، مظلومیت حسین واولاد فاطمه وشهادت سکینه آن طفلک شیر خوار (رضوان الله علیهم اجمعین) میکنند. آن داستان های قلابی ومصنوعی یی را که آنان از طریق رسانه ها اعم از جراید، تلویزیون ها واعلانات چسپیده بر در ودیوار شهر خود آموخته اند. غافل از اینکه هر روز ملت افغان کربلایی است و هر لحظهاش طعمه استعمارگری که با آخوندهای قم و تهران هم آخورند!

حکایت "مزارشریف" وزیارت سخی جان باب دیگری از این فتنهء صفوی است. مردم افغانستان اعم از سنی وشیعه معتقدند که مقبره موجود در شهر مزارشریف ولایت بلخ از آن حضرت علی "رضی الله عنه" میباشد. علی "رضی الله عنه" بعد از شهادت در عراق توسط شترش هزاران میل دور به افغانستان آورده شد ودر آنجا دفن گردید. اکنون در نوروز (اول سال شمسی) هزاران افغان از گوشه وکنار کشور به این شهر هجوم میبرند تا از سعادت پرچم گشایی وسالگرهء زیارت حضرت علی "رضی الله عنه" سعادت حاصل نمایند. شگفت آور است که اگر کسی پرسیده شود که در پرچم گشایی سخی جان حاضر شده بود یا نه، در صورت عدم حاضری اظهار ندامت وحتی خجالت کرده پاسخ میدهد که نخیر اینبار الله تعالی ما را شرف زیارت شان را نبخشید، سپس هر دو دعا میکنند تا در سال آینده از این نعمت محروم نگردند. این محفل ومیله در نزد مردم ساده افغان العیاذ بالله کمتر از حج بیت الله ویا زیارت مسجد نبوی نیست. عجبا این حماقت را! گریه بر خاک مزار حضرت علی؟! شخصیتی که قبرش را تاریخ در کوفه سراغ میدهد و شیعیان عراق در نجف بدورش میگردند و شیعیان افغان در مزار! آیا واقعا این مزار علی است یا گورستان عقل؟! و یا دکان مذهب فروشانی که از پشت این درامه نان میخورند؟!

نویسنده شاهد صحنهء است که موی تن را سیخ میکند. دو تن از حاجیان افغان که تازه از حج برگشته بودند بر یکدیگر عیبجویی میکردند. یکی از آنان بدون آنکه به زیارت رسول الله صلی الله علیه وسلم مشرف شود مستقیما بعد از مناسک حج برگشته بود ودیگری بر وی ایراد میگرفت. اما دومی استدلال میکرد که نسبت مشغولیت وتراکم کارها نتوانست به زیارت رسول الله (صلی الله علیه وسلم) مشرف شود اما در بدل چون فرصت یافت به زیارت سخی جان شیر خدا رفت تا آن نقصان را جبران کند!

سخن از شیعه شدن ناخود آگاه سنیان افغان خیلی طویل است اما نمیتوان آنرا در این صفحات گنجانید مگر بطور مختصر میتوان به مهمترین نقاط آن اشاره کرد. طور عموم در تصور ابلهانه سنیان افغان فرقی میان سنی وشیعه وجود ندارد، هر دو برادرند، و به گمان این ساده لوحها تنها فرقی که وجود دارد اینست که شیعیان با حضرت علی رضی الله عنه محبت بیشتر دارند ومعتقدند که وی خلیفه اول رسول الله صلی الله علیه وسلم است، اما سنیان همه خلفاء (رضوان الله علیهم اجمعین) را دوست دارند وعلی رضی الله عنه را خلیفه چهارم می دانند. سنیان شیعه را مذهبی همچو مذاهب چهارگانه اهل سنت میداند وبیشتر از 50% سنیان افغان به این عقیده اند.

صیغه، خوردن روزه، ماتم در ماه محرم، نسبت کرامات، معجزات، خوارق العاده های ثابت ناشده ودانستن علم غیب به علی رضی الله عنه، سب ودشنام یزید و حتی معاویه (رضی الله عنه) واظهار کراهیت در مقابل آنان، زیارت سخی جان، طلب فرزند ورفع حاجات از علی مشکل گشا، آواز دادن "یا علی" در وقت ضرورت وغیره از بیماری هایی است که از ایران به افغانستان انتقال یافته بصورت خیلی شدید وبه سرعت غیر متوقع همچو آتش در خرمن انتشار یافته است وروزانه صدها نوجوان در دام تزویز این فتنه افتیده وفریب باغ های سرخ وسبز شاگردان امام زمان را میخورند وشیعه میشوند. 

در جانب مقابل علمای سنی در خواب غفلت بوده اندک عکس العملی در مقابل این هجوم دینی وفرهنگی از خود نشان نمیدهند بلکه اکثر ایشان خود دربارهء شیعه معلومات کافی وبسنده ندارند ویا خود معتقد به افکاری هستند که ذکر شد. یکی دو تن از کسانیکه در اینمورد سخن گفته اند ویا مردم را از این فتنه با خبر ساخته اند از جانب ادارات دولتی وامنیتی اداره کابل متهم به انتشار اختلافات مذهبی وایجاد فتنه شده ومحکوم به جزا شده اند.

نزد سیاستمداران جیره خوار ما لعن و نفرین یاران رسول خدا – صلی الله علیه وسلم – و اهانت به قرآن و کلام الهی، دشنام و ناسزا گویی به مادران مؤمنان و همسران پیامبر خدا، و بهم زدن امنیت ملی کشور، و به بردگی گرفتن اکثریت توسط اقلیتی که از حمایت استعمارگر خارجی برخوردار است فتنه و آشوب به شمار نمیآید، ولی گوشزد کردن به خطرهایی که امنیت ملی را به مخاطره میاندازد، فرهنگ دینی کشور را تباه میکند، جوانان را طعمه افکار هرزه و تکفیری و حاقدانه و کینه توزانه تشیع صفوی میکند فتنه و آشوب است؟!

 در زیر گوش دیگر ما؛ پاکستان همسایه شرقی ایران نیز از گزند صفویت در امان نمانده است. شیعیان در پاکستان مقام های حساس حکومتی را بدست گرفته اند. حزب حاکم (حزب مردم پاکستان) یک حزب شیعه میباشد. علاوه بر آن مشاهد حسین جنرل سکرتیر سومین حزب بزرگ ونیرومند سیاسی در پاکستان وحزب حامی جنرال مشرف (پاکستان مسلم لیگ ق) نیز شیعه میباشد. به همین شکل ارگانهای سیاسی، نظامی، اقتصادی وتعلیمی این کشور در دامن شیعیت سقوط کرده است.

آغا خان با استفاده از فقر وتنگدستی مردم شمال پاکستان فعالیت های خیلی خطرناک را آغاز کرده واکثر آنان را وادار به گرائیدن به مذهب شیعه خود کرده است. بیمارستان آغا خان که در شهر کراچی مرکزیت داشته ونمایندگی های آن در تمام شهرهای بزرگ کشور میباشد واز مجهزترین بیمارستانهای این کشور است شیعیان پاکستان وافغانی را بطور رایگان ویا با تخفیف معالجه وتداوی میکند در حالیکه بیماران سنی مجبور به پرداخت مبالغ هنگفتی برای تداوی میباشند.

"بوهره" ویا "بوهریت" یک بیماری دیگر شیعی در این کشور میباشد. بیشتر این افراد در شهر کراچی، پایتخت تجارتی این کشور زندگی میکنند سرمایه های کلان و پلانهای تجارتی بزرگ این شهر را در دست دارند.

احزاب شیعه سیاسی ومذهبی بطور علنی جواز فعالیت دارند وبعضی از شاخه های نظامی وعسکری شان دست به قتل افراد مخالف نیز میزند. در جریان ده سال گذشته بیشتر از صد تن از علمای جید سنی که به خطر شیعیت پی برده وبرای مبارزه با این فتنه قد علم کرده بودند توسط این گروهها به شهادت رسیدند. در این اواخر فعالیت این گروهها آنقدر توسعه پیدا کرد که یک تن از سفارتکاران کشور سعودی را که گمان میرفت در مبارزه با شیعیت قرار دارد در شهر کراچی ترور کردند.

از سوی دیگر احزاب مدافع حقوق سنیان ومخالف شیعه از جانب حکومت ممنوع اعلان شده افراد آنان یا پنهان وفراری شده ویا در زندان ها انداخته شده اند. فروش هر نوع کتاب خلاف شیعه در این کشور ممنوع میباشد.

از جانب دیگر دروازه های تشیع با مداخله مستقیم ویا غیر مستقیم ایران در این کشور باز است. شهرهای بزرگ پاکستان، در آنجا که سیستم حکومتی این کشور نیز منظم نیست، دارای خانه های فرهنگ مجهز، مجلل وقصرنمای ایران میباشد که برای ترویج وانتشار این مذهب بطور علنی فعالیت میکند.

مداخله در دانشگاهها بنام کمک های مالی ویا فرهنگی یک دام دیگر ایران در این کشور میباشد. بگونهء مثال میتوان از تشکیل، حمایت مالی وتعیین اساتذه شیعه در دیپارتمنت فارسی دانشگاه بین المللی اسلامی اسلام آباد یاد آور شد. علاوه بر این کشور ایران بورس ها وبودجهء خاصی برای شیعیان پاکستان که میخواهند عربی بیاموزند تخصیص داده است. گروههایی از این شیعه ها جهت آموزش لسان عربی شامل این دانشگاه میشوند که سپس با استفاده از این زبان برای دعوت سنیان عرب وعجمی که با این لسان آشنایی دارند استخدام میگردند.

با یک تن از استادان دانشکده عربی این دانشگاه معرفی شدم که درنظرداشت دانشگاه را ترک کند. سبب پرسیدم گفت: شاگردانم را دو قشر تشکیل میدهند، پاکستانی شیعه وسنیان چین. این دو زبان یکدیگر را نمیدانند اما حالا که من هر دو را عربی می آموزانم، شیعیان پاکستانی چینائیان را با استفاده از همین زبان به تشیع دعوت میکنند ومتعاقبا آنان شیعه میشوند ومن  نمیخواهم سهمی در این شیعه گری چینائیان  داشته باشم.

از سوی دیگر سنیان غافل پاکستانی آنقدر معتقدات شیعه را بخود گرفته اند که هرگز قابل باور نیست. زیارت های شیعیان که بگونه مثال از "بری امام" در پایتخت این کشور میتوان نامبرد مرجع سنیان نیز میباشد. ده روز محرم، برنامه های تاسوعا وعاشورا، ماتم، زدن شلاق وسینه کوبی، توزیع غذاهای مخصوص این روز، پوشیدن لباس سیاه، اشتراک در مجالس تعزیت ونوحه کشی از بیماریهای شایع در مجتمعات اهل سنت این کشور میباشد.

در جریان این ده روز بویژه نهم ودهم پاکستان لباسهای سیاه می پوشد، شنیدن موسیقی در این کشور حرام میگردد، زنان بی پرده وبی حجاب محجبه ودر پرده میشوند، در مساجد سخن از شهادت امام حسین وکربلا زده میشود، تلویزیون ها بدون استثنا برنامه های تعزیت ونوحه کشی وغیره میداشته باشند. عجیب تر از همه اینست که حتی موسیقی یی که قبل از اخبار در تلویزیونها ورادیوها شنیده میشود در روز نهم ودهم خاموش میگردد. رنگ تلویزیون ها وآرم های شان سیاه میشود. خلاصه اینکه روز روشن در پاکستان شب سیاه تاریک میگردد.

از دو واقعه جدید در محرم امسال اطلاع یافتم که در این کشور رایج است: یکی اینکه یکعده از سنیان توسط شیعیان به کرایه گرفته میشوند تا زنجیر زنی کنند ومجلس محرم را گرم نگهدارند ودیگر اینکه شخصی را از شهر "خانیوال" ایالت پنجاب این کشور ملاقات کردم. وی گفت که مردم "خانیوال" بجز اندکی که هدایت یافته اند به ظاهر خود را سنی میدانند اما کاملا به همه معتقدات شیعه باور دارند وترک آنرا گناه کبیره میدانند. مثلا این سنی ها، زن ومرد، نه تنها همانند شیعه ها مجالس ماتم تشکیل میدهند، سینه کوبی میکنند وزنجیر میزنند بلکه عقاید شان در مورد صحابه نیز با عقاید شیعه خیلی مشابهت دارد. به گفته این شخص مردم بیشتر شهرهای کوچک پاکستان به همین باورند.

منظور از این نوشته تنها این نیست که خوانندگان را از شیوع وانتشار تشیع در این دو کشور مطلع سازیم بلکه بالاتر از این هدف رسانیدن صدای آن سنیان بی خبر که روزانه شیعه میشوند به گوش آن عده از صاحبان امور است که توانایی دارند در مقابل این موج وتلاطم تشیع قرار گیرند وبرادران بی دفاع خود را از چنگال این وحشت نجات دهند.

برادرانیکه اکنون مشغول مبارزه با تشیع در ایران اند والله تعالی آنان را به نعمت های فراوان نواخته است، شبکه های مختلف تلویزیونی، صفحات انترنت، نشریات وغیره وسایل را بدست شان داده است، وبالاتر از همه از نعمت مالی بهره مند ساخته است مورد خطاب نویسنده قرار دارند. درست است که آنان در صف جهاد در مقابل صفویت قرار دارند اما این صف هجومی است. برادران ما میخواهند که شیعیان را از مزخرفات وانحرافات دینی شان با خبر سازند وآنان را بسوی راه مستقیم سوق دهند. آنان میخواهند مانع ظلم وستم شیعیان وزیر پا کردن حقوق سنیان در مجامع شیعه نشین گردند اما باید بدانند که جبهه دفاعی یی که حکم اولویت را بخود میگیرد نیز منتظر آنان است واگر به این جبهه اولویت داده نمیشود حد اقل باید در تساوی با فعالیت ها ومبارزات ضد شیعیت در ایران قرار گیرد.

آنان با استفاده از فرصت ونعمتی که الله تعالی به آنان میسر ساخته است باید بسوی این جبهات رو بیاورند. چون هر جبهه خصوصیات، ویژگیها واولویت های خود را دارد بدین لحاظ برنامه ریزی های مستقل صورت گیرد. جبهه ایران را نمیتوان در پاکستان وجبهه پاکستان را نمیتوان در افغانستان کاپی کرد. تغییر فرهنگ وتمدن تقاضای تغییر در نقشه دعوت نیز میکند اما نقطه اتفاق در اینجاست که جبهات افغانستان وپاکستان مهمتر مگر به مراتب آسانتر از جبهه ایران است. در این دو جبهه ما مجاهدین خفتهای داریم ومسئولیت دعوتگران تنها بیدار کردن آنان است، چنانچه این جبهات مملوء از غافلانی اند که با یک آواز از غفلت بیدار میشوند وضرورت به مبارزه ندارند اما باز هم دشمن را نباید ضعیف شمرد وآمادگی کامل باید داشت.

همچنین نگارنده آرزو دارد این ندای او باعث بیدار شدن وجدانهای خمول و ضمیرهای در خواب دعوتگران و مسئولان و اندیشمندان منطقه شود تا با حرکت و تلاشی نوین، در راه بیدار ساختن نسل نو، و هدایت و اصلاح جامعه دست همت بالا زنند. و باید دانست که با تمام فعالیتهای روزافزون ایران و جیرهخوارهای آن، تشیع سرابی است دروغین که نهایتش بر ملا شدن چهره واقعی آن و دفن شدن در بین برگههای قدیم تاریخ است. و آینده بدون شک از آن ایمان و صداقت و رستگاری، و ندای فطرت و قرآن است. و این درخت شوم که با عقل و منطق بشری بکلی در تضاد است روزی خواهد خشکید. و بیرق دین خدا روزی بر کرانههای دنیا به اهتزاز در خواهد آمد. چه من و شما در این راه سهیم باشیم، یا نباشیم! دین خدا را به من و شما نیازی نیست، مائیم نیازمندان رحمت الهی، و چه شرمسار خواهد بود کسی که در روز قیامت در برابر پروردگارش جوابی نداشته باشد، و سرشکسته بگوید؛ جامعه بسوی آتش سوزان جهنم میرفت و از پرتگاه بدعت و شرک و خرافات سرازیر بود، و من مشغول خود و در دنیا غرق بودم!!

 

عدد مرات القراءة:
8146

Bookmark and Share              Balatarin
 
الخميس 16 ربيع الآخر 1436هـ الموافق:5 فبراير 2015م12:02:21 بتوقيت مكة
حسین 
حضرات باور کنید که عقل و شعور و اندیشه و علم و آگاهی جوهر وجود آدمی است.. بیشتر بخوانید و کمتر تعصب ورزید. حتما به تاریخ اسلام مراجعه کنید و افکار و اندیشهای موافق و البته مخالف را نیز بخوانید تا بهتر بفهمید که تندروها و متعصبین هر دو گروه در اشتباه هستند ... ... آری همچنانکه که فرموده اند:؛«هیچچ جاهلی را ندیدمم جز آنکه اهل افراط و یا تفریط بود»
الأربعاء 30 ربيع الأول 1433هـ الموافق:22 فبراير 2012م02:02:59 بتوقيت مكة
islam 
السلام عليكم به تمام دوستان و برادران موحد
بنده در طي جند سالي كه با اين سايت مبارك هستم جندين با خواستم با اين روافض بحث كنم ولي الحمدالله يكي هم حاضر به بحث با بنده نشده است خوب دوستاني كه با اين سايت بودند و مديريت سايت شاهد هستند كه حتي سوال طرح كردم ولي دريغ از يك جواب يا دفاع بس به اين نتيجه رسيدم كه خيلي وقتم را با اين روافض نكذارم بس شما هم وقتتان را با اين روافض به حدر نديد فقط از سايت بهره ببريد و از مديريت محترم سايت خواهش ميكنم توهينهاي روافض را بخش نكنيد جون ما به حد كافي از مذهب خرافي رافضي اطلاع داريم و مذهبشان و لعن و توهين و افترا بر با شده موفق باشيد
ولي باز ميدانمك كه نميتوانم جواب ندهم بس اكر باز كسي هست براي بحث بنده حاضرم
الأربعاء 30 ربيع الأول 1433هـ الموافق:22 فبراير 2012م06:02:11 بتوقيت مكة
شیعه علی(ع) 
می بینم که خودتون هم به شیعه شدن اهل سنت اعتراف می کنید اما باز از حق فرار می کنید و به جای دیدن عقائد مستدل شیعه می گید به خاطر جهالت اهل سنت افغان و پاکستان است. کمی به خود آیید و از این غافله جا نمانید.
الأحد 27 ربيع الأول 1433هـ الموافق:19 فبراير 2012م11:02:19 بتوقيت مكة
عمران 
برادرمحترم شماكه ميگودافغانها شعيه ميشونداين يك نوع برداشت غلط شمااست چراكه امردرجامعه افغانستان علماي است كه مردم را ازخرافات بدوررهنماي ميكندولي درطي حكومت ظاهرشاه وديگران كه نوكران انگليس بودن مردم را درتاريكي نكاه داشتن ولي امروز از بركت جهاد مردم افغانستان علماي اهل سنت بيشتر بيدارشده اندآن عده كه شماميگويد شعيه شده ان وعمل شعيه ها راانجام ميدهند خيلي كم اندولي اين را بايد اعتراف كه هنوزهم اهل سنت درافغانستان خطر شعبه را درك نكرده اند اگر وضع به همين حال باشددرآينده شعيه درافغانستان مشكل خواهدشدكه شعيه صفوي درمقابل تركيه عثماني شداگر شعبه صفوي نميبود امرحكومت عثماني ها اروپارا درتصرف اسلام قرارميداند استعمارهيچگاه شعيه رامورد حمله خود قرارنميدهد آنهم تازمانيكه يك سني وجود داشته باشد مثال زنده آن حملات انتحاري درافغانستان است كه از طرف همين استعمار طراحي شده به افراد صاحب نفوس اهل سنت حمله ميكند .آياديده باشي كه يك شعيه صفوي را درافغانستان مورد حمله انتحاري قرارداده باشند بجزاز كاظمي كه آن هم شعيه صفوي نبوده به خرافات اينها پي برده بوداين صفوي هارامثل اينكه ازبك هاي شيباني از افغانستان بيرون كردن باز هم ملت خواهدپيداشدكه بعداز بيرون كردن امريكائي ها آنها هم بيرون كرده كشوراسلامي خويش از اين بلا نجات خواهددادغم مخور.
السبت 19 ربيع الأول 1433هـ الموافق:11 فبراير 2012م10:02:23 بتوقيت مكة
هیچکس 
میشه فهمید

اگر سطح مذهبی یعنی اطلاعات دینی کسی بره بالا به قول معروف عالم دینی بشه

این یک واقعیته دارم میگم

اگر اهل تسنن باشه شیعه رو کافر میگه

و اگر شیعه باشه اهل سنت رو کافر میگه


چرا؟
السبت 19 ربيع الأول 1433هـ الموافق:11 فبراير 2012م03:02:26 بتوقيت مكة
hamze 
هر کسی که یک ذره به فکر آخرتش باشه حاضر نیست که به عقاید روافض فکر بکنه نه اینکه بره شیعه بشه
الجمعة 18 ربيع الأول 1433هـ الموافق:10 فبراير 2012م10:02:19 بتوقيت مكة
سجاد 
جناب عبدالمنتقم اخوان

شما خود را مسلمان میدانید اما به خدا هیچ خیری برای اسلام نداشته اید یک وجب به خاک اسلام نه افزوده اید وهیچگاه در مقابل لشکری از لشکریان کفر ویهود ونصاری نه جنگیده ای به خدا ضررهای را که اسلام از شما دید نه از یهود دید ونه از نصاری شما بودید که امت یکپارچه مسلمین را متفرق کردید و انها را به گروهها وفرقه ها مبدل ساختید شما بودید که جلوی فتح وپیروزی مسلمین را گرفتید وجنگ برادرکشی براه انداختید شما خود را اهل قران میدانید اما اخوند نوری بیش از 2000روایت از کتب معتبر شما بر تحریف قران جمع اوری کرده
شما هستید که تمام اصحاب رسول اکرم ص را منافق میدانید جز چند نفر انگشت شمار اگر اصحاب پیامبر ص منافق بودند چرا پیامبر با انها نجنگید مگر خداوند نفرموده یا ایهاالنبی جاهدالکفار والمنافقین ایا پیامبرص حکم خدا را اجرا نکرد
شما دو همسر پیامبر ص را هم منافق میدانید ولی خود شما دهها روایت از پیامبر ص وامامان دارید که فرموده اند فقط همسر با دین وتقوا اختیار کنید سبحان الله پیامبر ص وامامان به دیگران میگفتند وخود عمل نمیکردند مگر خداوند نفرموده لم تقولون مالاتفعلون چرا میگویید انچه خود عمل نمیکنید ونفرموده اتامرون الناس بالبر وتنسون انفسکم مردم را به نیکی امر میکنید ونفس خویش را فراموش کرده اید
به ما گفتید عمری بخدا ما افتخار میکنیم که عمری هستیم عمر رض کسی بود که پیامبر ص برای ایمان اوردنش دعا کرده بود تمام صحابه مرید پیامبر بودند عمر رض مراد پیامبر بود تا روزی که عمر اسلام نه اورده بود کسی نمیتوانست که گوید من مسلمانم به برکت عمر اسلام اشکار شد اگر عمر نبود تو الان یک اتش پرست مجوسی بودید به برکت عمر است که امروز تو خودت را مسلمان مینامی اگر عمر بد میبود چرا حضرت علی رض با او بیعت میکرد ایا حضرت علی نعوذ بالله اینقدر ترسو وبزدل بود که با یک منافق ومرتد بیعت کند ایا از این عار وننگ بزرگتری وجود دارد که انسان بیعت با یک منافق ومرتد کند ویعنی او را تایید کند وپشت سریک مرتد ومنافق نماز هم بخواند ومشاور وی هم باشد چرا علی رض چنین کرد ایا جوابی دیگر دارید که بگویید که حضرت علی نمی خواست که اختلاف بوجود بیاید اگر صحابه منافق بودند چرا نمیخواست که درمیان منافقین اختلاف بوجود بیاید چرا میخواست که منافقین متحد ویکپارچه باشد پس بدانید که در نظر حضرت علی رض صحابه وخلفا منافق نبودند واو انها را بهترین دوستان خود وبهترین وباتقواترین مسلمانها بر روی زمین میدانست برای همین میخواست که در میان انها اختلاف بوجود نیاید وانها متحد ویکپارچه شوند تا قوت بگیرند زیرا قوت انها را قوت خود میدانست قوت قران میدانست
ما تروریست هستیم یا شما ایا میدانید که شما اولین تروریست در اسلام هستید ان ابولولو لعین که شما او را از خود میدانید مگر اولین تروریست نیست که کسی که در شب تاریک ودر مسجد رسول الله ودر محراب او خلیفه مسلمین وپدر زن پیامبرص و داماد حضرت علی رض به شهادت رساند اگر او تروریست نیست پس تروریست کدام است
اگر مردید بیا با هم بحث کنیم از لعن نفرین کاری ساخته نمیشود.
الثلاثاء 15 ربيع الأول 1433هـ الموافق:7 فبراير 2012م05:02:34 بتوقيت مكة
عبد المنتقم اخوان 
بسم الله الضار
خطاب به همه ی شما پیروان عمر ابن خطاب.!!!
ای عمریان.! اگر میبیند جماعتی به ظاهر شما را برادر دینی صدا میکنند . بدانید و آگاه باشید که ما هیچ گاه خود را نه تنها با شما برادر نمیدانیم بلکه شما را دشمن الله سبحانه و تعالی و قرآن و سنت و عترت میدانیم.!
چون شما پیرو ابلیس لعین و دشمنان الله تعالی هستید.! چون شما جیره خوار یهود هستید.! چون شما و دین شما چیزی جز لامذهبی و بد مذهبی و شرک و کفر و نفاق نیست.! دین عمری=بدعت. شرک. کفر است.!
اگر مردید این نظر مرا مردانه علنی کنید تا واقعیتتان برملا گردد.!
ما اهل مصلحت با شما جماعت تروریست و عمری نیستیم.! شمشیر را از رو بسته ایم و تعارف هم نداریم.!
صف شما دقیقا برای ما هم صف با اسرائیل و یهود است چه بسا بد تر از یهود و نصارا هستید.!
و نصر الله من نصر محمد و آل محمد(صل الله علیه و آله و سلم)
سنی نیوز: ممنون از ضراحت شما و صداقتتان در بیان عقاید حقیقی شیعه صفوی. کاش علمایتان نیز از شما یاد می گرفتند.
موفق باشید.
الأثنين 14 ربيع الأول 1433هـ الموافق:6 فبراير 2012م04:02:13 بتوقيت مكة
احمدیان 
جناب حسین

و لله العزه و لرسوله و للمومنین و لكن المنافقین لایعلمون»(منافقون: 8)تمام عزت برای خدا ورسولش ومومنان هستند ولکن منافقان نمیدانند.
جناب حسین شما از مظلومیت پیامبر ص وحضرت علی رض گفتید پیامبر ص زمانی مظلوم بود که صحابه را نداشت اما همینکه صحابه به او ایمان اوردند پیامبر ص با دوست ودشمن عزیز وگرامی شد اما منافقان این چیز را درک نمیکنند همه به پیامبر احترام میگذاشتند دشمنان از ترس و دوستان از محبت ایمان صحابه سبب قوت گرفتن پیامبر ص گشت
وحضرت علی رض هم عزیز وگرامی بود اماهمینکه شیعیان منافق بوجود امدند قلب حضرت علی را خون کردند و از دست شیعیان خودش به فریاد در امد و در نهج البلاغه میفرماید که ای کاش هرگز شما را نمیدیدم هرگز شما را نمی شناختم شما .....................شما بودید که حضرت علی رض مظلوم کردید وبر دیگران اتهام میزنید کمی شرم وحیا داشته باشید.
الأحد 13 ربيع الأول 1433هـ الموافق:5 فبراير 2012م09:02:47 بتوقيت مكة
احمدیان 
باسلام
برادر مجاهد عزیز
باید ما بدانیم که هیچ فرقی بین یهود وصفویت وجود ندارد البته با احترام برادران شیعه راستین که سب ولعن را حرام میدانندو به اصحاب رسول الله وهمسرانش احترام میگذارند
اگر در طول تاریخ نگاه کنیم شیعه یکبار با یهود ونصاری نجنگیده وهمه جنگهای انها با مسلمین اهلسنت بوده چرا امریکا افغانستان وعراق را از دست اهلسنت گرفت وبه شیعیان صفوی تقدیم کرد به این خاطر انها شیعیان صفوی را از خود میدانند وانها را بهترین الاتی برای از بین بردن مسلمانان واقعی میدانند
ما باید هوشیار باشیم کارهای خودمون را با سیاست انجام دهیم شما درست است که با امریکایها میجنگید اما اینها که کشته میشوند امریکایها نیستند برادران اهلسنت افغان هستند که کشته میشوند بعضی انها فریب امریکایها را خورده اند وبعضی دیگر بخاطر یک لقمه نون با انها همکاری میکنند
سود این جنگ را فقط شیعیان صفوی میبرند که از هر دو طرف که میمیرند اهلسنت هستند با سنی های فریب خورده ساخته اند وبطور اطمینان تبلیغ مذهب صفویت را میکنند وشما هم فقط متوجه خطر امریکایها هستید و خطر صفویت را فراموش کرده اید موفق باشید
الأحد 13 ربيع الأول 1433هـ الموافق:5 فبراير 2012م10:02:20 بتوقيت مكة
islam 
به حسين
شما داريد كتاب ما را به رخ ما ميكشيد خوب .......... به كتاب خودتان نكاهي كنيد كه جه توهينهاي به امام علي كرديد و توهينها به بيامبر كرديد ..... تو هم مثل......شدي كه طنابتو داره اخوزند ميكشه ولي قبل از هرؤ جيز كتاب خودتون رو بخون نو جند مثال بيار من هم جند مثال ميارم تا معلوم بشه كهي راست ميكه و شما هم همان شيعياني هستيد كه امام حسين رو شهيد كرديد بنده منتظر شما هستم
الخميس 10 ربيع الأول 1433هـ الموافق:2 فبراير 2012م03:02:45 بتوقيت مكة
حسين 
واقعان ادم دلش براى مطلوميت حضرت محمد وحضرت علي ميسوزه كه اين دوبزرگوارچه زجری میکشیدندامروز پس از 1400سال افکار دشمنانشان فرزندان یزید ومعاویه در قالب وهابیت خون به به بدل شیعیان میکنندشما کتابهای خودتان مطالعه كنيد بدون تعصب انوقت ميدوني كه چه راه درازی اشتباه رفته ای خداوند هدایتتون کنه هرچند خداوند میفرماید من قوم ظالمين وكافرين هدايت نميكنم
الأثنين 7 ربيع الأول 1433هـ الموافق:30 يناير 2012م11:01:18 بتوقيت مكة
مجاهد 
برادر احمدیان! درست است که در مقابل شیعه وصفویان در یک صف ایستاده ایم اما نباید بخاطر مبارزه با آنان از اصول واحکام شرع رو گردان شویم (ولا یجرمنکم شنآن قوم علی ألا تعدلوا) در این شکی نیست که صفویان وشیعیان خیلی خطرناک اند اما هرگز به این معنا نیست که بخاطر مبارزه با صفویان با برادران صفوی صلح صورت گیرد وامریکایی صلیبی اشغالگر گذاشته شود که به اشغال خود ادامه دهد، عزت، آبرو وعفت مسلمانان را پامال کند. درست است که در امریکا اجازه مسجد سازی داریم اما از این هم چشم پوشی کرده نمیتوانیم که بیت المقدس در اسارت امریکا است، مساجد مسلمانان در سراسر جهان توسط امریکا به شهادت میرسد، در افغانستان وعراق مساجد ما زیر پای کثیف امریکائیان میشود وهتک حرمت میگردند، نباید بخاطر یک دشمن، دشمن دیگر را از یاد برد.
هر دو دشمنند وبا هر دو باید یکجا بجنگیم. وبخاطر دشمنی صفوی نباید با مزدوران وبردگان صلیب برادر شویم وصلح کنیم زیرا به این شکل از یکسو متوجه یک دشمن میشویم واز سوی دیگر اساسات دین را زیر پا میکنیم که هرگز قابل قبول نیست
الثلاثاء 1 ربيع الأول 1433هـ الموافق:24 يناير 2012م06:01:14 بتوقيت مكة
احمدیان 
یکی از سیاستهای شوم حکومت صفوی ایران این است که سنیهای افغانستان را به جان هم انداخته وخود از اب گل الود ماهی میگیردو بهترین سنیها که دلسوزی برای مذهب اهلسنت دارند برادران طالبان هستند که همه انها را به خارج از شهرها فراری داده اند و تمام شهرها را برای خود امن وامان ساخته اند و سموم خود را در میان اعوام می پاشند من به تمام برادران افغان توصیه میکنم اگر جنگ را خاتمه ندهید جنگ شما را خاتمه خواهد داد امروز خطر بزرگ امریکا نیست خطر بزرگ رافضیان شیعه هستند که بسیار بیرحم تر از امریکایها هستند ما میتوانیم در هر کجای امریکا که بخواهیم مسجد درست کنیم ولی رافضیان ما را نمی گذارند که در شهرهای انها مسجد بسازیم ما را بدتر از یهود یان ومسیحیان میدانند همه مذاهب عبادت گاه دارند جز از اهلسنت انها اهلسنت را دشمن شماره یک خود میدانند برای همین من به برادران افغان توصیه میکنم که با هم صلح واشتی کنند تا دشمنان صفوی نتوانند انان را نابود کنند
الثلاثاء 1 ربيع الأول 1433هـ الموافق:24 يناير 2012م06:01:52 بتوقيت مكة
islam 
به ايراني
واقعا با كي ارتش واحد شويم با دشمن اسلام و دشمن بيامبر كه شيعه رافضي و صفوي است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الثلاثاء 1 ربيع الأول 1433هـ الموافق:24 يناير 2012م09:01:35 بتوقيت مكة
فدايي اسلام 
شما بهتره بجاي اينكه به سياست بپردازيد به تبليغ دين اسلام بپردازيد
البته مشخص هست كه هدفي جز تخريب اين كار رو مثل شبكه هاي ماهواره اي خودتون نداريد
الأثنين 29 صفر 1433هـ الموافق:23 يناير 2012م10:01:45 بتوقيت مكة
عبدالغفور از افغانستان 
با سلام ودورود فراون بر محمد{ص} وال واصحاب اجمعين بايد به جواب اقاي احمدي بگويم كه از سخنان شما معلوم ميشود كه شما هم رافضي هستيتد ودچار شرك وخرافات ودر هرجايكه سخن حق به ميان بيايد شما به زبان درازي ميبردازيدو اين چيزي تازه اي نيست زمانيكه رسول الله{ص} بيامبري خيش را اعلان كردن اولتر ار همه كاكاي مبارك به بيامبر{ص} توهين كرد اين همان محمدي{ص} بود كه تاچند دقيقه بيش تر از اينكه بيامبري خويش را اشكار كند به امين وراستگوي لقب داشت اگر كسي عقل داشته باشد كجا دين يكتا برستي با دين شرك وخرا فات يكجا ميشود ما ميگويم علم غيب از ان الله{ج} شما ميگويد از ان امامان هم است ما ميگويم فقط بيامبران معصوم اند شما ميگويد امامان هم و گستاخي اين اخوند هاي را فضي به حدي رسيده كه روزه روز عاشورا را حرام اعلان كردن درصورتي كه روزه روز عاشورا قبل از اسلام هم يهودي ها ميگرفتن در زمان رسول لله{ص}هم اصحاب به رسول الله{ص}گفتن درين روز يهودي هاهم روزه ميگيرن ورسول الله {ص}فرمودن اگر سال اينده من در قيد حيات بودم روزيازده راهم روزه ميگيرم تا مشابهت با يهودي ها نباشد
وامروز يك بچه اخوند صيغه اي بلند ميشود ميگويد روزه روز دهم عاشورا حرامست ومن به اين بچه اخوند صيغه وتمام اهل تشيه يك دليل عقلي
ميگم اگه مردن جواب بدن شما ميگين سيدنا
حسين{رض}تشنه وياران با وفايش تشنه از
دنيا رفتن واب در نزد يزيديان بود وروز
عاشورا نغمه هاي جهنمي كه ميخوانيد فقط
ال اتش ال اتش ميگيد بس شما چطوربيروان
سيدنا حسين{رض}هستيد كه ان تشنه رفت و
شمامانند يزيديان شربت ميخوريد واي به حال شما در اصل اين اهل سنت است كه راه
سيدنا حسين {رض}را در بيش گرفتن وروز دهم عاشورا را روزه ميگيرن تا با تشنگان كربلا يكجا با شن حالا شما اقاي احمدي بگين دين شرك وخرافات وقبر برستي
با دين يكتا برستي يكجا ميشود
السبت 27 صفر 1433هـ الموافق:21 يناير 2012م09:01:15 بتوقيت مكة
ایرانی 
من شیعه علوی هستم. اما نه از آن تند روها اما از شما بردارن اهل سنت چیزی جز تند روی ندیدم! تاریخ اسلام تحریف شده!

ما بازیچه استعمار شدیم اگر یک جهان اسلام واحد- یک واحد پول - یک ارتش متشرک و ... داشتیم می دانید چه قدرتی میشدیم در جهان؟ اما این بر استعمار گران آمدو تخم تفرقه را افکند و متاسفانه موفق هم شد!
من همه سنی ها را برادر خود می دانم اما با قاتلین مردم بیگاه شیعه دشمنم همان ها که سر می برند... سر شیعه! به جرم سینه زدن و... چر انمی خواهید بپذرید که هر کس اعتقاد خود را داشته باشد؟ دنیا در حال پیشرفت است و ما هنوز درگیر بحث های 1400 سال پیش!

ضمنا" نکته ایی که چند روز است که میبینم این است که برادران اهل سنت دوستدار معاویه و یزید هستند...معاویه کسی بود که علیه خیلفه وقتش علی (ع) شورید! و جالب است که شما علی را به عنوان خلیفه چهارم قبول دارید. بگذریم... واقعا" نمی دانم چه بگویم...

درپناه حق موفق باشید
الخميس 25 صفر 1433هـ الموافق:19 يناير 2012م02:01:38 بتوقيت مكة
احمدی، افغانستان 
خداوند لعنت کند انگلیس و آمریکا را که شما ها را کمک مینماید تا بین مسلمانان اختلاف بیاندازید، اما دست اندرکاران سنی نیوز وسایر فتنه اندازان، بدانید که اسلام دین حق است، حتی اگر 72 مذهب هم داشته باشد. پس با این فتنه اندازیهای امثال شما، هرگز به اسلام ضربه ای و ارد نخواهد شد... و ضمنا اگر کسی واقعا بر عقیده و دین خود استوار باشد، هرگز تغییر مذهب نمیدهد.... شما ها هم بهتر است به جای تحریف، اخبار، احادیث و آیات قرآن، توبه کرده و به ریسمان الهی چنگ بزنید. مطمئن باشید که این آمریکایی ها و انگلیسی ها، برای شما هم بهتر از ما افغانها و عراقی ها نخواهند بود و در صورت پوره شدن خواستهایشان، روزی را سرتان بیاورند که به حال ما افغانها غبطه بخورید. پس هنوز زود است و توبه کنید، و زیاد آب به آسیاب دشمن نریزید... گرچند با اینگونه فتنه اندازیهای شما، به اسلام عزیز و وحدت مسلمین خدشه ای وارد نخواهد شد... چون خوشبختانه علمایی بزرگی نظیر الازهر و... داریم که انشاالله مانع هرگونه تفرقه اندازی امثال شما میگردد.

امیدوارم که نظرم را سانسور نکرده و نشر کنید. چون مرد آنست که عقاید هر کس را بشنود و بهترینش را قبول کند.
پس نترسید و بدون سانسور نشر کنید
و من الله التوفیق
الخميس 25 صفر 1433هـ الموافق:19 يناير 2012م02:01:19 بتوقيت مكة
افغانستان 
شیعه بزودی نابودمیشود
الأحد 21 صفر 1433هـ الموافق:15 يناير 2012م10:01:03 بتوقيت مكة
lمحمد 
چرا نمی ایید حق را مشخص کنید.من یک جوان سنی هستم اهل خواف .چرا اینقدر علما شیعی اماده مذاکره و مناظره هستند ولی ما قبول نمی کنیم.ما برای به حق بودن خود باید با انان مناظره بگذاریم
السبت 20 صفر 1433هـ الموافق:14 يناير 2012م01:01:49 بتوقيت مكة
خراسان 
اسلام علیکم,
هر چه این رافضی ها بکنند پیروز نخواهند شد, انشاءالله. حق حق است و باطل باطل.
الأربعاء 17 صفر 1433هـ الموافق:11 يناير 2012م03:01:24 بتوقيت مكة
عبدالغفور از افغانستان 
باسلام خدمت تمام برادران و اگاهان جامه اسلامی من هم به نوبه خودم از تمام علمای سنی میخواهم که مانندسیدناعمر{رض}که زمانی یک یهودی رادید اشک ازچشمان ان مبارک جاری شد غلامشان فکر کرد که سیدنا عمر {رض}ان یهودی را نشناخت گفت ای امیرالمومنین این یهودی است سیدانا عمر{رض}گفتن میدانم ولی اشک من بخاطر جاری شد که اینها درین دنیا با این مشکلات روبرو هستن وفردای قیامت به جهنم میروند علمای ما به انوان وارسین بیامبران وضیفه دارن که درحرحالت باید در حق امت محمد{ص}دعا کنن که این امت بیدار شود واز مریضی که در قلب هایشان وجود دارد شفایا بند به امید روزیکه امت محمد{ص}بدوراز هرگونه شرک بدعت ها وخرافات باشد {التماس دعا}
الجمعة 12 صفر 1433هـ الموافق:6 يناير 2012م11:01:36 بتوقيت مكة
عارف به همه جوانان مسلمان 
به برادران فارسی زبانم فقط موضوع به اینجا ختم نمی شود...مشکلی که در ایران مخصوصا در مناطق اهل سنت داریم می بینیم اینها وقتی دیدند در بحثهای کلامی نمی توانند از پس علمای اهل سنت برایند راه یهود را در پیش گرفتند.....در یک کلام ترویج تمامی ابعاد فساد در مناطق اهل سنت ...در گام اول راه را برای فرقه های انحرافی در این مناطق باز کردند و در گام بعدی با استفاده از فقر مردم این مناطق انها را وارد تجارت کثیف خودشان کردندیعنی ابتدا وامهای ربوی مال انها را در گرو خود گرفتند و بعد برای باز پرداخت وام انها را مجبور به روی اوردن به کارهای نا مشروع از قبیل قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی و سایر اقلام ممنوعه با همکاری خودشان می کنند و بعد که حسابی از وجود انها بهره کشی کردند انها را لو میدهند و مالشان را بالا می کشند..در گامهای بعدی با ترویج فحشا و زنا و مشروبات الکلی و اعتیاد جوانان را از دین دور می کنند تا خطری متوجه انها نباشد...به همه جوانان و پدران و مادران توصیه می کنیم هوشیار باشند تا در این دامهای شیطانی گرفتار نشوند...ساده زیستی و تلاش قناعت و اراستگی به تقوای الهی بسیار زیباتر از ماشینهای اخرین سیستم و حسابهای بانکی سنگین است
الجمعة 12 صفر 1433هـ الموافق:6 يناير 2012م05:01:00 بتوقيت مكة
waseem 
از دشمن حذر کن اگر چه مور باشد
الأثنين 8 صفر 1433هـ الموافق:2 يناير 2012م07:01:30 بتوقيت مكة
صلاح الدين ايوبي 
برادران چه ميگوييد مگر اهل سنت در جهان امروز كم هستند ؟ برادران مگر صحابه چند نفر بودند؟ مگر مدينه چند نفر جمعيت داشت ؟ برادران چرا نميخواهيد به خود بياييد؟
كار از جاي ديگر ميلنگد! زندگي خود را با زندگي صحابه ورسول الله (ص) مقايسه كنيد تا ببينيد كه كار از كجا ميلنگد! و چرا اسلام امروز اين قدر در ذلت است:
فَإِذا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّى إِذَا أَثْخَنتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنّاً بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاء حَتَّى تَضَعَ الْحَرْبُ أَوْزَارَهَا ذَلِكَ وَلَوْ يَشَاءُ اللَّهُ لَانتَصَرَ مِنْهُمْ وَلَكِن لِّيَبْلُوَ بَعْضَكُم بِبَعْضٍ وَالَّذِينَ قُتِ‏لُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَلَن يُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ

هنگامي كه با كافران روبه‌رو مي‌شويد ، گردنهايشان را بزنيد ، و همچنان ادامه دهيد تا به اندازه كافي دشمن را ( با كشتن و زخمي‌كردن ) ضعيف و درهم مي‌كوبيد . در اين هنگام ( اسيران را ) محكم ببنديد ، بعدها يا بر آنان منّت مي‌گذاريد ( و بدون عوض آزادشان مي‌كنيد ) و يا ( در برابر آزادي از آنان ) فديه مي‌گيريد ( خواه با معاوضه اسراء و خواه با دريافت اموال . اين وضع همچنان ادامه خواهد داشت ) تا جنگ بارهاي سنگين خود را بر زمين مي‌نهد و نبرد پايان مي‌گيرد . برنامه اين است ، و اگر خدا مي‌خواست خودش ( از طريقهاي ديگري همچون طوفان و زلزله و سيل و غرق و به زمين فرو بردن ، و ساير بلايا و مصائب ، بدون جنگ شما ) از آنان انتقام مي‌گرفت . اما خدا خواسته است بعضي از شما را با بعضي ديگر بيازمايد ( و مؤمنان راستين را با جهاد با كافران امتحان نمايد ) . كساني كه در راه خدا كشته مي‌شوند ، خداوند هرگز كارهايشان را ناديده نمي‌گيرد و بي‌مزد نمي‌گذارد .‏

به الله احد وواحد قسم كه اگر عمر امروز زنده ميبود تف به صورت شما مي انداخت دين را رها كرده ايد عزت دين ميخواهيد؟؟؟! واي بر شما ازخدا بترسيد! واي بر شما ازخدا بترسيد! واي بر شما ازخدا بترسيد!
السبت 6 صفر 1433هـ الموافق:31 ديسمبر 2011م04:12:45 بتوقيت مكة
مجاهد 
علیزاده صاحب
نباید با این دلایل خودرا تسلی دهیم وزخمان خودرا پنهان کنیم. من نیز به نوبهء خود آنچه مهندس علوی نوشته اند تأیید میکنم. صحیح است که عاقل شیعه نمیشود اما مجتمع ما شامل هزاران بلکه ملیون ها بی عقل میباشد وشاید همین سبب باشد که مهندس علوی مینویسد که این جبهه آسان است وتنها به بیداری غافلان ضرورت است وشاید هم منظور شان از غافلان همین بی عقلان باشند. از سوی دیگر من گمان میکنم که چنین تصورات باعث رشد تشیع در مجتمعات سنی میگردد، ما همه بی خبر وغافل به این گمان زندگی میکنیم که سنی هرگز شیعه نمی شود مگر حقیقت اینست که روزانه صدها سنی آگاه ویا ناآگاه شیعه میشود. من به تأیید آقای مهندس میگویم که دشمن را نباید ضعیف شمرد
الجمعة 5 صفر 1433هـ الموافق:30 ديسمبر 2011م10:12:09 بتوقيت مكة
حسن علیزاده ـ تهران 
جناب علوی جان غم مخور... سنی هرگز شیعه نمی شود. یا به عبارت دیگر هیچ عاقلی هرگز شیعه نمی شود. تشیع با عقل و منطق در تضاد است. اما اگر کسی از باب حاجت برای لقمه نانی چند روزی خود را شیعه بنامد، یا اینکه جاهلی نادان که اصلا از دین اطلاعی ندارد در دام تشیع بیفتد تا با دختری صیغه کند و دلی خوش کند این به معنای شیعه شدن سنیها نیست. بر عکس وجود چنین ظواهری در جامعه باعث واکسینه شدن جامعه می شود و این بسیار عالی است و جای نگرانی ندارد..
شما باید به فکر آگاه کردن جامعه باشی و بالا بردن سطح فهم و درک آن. شیعه چیزی نیست که غمش را بخوری. عقلها را بالا ببر شیعه خود بخود بدور انداخته می شود. ما در ایران امروز با این حقیقت در تماسیم هر کس که بیدار می شود اولین کاری که می کند از تشیع مذهب حقد و کینه و دشنام و مرده پرستی و در تاریخ زیستن فرار می کند تا به کاروان زندگی نوین برسد.. موفق و شادکام باشید
 
اسمك :  
نص التعليق : 
 
      
 
 
 
إلغــاء الاشتــراك
اشتــراك
 
ليس هناك حل إلا أن يفيق الشعب الإيراني من سكره، و يتحرر من أسر أصحاب العمائم،...
يستطيع داعش أن يعرقل الأمن في بيوت الله في العالم العربي و يعجز عن مساس الأمن...
أ بعد هذا ألا ينبغي للساسة السعوديين أن يعيدوا النظر في التعامل مع مثل هذه...
لماذا السياسات الغربية في العالم الإسلامي تتسم بالعشوائية وفقدان الحنكة...
إن أول صفة وردت في القرآن الكريم للمؤمنين والمسلمين هي الإيمان الغيب، قال...
إن التحليل العلمي الموضوعي لواقع الثورة الوطنية الديمقراطية في سورية ومعرفة...
يوم بعد يوم تضيق الحلقة على نظام بشار الاسد وكلما زاد الخناق أصبح وضع حزب الله...
تعتبر الأعياد من شعائر الأديان، فمن دان بدين احتفل بأعياده، ولم يحتفل بأعيادِ...
أكتب هذا المقال من القاهرة، ومن مدينة الإنتاج الإعلامي بالتحديد، حيث لمست مدى...
 
 
  اللهم ثبت أهل السنه علي الحق ساري احفظ شيخنا وأنصره على دينه


  الرجل لا يقيم لقطعان الحداثة من حدثاء الأسنان قدرا و لا هو مهتم بهم بقدر ما يهمه أن يصنع بهم لنفسه مرتبة او ترشح عند الغرب الكافر بمستشرقيه و من لف لفيفهم و ما رسالته للدكتوراة إلا أكبر دليل على ذلك كما كتب عنه الأستاذ الدكتور الفيلسوف أبو يعرب المرزوقي في مقال له تحت عنوان """ دكتوراة عدنان ابراهيم رسالة دكتوراة أم رسالة ترشح لدى الغرب""" ...من حيث كونه رجل جوجل و ويكيبيديا لا أكثر و لا أقل يجمع من هنا و هناك دون تثبت أو تحقيق """ حاطب ليل"" رغم ما يدعيه من أنه لا يتكلم في مسألة حتى يقتلها بحثا


  بسم الله الرحمن الرحيم . يا أيها الذين آمنوا إن تنصروا الله ينصركم ...ألآية .


  كذب وافتراء وتلفيق فهذا ديدنكم ومذهبكم الذي تدينون به .. امامكم القنوات الفضائيه الشيعيه وحقيقة شيعة امير المؤمنين علي بن ابي طالب صهر وابن عمه وخليفته الحق الذي انتم مهما كذبتم لن تستطيعوا من اخفاء الحقيقه .. الشيعة ابناء الدليل اينما مال يميل والقرآن الكريم سندهم .. المنشور سخيف لايستحق التعليق لانه كذب في كذب


  في وكيبيديا العبارة:وتعتبر طاجيكستان نفسها دولة علمانية مع الدستور الذي ينص على حرية الدين وقرأت هذا الخبر:قالت صحيفة ديلي ميل البريطانية إن شرطة طاجيكستان أجبرت 13 ألف رجل على حلق لحاهم، وأقنعت 1,700 امرأة بخلع الحجاب بهدف القضاء على الإسلام الأصولي في الدولة ومحاربة التشدد ............